999 rezultate për

riku

Ja kur do mbahen zgjedhjet e parakohshmne në Maqedoninë e Veriut Kryeministri Zoran Zaev i ka propozuar opozitës, gjegjësisht VMRO-DPMNE-së dy data për mbajtjen e zgjedhjeve parlamentar
Filipçe: Hapja e kufijve pritet nga mesi i korrikut ? Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe informoi se skriningu në kopshtet përfundon javën e ardhshme, duke paralajmëruar
Vrau pengun pasi mori pagesën, kush është "Riku i Tmerrshëm" që OFL i dërgoi formularin OFL i dërgoi sot formularin e deklarimit të pasurisë katër personazheve të njohur të krimit në Korçë. Mes tyre ishte
U rikthye në stërvitje, Hazard: Ende më duhet kohë të rikuperohem Belgu iu nënshtrua një operacioni në kyçin e këmbës në fillim të marsit pasi lëndimit që pësoi ndaj Levante. Hazard u
Në këto ditë të nxehta, kthejeni shtëpinë tuaj në "plazh" (FOTO LAJM) Duke i pasur parasysh rrethanat, sivjet vështirë se do të shkojmë diku për pushime, mirëpo kjo nuk do të thotë që nuk mu
Mediat italiane zbulojnë datën e fillimit dhe mbarimit të Serie A Në Itali po punojnë të rinisin kampionatin, pas pezullimit të gjatë për shkak të koronavirusit. Pavarësisht se virusi
Premier League nuk po gjen qetësi, Brighton shënon lojtarin e 3 me koronavirus Premierliga po vazhdon të ndjek planin për rifillimin e sezonit, por rezultatet e testeve të lojtarëve nuk po shkojnë si
Çfarë ndodh me personat që shërohen dhe testohen sërish pozitiv? OBSH jep lajmin e mirë Personat të cilët testohen pozitivë për koronavirusin pasi janë infektuar një herë nuk janë riinfektuar. Kjo sqarohet ng
Gjendja e Hazard, trajneri i kombëtares belge: Rikuperimi po ecën mirë Eden Hazard është një nga lojtarët që këtë periudhë pezullimi për shkak të koronavirusit po përdorim për rikuperim nga d
Komitetit Olimpik Ndërkombëtar vendos sot për TOKIO 2020 Një thirrje konferencë është planifikuar sot midis Komitetit Olimpik Ndërkombëtar (IOC) dhe Komitetit Organizues të Lojë
Vjen lajmi i mirë për tifozët e Realit, Hazard pranë rikuperimit Eden Hazard i cili iu nënshtrua operacionit në 5 mars tashmë ka hequr qepjet që kishte në këmbë. Ekipi mjekësor i Los
Berisha: Koronavirusi ka mundësi të ketë ardhur në Shqipëri Alarmi i koronavirusit po prek Shqipërinë. Në Itali, tashmë kanë ndërruar jetë 2 persona, ndërsa mbi 50 të tjerë jan
E rëndë! Karikuesi i telefonit i merr jetën 20 vjeçarit, plagos të dashurën e tij (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi ku një djali i ri ka ndërruar jetë ndërsa e dashura e tij është plagosur. Medi
Zaniolo po shijon periudhën e rikuperimit me aktoren premtuese italiane (FOTO LAJM) Nicolo Zaniolo po rikuperohet nga një dëmtim i rëndë, i pësuar në ndeshjen ndaj Juventusit, megjithatë këtë kohë pa futb
Përfshihen nga flakët kullotat në Orikum, zjarrfiksja nuk mund të ndërhyjë Një sipërfaqe e madhe kullote në Orikum është përfshirë ditën e sotme nga flakët. Si pasojë e erës së fortë, përhapja
Enca sapo deklaroj se do të kryente marrëdhnie seksuale me të gjithë "krijimet" e saj (VIDEO) Shpesh herë këngëtarët postojnë këngët e tyre të mëparshme në ‘story-t’ në Instagram duke na rikujtuar projektet që mund
2 orë gjumë dhe vajzën në krahë, Monicës së Lorikut nuk i bëjnë derman as filtrat (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Lorik Canës ka postuar foton e parë me vajzën e porsa lindur. Çifti e ka pagëzuar vajzën e tyre me
U dëmtua ende pa u rikuperuar, Barcelona sqaron gjendjen e Dembele Ousmane Dembele nuk po gjen "karar" me dëmtimet. Francezi nga koha kur u transferua në Barcelona pjesën më të madhe të k
Dembele si "qelq", dëmtohet në stërvitje pa u rikuperuar nga dëmtimi paraprak Ousmane Dembele është ndoshta lojtari më i pafat te Barcelona sa i përket dëmtimeve. Francezi është dëmtuar në stërvi
Cana na prezanton me vajzën: Sot mbush 2 javë Dy javë më parë futbollisti i njohur Lorik Cana, u bë baba për herë të dytë, kësaj radhe me vajzë. Teksa deri më tani