999 rezultate për

rinj

Nga makinat luksoze tek avionët privatë, si festojnë vajzat miliardere pas izolimit (FOTO LAJM) Izolimi në Britaninë e Madhe përfundoi dhe disa të rinj nisën menjëherë që të festojnë këtë fakt. Fëmijët e pasur të “In
Përplasën për vdekje 61 vjeçarin, arreston dy të rinjtë Dy të rinj në Lezhë janë arrestuar, pasi aksidentuan për vdekje shtetasin Gjon Kola 61 vjeç. Ngjarja ndodhi mbrëmjen
Të shtënat me armë në Elbasan, merret vendimi për të rinjtë Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën e sigurisë arrest me burg për Elvis Koçi Çaushllarin, Feliks Filajn dhe Ersi Çekan
Cilat janë sëmundjet që prekin më tepër të rinjtë, ja çfarë duhet të dini Sëmundjet mendore, dëmtimet nga aksidentet rrugore, anemia nga pamjaftueshmëria e hekurit, HIV dhe AIDS, përdorimi i duh
Balerina shqiptare: Meshkujt e mëdhenj i trajtojnë femrat më mirë sesa të rinjtë E ftuar pasditen e sotme në emisionin "Rudina" në Tv Klan, ishte balerina e njohur Adela Lami. Tema e sotme se çfarë
Puth gruan e foshnjën dhe niset për Kosovë, emocionuese kur të rinjtë nga Gjermania i bashkoheshin luftës Gjatë luftës në Kosovë, shumë të rinj të cilët jetonin në botën perëndimore braktisën rehatinë e jetës, punën, familjet
Arrestohen dy të rinj, plagosën me sende të forta 17-vjeçarin Dy të rinj në Dibër janë vënë në pranga pasi kanë goditur me sende të forta një bashkëmoshatarin e tyre. Njoftohet se
Napoli "pushtohet" nga qirinjtë në nder të veprës së Diego Maradonës Sot në moshën 60-vjeçare ka vdekur legjenda e futbollit argjentinas dhe atij botëror, Diego Maradona. Maradona kishte
Zbardhet ngjarja e ndodhur në Elbasan: Të rinjtë u zunë dhe nxorrën armët Policia e Elbasanit ka ngjarjen e ndodhur mesditën e sotme në Elbasan, e cila fatmirësisht përfundoi pa pasoja për jetën
Skandaloze! Dolën në rrugë të infektuar me COVID-19, gjobiten 4 të rinj me 7 milion lekë Inspektorati Shëndetësor Shtetëror Gjirokastër ka gjobitur me 700 mijë lekë të rinj 4 persona për thyerje të karantinës
Në një lidhje me Anën e "Për'puthen"? Reagon për herë të parë reperi shqiptar (FOTO&VIDEO) Prej ditësh në media po qarkullohet një romancë e mundshme mes reperit Bardhyl Idrizi dhe konkurrentes aktuale të përput
Shifra alarmante! 15 viktima e 836 të infektuar të rinj me COVID-19 vetëm sot Ministria e Shëndetësisë: 2.677 testime, 490 të shëruar, 836 raste të reja dhe 15 humbje jete në 24 orët e fundit Min
Mourinho: Një 40 vjeçar nuk ka potencialin e një 20 vjeçari, përveç rastit kur quhet Ibrahimovic Zhoze Murinjo është një nga ata që ka besuar gjtihmonë te potenciali i jashtëzakonshëm i Zlatan Ibrahimoviç. Jo rast
Fatmir Hysenbelliu me Covid-19, ka një apel për të rinjtë Fatmir Hysenbelliu ka rezultuar pozitiv në testin kundër COVID 19. Ish-futbollisti i Tiranës, Partizanit dhe Dinamos
"Kur ishim të rinj", Afrona publikon fotot "sekrete" me Bleron (FOTO LAJM) Blero dhe Afron kanë fituar shumë shpejt zemrat e shqiptarëve dhe janë padyshim një nga të preferuarit e tyre. Në 21
Fabregas: Murinjo është një mik, me Guardiolën ndodhën gjëra që nuk dua t'i flas Fabregas prej dy vitesh është pjesë e Monakos në kampionatin francez dhe duket se ka mbetur paksa larg vëmendjes që kish
Vlorë, dy të rinjtë nxjerrin me dhunë vëllain nga makina e policisë Policia e Vlorës ka arrestuar dy vëllezër pas sherrit në Vlorë teksa kundërshtuan me dhunë efektivët. Po kështu është pr
Shifra alarmante! Gati 700 të infektuar të rinj me COVID-19 Ministria e Shëndetësisë: 2,560 testime, 351 të shëruar, 694 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit Mini
Starova: Reja me të drejtë u ka dhënë dorë të rinjve, jemi te treçereku i punës Sulejman Starova e vlerëson kombëtaren shqiptare ende në fazën e ndërtimit. Tekniku i njohur, në studion e “Pressing
Murinjo i pandreqshëm, tallet me ndeshjet e kombëtareve: Javë e mahnitshme, siguri absolute Zhoze Murinjo nuk ndryshon kurrë. Trajneri portugez është gjithmonë ironik me batutat e tij dhe prej kohësh në Insta