999 rezultate për

rinasit

16 mije euro fshehur, si u kap i riu në Rinas Një i ri është kapur me 16 mijë euro në Aeroportin e Rinasit. Policia Kufitare e Rinasit, pas dyshimeve të lindura n
U kap me mijëra euro të padeklaruara në Rinas, procedohet vajza 20 vjeçare Policia Kufitare e Rinasit parandalon një tjetër rast të transfertës së parave jashtë shtetit, në mënyrë të kundërligjsh
Policia arreston një ganez në Rinas, tentoi udhëtimin drejt BE-së me pasaportën të ngjashme Arrestohet 24-vjeçari ganez, tentoi të kalojë kufirin me dokument me ngjashmëri. Policia Kufitare në Rinas ka goditur
Tentoi të pastronte para, sekuestrohet në Rinas shuma e madhe Policia Kufitare e Rinasit parandalon një rast të transfertës së parave jashtë shtetit, në mënyrë të kundërligjshme.
Kapet punonjësi në aeroportin e Rinasit dhe një 23 vjeçare, detaji që nxori zbuluar mashtrimin Një punonjës i Rinasit dhe një vajza 23 vjeçare kanë përfunduar në pranga pas tentativës për të kaluar kufirin me dokume
Aksident te mbikalimi i Rinasit Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm te mbikalimi Rinasit. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.
U arrestua për grabitjen e Rinasit, lirohet "informatori" Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka liruar nga burgu Hasan Kanaçin, punonjësi i kargos që
U arrestua për grabitjen e Rinasit, lirohet ish-punonjësi i kargos Lirohet nga burgu ish-punonjësi i kargos në aeroportin e Rinasit Hasan Kanaçi i arrestuar për grabitjen e 6 milion eurov
Masa të rrepta sigurie, blindohet Rinasi Drejtoria për Kufirin dhe Migracionin ka ndërmarrë një plan masash në të gjitha pikat kufitare, me qëllim përballimin e
Grabitja e Rinasit, zbulohen dy shuma të tjera parash Gjenden dy shuma të tjera parash të grabitura më 9 prill në Rinas. Abcnews.al raporton se shuma prej 5 mije eurosh i
Pasagjerët harrohen në pistë, aeroporti i Rinasit nuk dërgon autobusët të marrin udhëtarët Që në aeroportin e Rinasit jemi mësuar të shohim edhe skena më të rënda si ajo e grabitjes me armë, kjo është e vërtetë,
Tentoi të trafikonte për prostitucion 30 vjeçaren, kapet tironsi Finalizohet një tjetër operacion për parandalimin dhe goditjen e tentativës për trafikim të femrave me qëllim shfrytëzim
Aksident në kryqëzimin e Rinasit, plagosen 3 persona Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë tek Kryqëzimi i Rinasit. Mësohet se një aksident ka ndodhur në ak
Momenti kur Arbër Çekaj mbërrin në aeroportin e Rinasit (FOTO LAJM) Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Dyzeldorfi, Gjermani drejt vendit tonë i shtetasit shqiptar A.Ç
Kaos në aeroportin e Rinasit, qytetarët presin me orë të tëra Gra, fëmijë dhe të moshuar kanë orë të tëra që presin në aeroportin e Rinasit për shkak të vonesave. Mësohet se qytet
Dalin pamjet: E arrestuan për grabitjen e Rinasit, ku ndodhej "Daja" në momentin e ngjarjes (VIDEO) Ragip Hajdini, njeri nga të arrestuarit për grabitjen e milionave eurove në një avion në Rinas ka rezultuar nga filmime
"La casa de papel-i shqiptar": Grabitja e Rinasit, 3 muaj prova e skenarë Kush ishte në pistën e grabitjes së Rinasit, kush drejtonte furgonin dhe ka qenë apo jo në pistë kosovari i njohur me ko
DETAJE/ 500 mijë euro pasuri të sekuestruara në Elbasan i përkasin dy grabitësve të Rinasit Një pasuri që kap vlerën e 500 mijë eurove i është sekuestruar dy grabitësve të Rinasit, Klement dhe Eldi Çala, vëllezër
Policia kontrolle të imtësishme nëper magazina e servise makinash në Elbasan Forca të shumta të Policisë kanë zbritur në terren ku kanë bërë krehjen e disa magazinave, servise makinash, varreza mak
I penduari i grabitjes në Rinas "hap sërish barkun": Kështu e modifikuam makinën Alkond Bengasi,është një prej grabitësve të Rinasit i cili është marrë sërish në pyetje ku ka treguar përpara grupit het