999 rezultate për

rinjte

"J'ua kalojnë dhe prindërit!", të rinjtë po bëjnë seks më rrallë dhe arsyeja është shqetësuese! Një studim i fundit ka treguar se gjithnjë e më shumë po ulet numri i marrëdhënieve seksuale në mesin e të rinjve, dhe s
Nuk ka më dyshime! Melisa është në lidhje me Andin dhe ky detaj i vulos të gjitha (FOTO LAJM) Pavarësisht se e mohojnë se janë bashkë, Andi dhe Melisa, të rinjtë nga "Për'puthen", u gjenden prova për të kundërtën.
Shpërndanin "mall" nëpër Tiranë, arrestohen tre të rinjtë (VIDEO) Policia e Tiranës ka goditur dy raste të shpërndarjes së lëndëve narkotike në kryeqytet duke arrestuar tre persona.
Rama nuk heq dorë: Në Korçë të rinjtë marrin 8 mijë euro pagë! Prej ditësh kryeministri Edi Rama po bën deklarata të bujshme për të rinjtë shqiptarë duke u bërë thirrje të mos largohe
Makina ngjitet në trotuar, merr përpara dy të rinjtë Një aksident ka ndodhur pak më parë në kryeqytet, ku për pasojë janë lënduar dy të rinj. Sipas njoftimit te policisë,
Në gjendje kritike drejt Tiranës, si u "masakruan" nga 33 vjeçari dy të rinjtë Detaje të reja janë zbuluar nga sherri me thika në Skrapar, ku mbeten të plagosur dy persona. Policia e Beratit dekla
Rama vazhdon "përrallën" e Internetit: Do fitojnë nga 6 mijë euro Kryeministri Edi Rama ka ripërsëritur sot deklaratëne n fortë se të rinjtë që do të futen të fushën e kodimit, do mund t
Rama me deklarata të forta nga Vlora: Të rinjtë do të kenë mundësi të fitojnë deri në 10 mijë euro Kryeministri Edi Rama ndodhet momentalisht në Vlorë nga ku ka folur folur ndër të tjera edhe për projektin e transformim
E trishtë: Të rinjtë shtyjnë makinën mes borës, por e moshuara ndërron jetë rrugës (VIDEO) Një ngjarje e trishtë ka ndodhur në fshatin Limaj në Dibër, ku një e moshuar ka ndërruar jetë ndërsa ishte i pamundur dë
Kryemadhi frikësohet nga gjoba, detaji në takimin që mbajti sot në Pogradec Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka mbajtur sot një takim më të rinjtë në Pogradec. PAk pas përplasjes më Policinë,
Zhdëpen në dru shefin e ekipit të OSHEE-së, arrestohen dy të rinjtë në Poliçan Policia e Poliçanit ka arrestuar dy të rinj të cilët akuzohen se kanë dhunuar shefin e ekipit të OSHEE-së. Konkretish
Skena të sikletshme në mes të rrugës, si festohej Shën Valentini pa Covid (FOTO LAJM) Shën Valentini u festua në mënyrë të çmendur nga të rinjtë britanikë vitin që lamë pas. Ata u argëtuan deri në orët e pa
Ja pse çdo ditëlindje ne fikim qirinjtë Një nga traditat që është përhapur në të gjithë botën është torta e ditëlindjes me qirinj të ndezur. Kjo ngjarje një
Dasma kthehet në tragjedi, kushërinjtë e nuses vrasin dhëndrin dhe të vëllain Një nuse e re është bërë vejushë në ditën e dasmës së saj, pasi dhëndri u qëllua për vdekje nga dy të ftuarit. Gruaja
"I merrni, shpëlani trurin e i bëni deputetë 18 vjeç!", analisti ia thotë në fytyrë Kryemadhit Analisti Arion Sulo ka akuzuar Kryemadhin se i marrin të rinjtë dhe i shpëlajnë trurin me teoritë e tyre e më pas i bëjn
Regjistrohu në kampionatin kombëtar të kodimit, që të bëhesh krijues digjital Të gjithë e duan dhe e përdorin teknologjinë duke përfituar nga të gjitha zgjidhjet e mundësitë që të ofron ajo, por rra
Jeni në kërkim të një pune? “Dritarja e Mundësive” është aty për ty Një grup studentësh kanë çelur ditën e sotme fushatën e titulluar, “Dritarja e Mundësive”. Në aktivitetin hapës të kësaj
Nuk mbarojnë skandalet! "Perla" mashtron dhe zhvat kushërinjtë për viza pune në Gjermani Dy kushërinj janë mashtruar nga Verjana Gega e “Perla Agency”. Bëhet fjalë për një agjenci udhëtimi në dukje, që ka shpa
Emina Cunmulaj ka dy fjalë për këngën e re të Mozzik (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme, Mozzik publikoi projektin më të ri që fliste për situatën në Kosovë dhe për problematikat me të cila
Shifra ekstreme! Ikën për një jetë më të mirë, të rinjtë shqiptarë tejmbushin burgjet angleze Destinacioni i preferuar i të rinjve shqiptarë prej vitesh është Britania e Madhe. Me rritjen e numrit të emigrantëv