999 rezultate për

rikthyer

Shpërthen e dashura e Mertens, me trup mahnitës rikthen verën (VIDEO) E dashura e Dries Mertenes, Kat Kerkhofs, ka rikthyer verën teksa është futur në det në muajin nëntor duke rikthyer kësh
Më në formë se kurrë, Klea Huta rikthehet në ekran (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur dhe mjaft e dashur Klea Huta është rikthyer në ekran pas një periudhe pushimi. Klea do të modero
Kaluan një krizë? Rikthehet Bora dhe Donaldi Prej kohësh në media përflitej se Bora dhe Donaldi i kishin dhënë fund lidhjes së tyre. Mirëpo kjo ndarje duket se ka qe
Modric: Unë si Bale? Jo jam shumë i vjetër për t’u rikthyer te Tottenham! Luka Modric përjashton një rikthim te Tottenham Hotspur. Mesfushori kroat ka edhe një vit kontratë me Realin e Madridit
Zidane: Momenti më i mirë për tu rikthyer te fitoret në El Clasico Real Madrid ka pësuar dy humbje radhazi në shtëpi, një në kampionat dhe një tjetër në Ligën e Kampionëve. Los Blancos
Do të sfidonte Ramën me parti të re, Zhaku "braktis" shqiptarët pasi rikthehet me burrin "Miq, a jeni gati te mbledhim bashkarisht te pakten 3000 firma votuesish per te regjistruar Levizjen tone politike ne Gj
Më në fund Rashica rikthehet në stërvitje me Werder Bremen Milot Rashica është rikuperuar nga lëndimi dhe është rikthyer në stërvitje të plotë me skuadrën e tij Werder Bremen.
Mposhti koronavirusin, Ibrahimovic rikthehet në stërvitje Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic është rikthyer në stërvitje te skuadra e Milanit, pas një pauze dy javore shkaku
4 viktima nga COVID-19 në Kosovë Në 24 orët e fundit janë shënuar, 4 viktima dhe 80 raste të reja me koronavirus në Kosovë. Tashmë prej disa ditësh në
Janë rikthyer? Mozzik dhe Loredana nuk ndahen më nga njëri-tjetri (FOTO LAJM) Prej disa javësh rrjeti po zien nga lajmet se Mozzik dhe Loredana janë rikthyer me njëri-tjetrin, pas kohësh të ndarë.
Super lajm për Juventusin, Dybala ritkehet në stërvitje Paulo Dybala është rikthyer në stërvitje ditën e djeshme, duke kompletuar një seancë të plotë me shokët e skuadrës te Ju
Fjalët e para të Moratës si lojtar i Juves Alvaro Morata ka pasur dëshirën për t'u rikthyer në Torino. Pas firmës me bardhezinjtë kanë ardhur edhe fjalët e para
E presin në Milano, Vidal kthehet të stërvitet me Barcelonën Në pritje për t’u transferuar te Interi, Arturo Vidal është rikthyer të stërvitet me Barcelonën, ndonëse siç raportojnë
Fëmijë e të moshuar në pritje, Greqia e prerë: Asnjë nuk kalon deri nesër Pas një komunikimi me palën greke nuk do lejohet asnjë qytetar të kalojë, pasi eshte plotesuar kuota ditore shkruan abcn
E kishte amanet! Vajza rikthehet nga Italia dhe luan violinë te varri i nënës në Tiranë Një grua shqiptare është rikthyer së fundmi në vendlindje për të realizuar amanetin e të ëmës së ndjerë. Fatlinda Tha
Pique në gjemba, vjen oferta nga klubi i befasishëm Gerard Pique ka ofertë për largim nga Barcelona. Gerard Pique mund të largohet nga Barcelona. Qendërmbrojtësi spek
Ramës nuk i del inati me kërpudhën që prishën protestuesit, e rikthen sërish Kryeministrit Edi Rama akoma nuk i ka dalë inati me protestuesit e opoiztës të cilat shkatërruan një vit më parë kërpudh
Trendet surprizuese, tendencat e viteve 2000 që janë rikthyer sërish (FOTO LAJM) Kur i shikojmë disa trende të modës nga e kaluara, mund të jetë e vështirë të besosh që e gjithë bota dikur i admironte
Të ndarë, por Dafina dhe Dj Geek publikojnë momentet romantike krah njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe Dj Geek u kthyen disa javë më parë në çiftin më të komentuar të shoëbiz-it, kjo për lidhjen e papritur
Coutinho pranon ulje page për tu rikthyer te Liverpool Philippe Coutinho (28 vjeç) është i gatshëm të ulë pagën e tij për t’u kthyer te Liverpooli, madje sipas "El Mundo Depor