999 rezultate për

ring

Tronditëse, një tjetër boksier humb jetën në ring (VIDEO) Sporti i boksit tronditet sërish brenda pak ditësh, teksa pas rusit Maxim Dadashev, sot ka humbur jetën edhe boksieri ar
Mori goditje të shumta në ring, humb jetën boksieri 28-vjeçar (VIDEO) Pas dëmtimeve të rënda të pësuara në një ndeshje mbrëmjen e të premtes, boksieri rus 28-vjeçar Maxim Dadashev ka humbur
Florian Marku frikson kundërshtarin edhe para ndeshjes (VIDEO) Floriani nesër do të ndeshet në ora 16:00 në Londer kundër anglezit Jake Best. Mirëpo ai nuk e priti ringun që ta fr
Cristiano Ronaldo-Neymar, "përplasin brirët" në ring (VIDEO) Nga fushat e futbollit tashmë në botën e biznesit. Kjo është rruga e marrë nga Cristiano Ronaldo dhe Neymar, dy nga kamp
Mos e beso po deshe, ka 12 vite që ka ndërruar jetë, "ringjallet" në votimet e 30 qershorit Edhe pse nga ministria e brendshme u tha se është bërë një punë shumë e mirë me listat shumëemërore të personave me të d
Bale lëndohet duke luajtur golf (VIDEO) Bale vazhdon të aplikojë sportin e tij të preferuar, golfin. Dhe si pasojë e këtij sporti, sipas "El Chiringuito", ai ka
Boksieri nga Kosova pranon të ndeshet me djalin e Arkanit Petrit Mazrekaj, boksieri i Austrisë me prejardhja nga Kosova, e ka pranuar ofertën e kundërshtarit të tij serb, Veljko
Shkenca e Zombie-t: A do arrijmë ndonjëherë të ringjallim të vdekurit? Nga Kimberly Hickok Ka pak gjëra më të sigurta në këtë jetë, se sa vdekja. Megjithatë, kjo nuk na ndalon të imagjinoj
Mancini i befasuar nga Italia: Nuk e prisja kaq të shpejt ringritjen Objektivi është i qartë: Kualifikimi në “Euro 2020”. Roberto Mancini, në prag të dy sfidave të radhës kualifikuese kundë
Studiuesit japin alarmin: Përdorimi i kufjeve i rrezikshëm Të dëgjuarit me kufjet e celularëve apo ipodeve janë kthyer në një ritual pothuajse për ccdo njeri. Shpesh shohim person
Nga ringu në plazh, VanZant "tërbon" me linjat e saj (FOTO LAJM) Ylli i arteve luftarake, Paige VanZant, është shfaqur shumë seksi me bikini në numrin më të ri të revistës Sports Illust
E frikshme, ylli i Wrestling rrëzohet në ring dhe humb jetën (VIDEO) Mundësi profesionist dhe aktori, Silver King ka vdekur pasi u rrëzua në ring gjatë një ndeshje në Londër. Cesar Barro
Sonte në ring, shqiptari Haxhi Krasniqi përballë gjermanit Stefan Haertel Sonte do të zhvillohet dueli i vitit për boksierin shqiptar Haxhi Krasniqi me gjermanin Stefan Haertel. Kjo ndeshje isht
Kryeministri i këtij vendi punon kirurg në fundjavë Ndryshe nga kryeministrat e tjerë të botës, të cilët përkushtohen vetëm në drejtimin e vendit, kryeministri i Bhutanit n
Mesazhi emocionues i Ajax-it pas eleminimit: Sot jemi në lot, por do të ringrihemi si gjithnjë (VIDEO) Skuadra e Ajax-it na befasoi të gjithë këtë sezon me lojë dhe me rezulatet. Ekipi holandez ishte shumë pranë kalimit
Politikani kërkonte votën por i japin diçka tjetër (VIDEO) Një person nga Blackburn u ndal në rrugë nga politikani i djathtë ekstrem Tommy Robinson, kandidat për në zgjedhjet euro
"Bisha" ringut i penduar: Do të doja të bëja një jetë tjetër Në rini, për të gjithë ai ishte "Majku i Hekurt" (Iron Mike). Mike Tyson është një ikonë e boksit, i dalluar nga të tjer
Dy kampionë bote në ring në 20 korrik, arrihet marrëveshja Boksierët Manny Pacquiao dhe Keith Thurman do të duelojnë mes tyre më 20 korrik në Las Vegas. Lajmi ende nuk është zyrta
Të rinjtë drogohen me shiringë në mes të ditës (VIDEO) Banorët e lagjeve “Ulpiana” dhe “Dardania” në Prishtinë janë të shqetësuar nga përdoruesit e drogave nëpër parqet pranë
U divorcua nga gruaja me dy vajza, këshilltari i Lekajt nis dashurinë me asistenten (FOTO LAJM) Shefi i Kabinetit të ministrit të Infrastrukturës, Pal Lekaj, Argjend Zejnaj ka filluar lidhje të re dashurie më asisten