E FUNDIT/ Formacionet zyrtare: Inter-Atalanta
999 rezultate për

rinis

Rinisin fluturimet nga Rinasi Pas pezullimit të fluturimeve si pasojë e motit të keq, aeroporti i Rinasit ka rifilluar fluturimet. Në një njoftim n
Vendimi i papritur, nga e hëna mbyllen gjithë shkollat Një vendim i papritur është marrë vetëm pak minuta më parë nga Ministria e Arsimit. Nga dita e hënë asnjë institucion
A do të vazhdojë moti me diell gjatë fundjavës? Ja kur pritet të rinisin shirat Edhe të shtunën e të dielën do t'i gëzohemi motit me diell, deri të hënën kur pritet të nisin shirat sërish. Sipas meter
Aurela bëhet nostalgjike, poston foton e rinisë krah Lulzim Bashës (FOTO LAJM) Bashkëshortja e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, Aurela, është bërë nostalgjike këtë mëngjes, teksa ka pu
"Iku në lule të rinisë", kolegu kujton infermierin që humbi jetën në aksidentin tragjik (FOTO LAJM) Kolegu i infermierit, Klement Basha, i cili humbi jetën ditën e djeshme në një aksident rrugor, ka thënë për emisionin “
E bujshme! Rikthehet 21 Janari, prokuroria kërkon rinisjen e hetimeve Hetimet për 21 Janarin priten të rinisin sërish rreth 10 vite nga protesta e përgjakshme. Burimet bëjnë me dije se P
Nesër rinis shkolla, ministrja Kushi mesazh nxënësve dhe mësuesve (VIDEO) Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi, ka bërë apel në Facebook ndaj nxënësve dhe mësuesve për respektimin
Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë jep njoftimin, kur rinis mësimi online Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë do të rifillojë mësimin online me datë 5 janar. Lajmin e ka bërë të ditur faqj
Ka shpresë për Zaniolon, në janar rinis vrapin në fushë Nicolo Zaniolo nis të shohë dritë në fund të tunelit, sepse ekzaminimet e fundit mjekësore kanë konfirmuar se rikuperimi
Berisha dhe Broja mposhton koronavirusin, rinisin stërvitjen me skuadrat e tyre Armando Broja ka mposhtur koronavirusin dhe i është bashkuar skuadrës së Vitesses në stërvitje, ditën e djeshme, ndërsa
Barcelona u rikthye te fitorja në kampionat, Messi largohet urgjent me avion drejt Argjentinës Barcelona shkoi në aeroportin e Vajadolidit me Leo Mesin, por u rikthye pa yllin argjentinas. Sipas gazetës “MARCA”,
Policia dhe FNSH rinisin kërkimet për gjetjen e trupit të Jan Prengës Policia me ndihmën e FNSH-së kanë rinisur kërkimet për gjetjen e trupit të Jan Prengës, i cili u rrëmbye dhe u vra në mu
Të mërzitshme? Do mahniteni sa bukur dukeshin "gjyshet tona" në lule të rinisë (FOTO LAJM) Disa mund të mendojnë se gjyshërit tanë kishin një jetë mjaft të mërzitshme, ndoshta sepse nuk kishin internet, media so
Rinis protesta për Klodian Rashën, digjen pemë e shoqërohen 2 persona Dhjetëra të rinj në Durrës dhe Elbasan po protestojnë ditën e sotme pas vrasjes së 25-vjeçarit Klodian Rasha nga një efe
Shorti, Vazot dhe rregullorja e UEFA-s, ja kur rinis Champions Janë përcaktuar sot 16 skuadrat që kalojnë në fazën e parë të "knock-out" (1/8-at) të Ligçs së Kampioneve për sezonin 20
Rama flet për Ditën e Rinisë: Nder i madh i udhëheqjes së vendit në 7 vite Kryeministri Edi Rama ka reaguar në Ditën e Rinisë, që shënon dhe 30 vjetorin e rënies së komunizmit. Shefi i qeveris
Rinis dialogu mes Kosovës dhe Serbisë, detajet nga takimi i ardhshëm Para raundit të ri të bisedimeve, kryeministri Avdullah Hoti është shprehur, se Kosova në dialog, nuk po i bën favore Se
Rinis Superiorja, ja sfidat e sotme Futbolli shqiptar, pas angazhimeve të ekipeve kombëtare, sot u rikthehet “halleve” të brendshme, ku do të luhen javët e
Në lule të rinisë, ky është i riu shqiptar që humbi jetën tragjikisht në Itali Agron Dajlanaj është 29-vjeçari shqiptar, i cili humbi jetën një ditë më parë në një aksident në prato të italisë. I
I riu shqiptar në Itali humb jetën në "lule të rinisë", vdes tragjikisht në aksident Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në Itali ku ka humbur jetën një i ri shqiptar. Bëhet fjalë për