999 rezultate për

rinjve

Starova: Reja me të drejtë u ka dhënë dorë të rinjve, jemi te treçereku i punës Sulejman Starova e vlerëson kombëtaren shqiptare ende në fazën e ndërtimit. Tekniku i njohur, në studion e “Pressing
Plas sherri mes 4 të rinjve në Pogradec, dhunohen policët që ndërhynë t'i ndajnë Policia e Pogradecit ka arrestuar katër të rinj pasi gjatë një sherri me njëri-tjetrin, kanë dhunuar edhe efektivët që k
Adoleshenti nga Bangladeshi fiton Çmimin e Paqes me aplikacionin kundër ngacmimit në internet Një adoleshent nga Bangladeshi ka fituar Çmimin Ndërkombëtar të Paqes për Fëmijë për përpjekjet e tij në edukimin e të r
U gjetën të pajetë përqafuar, historia e dhimbshme e dy të rinjve që tërmeti i mori jetën Detaje rrëqethëse dalin në dritë nga dy të rinjtë, që humbën tragjikisht jetën një ditë më parë nga tërmeti katastrofik
Pulë në grep, videoja e të rinjve në det bëhet virale (VIDEO) Përpjekja e dy blogerëve për të kapur një peshk ka dhënë rezultat. Video që ata kanë publikuar në Youtube është bërë vir
"Para se Danieli t'i vriste Vilsoni dhe Klementi e rrahën", detaje nga dita e krimit në Malësinë e Madhe Tashmë kur kanë kaluar 10 ditë nga vrasja e të rinjve Vilson Çutaj dhe Klement Pepaj në Malësinë e Madhe, detaje të reja
Vrasja e kushërinjve në Malësi të Madhe, merret vendimi për Rrok Pepajn Gjykata e Shkodrës vendosi masën e sigurisë “arrest me burg” për Rrok Pepaj, babain e Danjel Pepaj i cili u akuzua për v
U mori jetën dy të rinjve, italiania dënohet me vetëm 5 vite burg Një shtetase italiane e cila përplasi për vdekje dy të rinj shqiptarë në Itali, është dënuar sot me vetëm 5 vite burg.
Vrasja e të rinjve në Malësinë e Madhe, PD akuza të rënda Ramës Ish-deputeti Enkelejd Alibeaj me një postim në rrjetin social Facebook thekson se vrasja në Malësi të Madhe ndodhi për s
Ishte i pari që njoftoi zhdukjen e të rinjve, Hoxha zbulon si e mori lajmin Gazetari Artan Hoxha ishte i pari që raportoi për zhdukjen e të rinjve në Malësinë e Madhe, ku dy prej tyre u gjetën të
Mbrojti djalin pasi vrau dy kushërinjtë? Policia ndalon të atin e autorit të dyshuar Policia ka ndaluar Rrok Pepaj, të atin e autorit të dyshuar për vrasjen e dy të rinjve në Malësinë e Madhe. Ai është
Pa asnjë mik e vetëm me një klik, Rama u tregon të rinjve si të punësohen (VIDEO) "Pa asnjë mik, por vetëm me një klik në faqen zyrtare të Departamentit të Administratës Publike..." Kryeministri Edi
DETAJET/ Pranë parcelës me kanabis, si u gjetën trupat e dy të rinjve që u vranë nga kushëriri Detaje të reja janë zbardhur lidhur me ngjarjen e rëndë, ku janë gjetur trupat e pajetë të Klement Pepaj dhe Vilson Cuta
Pas tre ditësh kërkime, gjenden trupat e pajetë të dy të rinjve në Malësinë e Madhe Pas 3 ditësh kërkime janë gjetur 2 trupat të pajetë nga 3 të zhdukurit në Malësinë e madhe. Dyshohet se trupat e pajete
Zhdukja e tre të rinjve, Veliu mbledhje urgjente me drejtuesit e policisë në Shkodër Shkodra është një ndër qytetet më problematike në vend, për shkak të ngjarjeve të pazbardhura kriminale në këtë qytet ve
E gjitha nisi për drogën e vjedhur, detaje nga zhdukja misterioze e të rinjve në Malësinë e Madhe Zbardhen të tjera detaje nga zhdukja misterioze e tre të rinjve në Malësi të Madhe. Sipas abc news, shkak për zhdukj
Flasin prindërit e të rinjve të zhdukur në Malësi të Madhe: Janë dëgjuar krisma (VIDEO) Ditën e sotme policia e Shkodrës konifrmoi zhdukjen e tre të rinjve në Malësi të Madhe, teksa kanë folur për mediat prin
Zhdukja e tre të rinjve në Malësi të Madhe, reagon policia Policia e Shkodrës konfirmoi sot zhdukjen e tre të rinjve në zonën e Malësisë së Madhe. Policia sqaron se dy ditë më
U vranë për drogë? Detaje të reja për zhdukjen e të rinjve në Malësi të Madhe Detaje të reja zbadhen nga ngjarja e rëndë e ndodhur në fshatin Vrith të Malësisë së Madhe ku tre persona rezultojnë të
Përleshje me shishe mes të rinjve në qendër të Elbasanit Një përleshje me sende të forta ka ndodhur gjatë natës në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në një lokal të njohur në qendë