13 tetor, Meta cakton datën re të zgjedhjeve lokale (VIDEO)
999 rezultate për

rilind

Gallatë e madhe: KQZ vendos që anëtarët e KQV-ve t'i përcakton Rilindja Mos pjesëmarrja e opozitës në zgjedhje ka bërë që Grupet e Numërimit të mos jenë të plota. KQZ ka vendosur sot që ta zgj
E gjithë kupola e Rilindjes në përgjimet e Bild për vjedhjen e votave në Dibër Marrëveshja e fshehtë me krimin e organizuar, blerja e votave, intimidimi i votuesve, intimidimi dhe keqpërdorimi i zyrt
Arta Marku nuk paraqitet në Parlament, ironizon Lefter Maliqi Deputeti i Opozitës së re Lefter Maliqi, pak më parë me anë të një postimi në Facebook ka treguar se prokurorja e përgji
DOKUMENTI/ Si po i terrorizon "Rilindja" punonjësit publik për të votuar PS-në (FOTO LAJM) Një skandal po shënohet këto ditë në jug të vendit.Drejtuesit e Organizatave Socialiste në Tepelenë dhe Memaliaj madje e
Kush janë Abdylajt dhe si u kthyen në "menaxherë" të votave të Rilindjes Sot tabloidi gjerman Bild publikoi 6 audio-përgjime që implikojnë zyrtarë të lartë të PS, përfshi vetë Vangjush Dakon, n
E vranë të paaftët e OSHEE! Berisha publikon SMS për vdekjen e elektriçistit në Durrës Pas një denoncimi nga gazetari qytetar te ish-kryeministri Sali Berisha, ai ka denoncuar se OSHEE ka lëshuar rrymën elek
Gjyq me deputeten PS, Salianji: Kompania e bashkëshortit ka rilindur nga 0 në 3 mld lekë Ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji është paraqitur sërisht ditën e sotme Au ka ngritur akuzat ndaj deputetes së PS Kl
Berisha: Vrasësi i Laçit, pjestar i bandave të Rilindjes Ish-kryeministri Sali Berisha është ndalur tek vrasja e dyfishtë mbrënë në Laç duke theksuar njëri prej autorëve duhej t
Kukësi-Partizani, supersfida për titullin kampion Në orën 18:00, në “Loro Boriçi”, Kukësi dhe Partizani janë të gati “të lajnë hesapet” e titullit. Një duel, që deri tani
Prishet moti, shirat dhe vranësirat pushtojnë vendin Orët e para të ditës mbeten me kthjellime dhe vranësira kalimtare, ku më të dendura paraqiten në zonat malor. Mesdita
PD nxjerr fotot: Këta ishin mafiozët e Edi Ramës në protestë (FOTO LAJM) Pas çdo protestë, demokratët janë ankuar për përfshirjen e policëve civilë nga strukturat shtëtërore, të cilët sipas tyr
Sot mos e harroni çadrën kur të dilni nga shtëpia, ja temperaturat Sot moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu zonën veriperëndimore, ndërsa në verilindje dhe juglindje do të ketë r
Kukësi zhyt Kamzën, Shkurtaj realiozn golin e parë me verilindorët Kukësi më në fund është rikthyer te fitorja pas 2 humbjeve radhazi në Kategorinë Superiore. Verilindorët kanë mposhtu
Njihuni me fshatin ku jetojnë vetëm trimat (FOTO LAJM) Fshati Castellfollit de la Roca ndodhet pranë Girona-s në verilindje të Spanjës. Ai shkakton frikë për të gjithë ata
-9 gradë, mot i keq dhe me dëborë në Maqedoni Moti sot do të jetë me reshje të kohëpaskohshme të borës, posaçërisht gjatë pasdites, ndërsa në pjesën më e madhe e vend
Dash Shehi: Rrugët, të mbushura me mllef ndaj Rilindjes Deputeti dhe kreu i LZHK-së Dashmir Shehi ishte i ftuar në studion e lajmeve në Fax News ku tha se është plotësisht dako
Luhatje të mëdha temperaturash, si të visheni sot Vijon ndikimi i motit të kthjellët dhe vranësirave kalimtare në të gjithë territorin, më të dukshme vranësirat paraqiten
E riktheu "Rilindja", çfarë shkruante polici në Facebook (FOTO LAJM) Ditën e sotme një ngjarje e rëndë është publikuar në media ku një efektiv i policisë Shkodër ngacmonte seksualisht një t
Zhbllokohet sfida në Vlorë, Edhemi i jep avantazhin Kukësit (VIDEO) Kukësi e ka nisur mjaft mirë sfidën në transfertë ndaj Flamurtarit duke kaluar në epërsi që në minutën e 8. Ishte Valon
Temperatura me minus, si do të jetë moti ditën e Vitit të Ri Java e ardhshme do të sjellë një ulje të ndjeshme të temperaturave në të dyja ekstremet, të cilat pritet të zbresin në d