999 rezultate për

rilindjes

Ish-ministri socialist shpërthen ndaj Rilindjes: Bellon e shpallët armik, e flakët në rrugë Ditën e sotme është ndarë nga jeta ish-ministri dhe ish-deputeti i PS-së, Marko Bello. Ish-ministri dhe miku i Marko
Kryemadhi e vendosur: Sektin e "Rilindjes" s'e shpëton asnjë taktikë elektorale Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një diskutim me gazetarët është shprehur se vendi ka nevojë për ndërhyrje të s
Kryemadhi ironizon fëmijët e politikanëve të Rilindjes: E kanë për turp të punojnë! Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, në një bashkëbisedim me votues për herë të parë, i ka bërë thirrje të rinjve që të
Meta largohet nga presidenca? Reagon Petrit Vasili Petrit Vasili reagoi në SYRI TV pas një lajmi të publikuar në media se Ilir Meta do lërë presidencën më 26 prill, një di
Sherri mes çunave të Rilindjes për jahtin luksoz dhe disa mijëra euro, Tare thumbon Ndreun Duket se akoma nuk është shuar debati mes "djemve të Rilindjes", shkak për të cilin u bë jahti "Maltese Falcon", i cili
Sherri mes çunave të Rilindjes për jahtin dhe disa mijëra euro, Paulin Ndreu thumbon sërish Auron Taren (FOTO LAJM) Duket se akoma nuk është shuar debati mes "djemve të Rilindjes", shkak për të cilin u bë jahti "Maltese Falcon", i cili
Rama i ngujuar në Surrel, plas sherri mes çunave të Rilindjes Ndërkohë që vendi po përballet me krizën e koronavirusit, një jaht i një miliardereje greke që bujti në Durrës të premte
"Jo për Ilir Metën", Kryemadhi tregon pse do jetë në shesh më 2 mars Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka deklaruar se më 2 mars, ditën që Presidenti Ilir Meta ka thirrur mbajtjen e një m
Meta e nis ditën me meme, çfarë mesazhi i dërgoi "Rilindjes"? Presidenti i vendit, Ilir Meta pak pasi deklaroi ditën e djeshme se Presidenca është “kala e pamposhtur në mbrojtje të K
Gabigol tregon sekretin e "rilindjes" Gabriel Barbosa mori kritika të shumta gjatë aventurës së shkurtër tek Inter. Huazimi te Flamengo në janar të këtij viti
Qepeni, ikëm prej jush...! Mjekja shqiptare në Gjermani ia rrëzon propagandën Rilindjes (FOTO LAJM) ë, me një shenim mbresëlënës në faqen e saj në Facebook. Mjekja Jana Nano, ishte përmendur nga Ministri i Diasporës, si
Protestë në Devoll: Nuk njohim 30 Qershorin! Opozita e bashkuar ka zhvillura nje protestë para bashkisë Devoll kundër konstituimi i Këshillit Bashkiak. Nuk ka pas
Aktori i njohur i bashkohet protestës së opozitës, zbardhet mesazhi për kryeministrin Rama Protestës së opozitës i është bashkuar edhe Aleanca për Teatrin. Aktori Neritan Liçaj, pjesë e kësaj aleance, që njih
Arta Dade kundër Ramës: Keqardhje për PS që ka ulur zverkun nën këmbët e tij Në një përgjigje mbi komentet sot në një shkëmbim opinionesh në Këshillin e Ambasadorëve, Arta Dade shkruan se Rama dhe
"Turp", Maliqi nxjerr SMS-të: Si dështoi instalimi i diktaturës (FOTO LAJM) Deputeti Lefter Maliqi e cilëson një turp dhe dështim total të Rilindjes 30 qershorin, pasi sipas tij, votuan vetëm 10%
Me bluzën e Rilindjes dhe mbishkrimin Edi Rama, qytetari befason duke futur gomarin të votojë (VIDEO) Ndodh çudia në ditën e votimeve. Një qytetar ka shkuar të votojë bashkë me gomarin e tij, të cilin e ka veshur edhe me b
Deputeti publikon mesazhet: Rilindja telefonon qytetarët për ti detyruar të votojnë (FOTO LAJM) Deputeti Lefter Maliqi, ka publikuar disa mesazhe, të cilat sipas tij, tregojnë socialistët po shnatazhojnë dhe kërcënoj
E gjithë kupola e Rilindjes në përgjimet e Bild për vjedhjen e votave në Dibër Marrëveshja e fshehtë me krimin e organizuar, blerja e votave, intimidimi i votuesve, intimidimi dhe keqpërdorimi i zyrt
Arta Marku nuk paraqitet në Parlament, ironizon Lefter Maliqi Deputeti i Opozitës së re Lefter Maliqi, pak më parë me anë të një postimi në Facebook ka treguar se prokurorja e përgji
Kush janë Abdylajt dhe si u kthyen në "menaxherë" të votave të Rilindjes Sot tabloidi gjerman Bild publikoi 6 audio-përgjime që implikojnë zyrtarë të lartë të PS, përfshi vetë Vangjush Dakon, n