999 rezultate për

rimeli

Si t’i zgjatni qerpikët? Vetëm me një produkt në kushte shtëpie ju mund të keni qerpikët voluminozë që keni dëshiruar gjithmonë. Mësoni si të
Disa hile të vogla për vajzat që duan të kujdesen për veten 1 Vendosni vazelinë para parfumit! Nëse doni që parfumi juaj të qëndrojë gjatë gjithë ditës në trupin tuaj (kur e ke
Disa "hile" të vogla për vajzat që duan të kujdesen për veten 1 Vendosni vazelinë para parfumit! Nëse doni që parfumi juaj të qëndrojë gjatë gjithë ditës në trupin tuaj (kur e ke
Disa hile të vogla për vajzat që duan të kujdesen për veten 1 Vendosni vazelinë para parfumit! Nëse doni që parfumi juaj të qëndrojë gjatë gjithë ditës në trupin tuaj (kur e ke
Këshillat që ju duhen për qërpikë të gjatë (FOTO LAJM) Qërpikët e gjatë dhe voluminoz janë ëndrra e gjithsecilit, për këtë është e rëndësishme që ju të kujdeseni për të pasur
Kim-i dështon me rimelin, vëmendja tek dekolteja (FOTO LAJM) Kim Kardashian tashmë është e njohur për format e saj trupore, e ndërsa një reklamë që ajo i ka dedikuar një rimeli, ka
Vaj kokosi për të hequr grimin Teksa disa njerëz e përdorin vajin e kokosit si një hidratues, shumë pak e dinë se ai mund të përdoret edhe si një heqë
Disa këshilla për një grim perfekt (FOTO LAJM) Kujdesi ndaj fytyrës nuk është asnjëherë i tepruar, por ama vendosja e makiazhit në kohën dhe vendin e kabuar nuk do t'j
Rimeli i gruas, "sekreti" anti-plakje i Tom Cruise Është vetëm një vit larg festimit të gjysmë shekulli jetë, por Tom Cruise duket se nuk e njeh plakjen. Aktori, i cil