999 rezultate për

rinia

Ministrja Kushi mposht betejën me COVID-19, jep lajmin me foton e veçantë Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi ka mposhtur betejën me koronavirusin. Lajmin e ka bërë të ditur vetë
"Je një perlë e rrallë", shfaqet papritur ish e dashura ruse e Rinianit (FOTO LAJM) Hyrja e një prej konkurrentëve në “Për’puthen”, Rinianit u shoqërua me fjalë të shumta e akuza të forta për një lidhje j
Bëri dy takime me të, Ana heq dorë nga Riniani: Nuk e ndjej! Ditën e sotme në “Për’puthen” u shfaq takimi i dytë mes Anës dhe Rinianit. Madje ky i fundit i bëri një surprizë Anë
Riniani surprizon dhe ngacmon Anën: Mos i kafsho buzët ashtu (VIDEO) Ana dhe Riniani kanë zhvilluar takimin e dytë së bashku ndërsa ky i fundit e surprizoi duke e cuar pranë zjarrit ndërsa
Riniani zbulon detaje nga lidhja e tij me ish-të dashurën: E tradhtova 3 herë! Emisioni "Përputhen" ka vijuar me surpriza të reja. Në takimin e Rinianit dhe Jasminës pati disa rrëfime nga ana e 33
Pas takimit me Rinianin, Arbri thumbon keq Anën në rrjet (FOTO LAJM) Njw puntatë më parë u transmetua takimi i Anës dhe Rinianit. Dyshja u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin, aq sa i b
Punonte si striptist për 300 euro, Reniani zhvesh Anën e parë me kërcimin erotik (FOTO LAJM) Riniani deklaroi në takimin me Anën se ka punuar si striptist në moshën 20-vjeçare dhe për këtë ka nxitur shumë reagime
Riniani "hutohet" nga Ana: Më pëlqen shumë kur të shoh veshur me fustan të ngushtë Riniani e ka treguar hapur pëlqimin dhe tërheqjen fizike që ka për Anën, ndërsa në takim nuk i ka kursyer komplimtet.
U nda me bukuroshen ruse? Detaji që ngre dyshime për fejesën e Rinianit të "Përputhen" (FOTO LAJM) Prej ditësh, në media qarkulluan fjalë të shumta e akuza të forta për Rinianin e “Për’puthen”. Sipas llogarive të ndy
Mourinho e do në skuadër, Interi kërkon 50 milion euro për Skriniar Pasi e blinduan në merkaton verore, Interi hap mundësinë e largimit të Milan Skriniar. Siç raporton prestigjiozja bri
Panik te Interi, pas Bastonit pozitiv me Covid-19 edhe Skriniar Milan Skriniar është futbollisti i radhës tek Inter që preket nga COVID-19. Gjatë ditës, fillimisht me COVID-19 ishte
Kërcet sherri në një lokal në Elbasan, plagosen dy të rinj Një sherr mes të rinjsh ka ndodhur në Elbasan në një lokal gjatë mbrëmjes së sotme. Deri tani dihet për dy të plagos
Për të gjithë kuriozët, si dukej mbretëresha në rininë e saj (FOTO LAJM) Në vitin e 92-të të jetës, moda dhe pamja nuk janë prioriteti numër një i mbretëreshës Elizabeth, por para se Meghan dhe
Sipas shkencës, a mund ta parashikojnë kafshët tërmetin? Në vitin 373 para lindjes së Krishtit, historianët arritën të regjistronin se kafshët, përfshirë minjtë, gjarpërinjtë dh
Në Angli flasin me siguri, Tottenham ka gati sulmin final për Skriniar SHARE TWEET SHARE EMAIL KOMENTEDownload WordPress Themes and plugins.Free Download Nulled WordPress Themes and plugins.
Mourinho heq dorë nga Skriniar, Conte mbetet pa Kante Komplikohen negociatat mes Interit dhe Tottenhamit për Milan Skriniar, madje mund të thuhet se nuk ka më asnjë shans që
Priten lëvizje të tjera te Interi, largohet Skriniar, afrohet Smalling Inter janë gati për tjera ndryshime në fondin e lojtarëve. Pas largimit të Diego Godin nga Inter, priten edhe lëvizja
"Spurs" janë të gatshëm të derdhin plot 50 milion euro në arkat e Interit për Skriniar Tottenham thuhet se kanë përgatitur një ofertë prej 50 milionë euro për mbrojtësin e Interit, Milan Skriniar. Drejtor
Interi në bisedime me Tottenhamin për Milan Skriniar Tottenham Hotspur dhe Inter kanë nisur bisedimet për mbrojtësin sllovak Milan Skriniar. Sipas mediave italiane, Inter
Skriniar shuan zërat: Conte më do te Interi Milan Skriniar humbi vendin e titullarit në javët e fundit të sezonit dhe me konfirmimin e Antonio Contes në pankinë, me