999 rezultate për

rinine

"I ke lenë vajzat e tua në hije", Albëri Hadërgjonaj sfidon rininë (FOTO LAJM) Albërie Hadërgjonaj është këngëtarja shqiptare e cila ka shumë vite që është ndër fytyrat publike më të dashuar shqiptar
Si dukeshin liderët më të famshëm botëror në rini (FOTO LAJM) Sot i njohim të gjithë, por a e dini se si ka qenë liderët më famshëm botërorë kur ishin në rininë e tyre? Më poshtë
Takimi pas 32 viteve, i dy burrave që humbën rininë në Qafë-Bari (FOTO LAJM) Altin Gjuzi dhe Gjergj Hani ishin të dënuarit më të vegjël të kampit të riedukimit në Qafë Bari, ku futeshin të dënuarit
Njihuni me shqiptaren që pret të bëhet deputete në Zvicër Në Zvicër ka shumë shqiptarë të suksesshëm, që janë shumë mirë të integruar në shoqërinë zvicerane. Ata janë figura kyçe
"Je shembulli më i keq për rininë", Tayna i kthehet komentuesit (FOTO LAJM) Reperja e re nga Kosova, Tayna, është kthyer në një nga femrat më të komentuara të shoWbizit shqiptar. Ajo ka fituar
Daci ndërhyn në punët e brendshme të LDK-së, kritikon rininë e saj Faza përfundimtare e shtetësisë së Kosovës që ka të bëjë me dialogun me Serbinë, po e gjen vendin në një moment të çorie
Për të gjithë kuriozët, kështu dukej mbretëresha në rininë e saj (FOTO LAJM) Në vitin e 92-të të jetës, moda dhe pamja nuk janë prioriteti numër një i mbretëreshës Elizabeth, por para se Meghan dhe
Gjërat që jua dëmtojnë rininë dhe bukurinë Ne themi, “Shtëpi e ëmbla shtëpi”, por nuk mund ta imagjinojmë dot se kjo shtëpi mund të përmbajë objekte që na bëjnë të
Jeta e saj duket e pabesueshme, 23-vjeçarja që mundi kancerin tashmë udhëton botën Kur Elona Karafin ishte një fëmijë, ajo u diagnostikua me kancer në kocka. Pas dy vitesh trajnime dhe kujdes intensi
Tenton të flasë për mediat, deputetet e LSI pengojnë Ballën Deputetet e maxhorancës nuk kanë lejuar kreun e Grupit Parlamentar Taulant Balla të mbajë një deklaratë për mediat.
Rinia e Nismës për Kosovë bashkëpunim kombëtar me Rininë e PS-së nga Shqipëria Rinia e Nismës priti në vizitë Rininë nga Shqipëria, atë të Partisë Socialiste, ku si qëllim dhe agjendë ishte nëshkrimi
Vetëm 22-vjeç, Blendi Fevziu kujton rininë e tij (FOTO LAJM) Blendi Fevziu është një ndër moderatorët më të kërkuar në Shqipëri. Me emisionin politik “Opinion” Blendi Fevziu ia
Kështu dukeshin Barack dhe Michelle Obama në rininë e tyre (FOTO LAJM) Ata ishin padyshim çifti më i preferuar presidencial, dhe mesa duket akoma e mbajnë këtë kurorë duke qenë se Trump dhe M
Nga "Krokodili" tek hashashi dhe heroina, drogërat që po rrënojnë rininë shqiptare (FOTO LAJM) Qendra Evropiane e Monitorimit të Drogës dhe Varësinë nga Droga ka publikuar disa kohë më parë raportin vjetor të vitit
Kurti: Kurbeti nuk do jetë më zgjidhje për rininë e Kosovës Kandidati për kryeministër i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka vizituar sot qytetin e Klinës në kuadër të fushatës
Haradinaj: AAK, në koalicion me rininë e Kosovës Përfaqësues nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, gjatë një tubimi me rininë në Prishtinë, thanë se 2017-ta ës
Kampe stërvitore nacionaliste për rininë ruse Politikat aktuale të Kremlinit për të nxitur ndjenja patriotike në popullatë duket se kanë ndihmuar në shtimin e organiz
Ushqimet që ushqejnë lëkurën tonë dhe i kthejnë rininë Padyshim lëkura është organi të cilit i kushtojmë më shumë përkujdesje, në rastin e femrave më shumë. Në gjithë rutin
Rovena: Për të fituar rininë e përjetshme s'do bëja seks për 100 vjet "Për të fituar rininë e përjetshme, do të rrija edhe 100 vjet pa bërë seks e do të haja buburreca e mish qeni". Kjo
Kur Rama shënon kosh Në këtë ditë të shtunë, kryeministri Edi Rama ka postuar një foto në Facebook, duke dëshmuar se është i relaksuar. L