999 rezultate për

rikuperimit

Vjen lajmi i mirë për tifozët e Realit, Hazard pranë rikuperimit Eden Hazard i cili iu nënshtrua operacionit në 5 mars tashmë ka hequr qepjet që kishte në këmbë. Ekipi mjekësor i Los
Zaniolo po shijon periudhën e rikuperimit me aktoren premtuese italiane (FOTO LAJM) Nicolo Zaniolo po rikuperohet nga një dëmtim i rëndë, i pësuar në ndeshjen ndaj Juventusit, megjithatë këtë kohë pa futb
Lëndimi i rëndë që për pak mund t’ia shuante ëndrrën Milot Rashicës (FOTO LAJM) Milot Rashica ka kaluar nëpër sfida shumë të vështira, përfshirë një lëndim të rëndë qysh në fillimet e tij, për ta bërë
Operohet talenti i Chelsea, pritet të rikthehet më shpejt nga sa u përfol (VIDEO) Callum Hundson-Odoi ka mbyllur sezonin pasi u operua në këmbën e tij të majtë. Talenti i Chelsea këputi tendinin e Akili
Buzëqesh Milan, Conti drejt rikuperimit më shpejt se ç'pritej Andrea Conti ishte një nga afrimet e shumta të merkatos verore te Milani dhe nga ish mbrojtësi i Atalantës pritej vërtet
Shtohen telashet për Realin, Marcelo mungon 1 muaj Asgjë nuk shkon mirë tek Reali i Madridit. Takimi ndaj Betis është thyer në një mallkim të vërtetë për Los Blancos, krah
Messi: Nuk mendoj për "El Clasico"-n Lionel Messi nuk e ka mendjen te "El Clasico" e Nëntorit, por te rikuperimi i tij i plotë. Ylli i Argjentinës, në një
Benzema mund të jetë gati ndaj Juventusit Lajme të këqija për Massimiliano Allegrin dhe Juventusin e tij. Sipas asaj që shkruan sot e përditshmja spanjolle "Marca
Barça, Vermaelen drejt rikuperimit Blerja e re e Barcelonës, Thomas Vermaelen është në rrugë të mbarë përsa i përket rikuperimit. Mbrojtësi bleg pati një d
Morata nuk e nis mirë aventurën e re me Juventusin Alvaro Morata nuk e nis mbarë aventurën e re me skuadrën e Juventusit. Sulmuesi i ri u detyrua te ndërpresë para kohe se
Milan, El Shaarawy rikthehet në stërvitje Milani i është rikthyer punës pas ditës së pushimit. Fitorja kundër Genoas shtron të tjerë objektiva në të ardhmen e kuq
Infeksion në plagë, Jese sërish në spital Pak ditë më parë shtëpia në flakë, më pas operacioni në gju dhe tani infeksioni. Jese Rodriguez nuk po gjen paqe. Sulmue
Messi nis fazën finale të rikuperimit (VIDEO) Lionel Messi nis fazën e tretë të rikuperimit nga Argjentina ku ndodhet prej disa ditësh për shkak të dëmtimit që po e m
Messi vijon fazën e rekuperimit (FOTO LAJM) Lionel Messi po djeg me shpejtësi etapat e rikuperimit duke shtuar ritmin e stërvitjes pas rezonancës magnetike që trego
Ekonomia botërore drejtë rikuperimit Kryetarja e Fondit Monetar Ndërkombëtar është shprehur optimiste në lidhje me ekonominë botërore, e cila sipas saj po pë
Milan, dëmtimet dhe koha e rikuperimit (FOTO LAJM) Milani vazhdon të stërvitet dhe të besojë te rikuperimi i disavantazhit që ka në renditje me Juventusin. Më shumë sesa c
Gattuso drejtë rikuperimit të plotë Lojtari i Milanit Genaro Gattuso duket se ka rigjetur formën e tij më të mirë pas një periudhe relativisht të gjatë jash
Vajza e Moore: Mamaja ime, drejt rikuperimit të plotë Rumer Willis, e bija e Demi Moore dhe e Bruce Willis, theu heshtjen në lidhjen me gjendjen që po kalon aktorja 49-vjeçar
Antonio Cassano fillon periudhën e rikuperimit në Milanello Sot, pas 20 ditësh nga operacioni në zemër, Antonio Cassano iu rikthye stërvitjes rikuperuese në qëndrën stërvitore të M
Puyol vazhdon fazën e rikuperimit me sukses Karles Pujol po vazhdon fazën e rikuperimit me shumë sukses. Ai për shkak të lëndimit të muskujve ka humbur ndeshjen hap