999 rezultate për

rino

Më në fund ka shpresë, Hakan Calhanoglu pranë rinovimit me Milanit 1 milionë euro përfshirë edhe bonuset e ndajnë Milanin nga rinovimi me Hakan Calhanoglu. Pas shumë muajsh bisedime më në
Rrëfehet nëna e vajzës greke që u sulmua nga shqiptari: E goditi 5 herë në qafë, bark e gjoks! Ditën e djeshme u raportua për një ngjarje të rëndë në Torino ku një shqiptar kishte qëlluar me thikë ish-të dashurën e
Shtohen rastet me Covid-19 te Torino, pezullohet stërvitja Torino ka suspenduar stërvitjet shkaku i rasteve të tjera me COVID-19 në skuadër. Pasi javën e kaluar u konfirmuan tr
Ekperti i merkatos "tremb" tifozat kuqezi: Milani e ka të vështirë rinovimin me Donnarumman Milani prej disa muajsh është duke punuar për të rinovuar kontratën me gardianin e portës, Gianluigi Donnarumma. Ital
U "dogj" me Alaban, Bayerni përshpejton rinovimin me Sule Kriza financiare për shkak të pandemisë ka prekur të gjithë klubet e mëdha, ku as Bayern Munich nuk i ka shpëtuar efekte
Rinovimi i kontratës së Insigne, agjenti: Nuk e di, pyesni gruan e tij Agjenti i Lorenzo Insignes, Vicenzo Pisacane ka deklaruar se e ardhmja e 29 vjeçarit nuk është në plan të parë. Kapit
Ylli i Fiorentinës nuk pranon rinovimin e kontratës, pranë transferimit në Angli Mbrojtësi serb Nikola Milenkovic ka refuzuar rinovimin e kontratës me klubin e Fiorentinës, duke ua barë të qartë drejtu
Ndërruan jetë në ujërat e Drinos, elektricistët bëjnë homozhe për kolegët që ndërruan jetë Dy ditë më parë dy elektricistë kanë humbur jetën duke shkuar në vendin e punës. Punonjës të OSHEE, Gjirokastër kanë
Oferta e re e Torinos nuk e bind Belottin, rinovimi thuajse i pamundur Sulmuesi Andrea Belotti po luan sezonin e 6 me fanellën e Torinos dhe drejtuesit e klubit po punojnë për t’i rinovuar ko
Laporta "ngul këmbë": Gjithçka për rinovimin me Messin, ai sjell 30% të të ardhurave në klub Ish presidenti i Barcelonës dhe kandidati kryesor për ta marrrë përsëri drejtimin e klubit ka folur rreth cështjes "MESS
ZYRTARE/ Manchester United rinovon me talentin premtues të skuadrës Manchester United ka arritur marrëveshjen për rinovimin e kontratës me talentin anglez, Greenwood. Marrëveshja e mban
Rinovimi i kontratës, Solskjaer në provë deri në fund të sezonit Drejtuesit e Manchester United do të presin fundin e sezonit për të vendosur në lidhje me një rinovim të mundshëm të kon
Realit i ikën një tjetër "shtyllë", Ramos njofton klubin se nuk do rinovojë Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka informuar klubin se në fund të edicionit do largohet nga "Santiago Bernabeu".
Maldini: Ibrën do ta bindmin të rinovojë sërish Forma fantastike që ka treguar Zlatan Ibrahimovic në këtë sezon po shtyn drejtuesit e Milanit t’i ofrojnë rinovimin ylli
ZYRTARE/ Spekulimeve i vjen fundit, Hamilton rinovon me Mercedes Shtatë herë Kampioni botëror, Lewis Hamilton, ka rinovuar kontratën me ekipi e Mercedesit. Mercedes-AMG Petronas ka b
Super skuadër, formacioni me yjet që iu skadon kontrata në verë (FOTO LAJM) Afat dimëror është mbyllur, por disa trajnerë janë duke shikuar për përforcimet që do bëhen gjatë verës. Kjo ngase, d
Man.United nis negociatat me Fernandes për rinovimin e kontratës Pas vetëm një viti në "Old Trafford", mesfushori Bruno Fernandes është në bisedime me Manchester Unitedin për të rinovua
Vëllai i Pobas i bën "presion" United: Duhet ta shesë tani, ose ai do largohet falas Vëllai i Paul Pogbas, Mathias ka zbuluar se mesfushori i Unitedit nuk është duke menduar rinovimin e kontratës. Franc
Arrihet marrëveshja për rinovimin, Inzaghi bëhet trajneri më jetëgjatë te Lazio e Lotitos Pesë fitore radhazi në kampionat kanë rikthyer qetësinë te Lazio, që tani është plotësisht në garë për një vend në zonën
Tifozët e Milanit në tension, klubi ende nuk ka arritur marrëveshje për rinovimin e kontratës me Donnarummën Portieri i AC Milan, Gianluigi Donnarumma, është pranë skadimit të kontratës dhe sipas mediave italiane, marrëveshja me