999 rezultate për

rikthimin

Kosova kërkon rikthimin te fitorja kundër Moldavisë, ky është formacioni i mundshëm (FOTO LAJM) Kosova sonte e zhvillon ndeshjen e fundit për këtë vit dhe njëkohësisht të fundit për këtë edicion të Grupit C në Ligën
Emerson sinjale ekipeve italiane: Më mungon Seria A dhe dua rikthimin Mbrojtësi i Chelseas, Emerson Palmieri ka pranuar se i mungon Seria A dhe është i hapur që të rikthehet. 26-vjeçari m
Ibrahimovic kërkon rikthimin te Suedia, trajneri i jep përgjigjen përfundimtare Suedia i mbyll derën Zlatan Ibrahimoviçit. Jan Anderson nuk e ftuar sulmuesin veteran të Milanit, i cili la së fundm
Neymar nuk e mendon rikthimin te Barcelona, kërkon rinovimin me PSG-në Ylli i PSG-së, Neymar ka refuzuar mundësinë e rikthimit të klubi i vjetër, Barcelona. Braziliani në 18 muajt e fundit
Kylie Jenner theu rrjetin, konfirmon rikthimin me Travis Scott (FOTO LAJM) Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak të marrëdhënies së tyre. Disa kohë më parë ata
Mposhti me sukses COVID-19, Trump habit me rikthimin e tij: Dua t'ju puth të gjithëve! Presidenti Donald Trump ka habitur njerzit me rikthimin e tij plot energji në garën e Zgjedhjeve Presidenciale në SHBA,
FSHF me hapin e UEFA-s, kërkesë qeverisë, do rikthimin e tifozëve në stadium Në një kohë që futbolli vendas po bojkoton apo edhe që sportet e tjera janë në pritje të një vendimi të qeverisë që të l
Pas shumë negociatave arriti të nënshkruante me Romën, Smalling: Tani dua trofe Pas dy muajsh negociata të vazhdueshme me Manchester United, Roma ia doli të rikthejë në dispozicion të trajnerit Fonsec
Hapen stadiumet për tifozët në Premier League? Premierligë përmes një letre të hapur i ka kërkuar qeverisë së Mbretërisë së Bashkuar që të lejojë rikthimin e tifozëve
Rebic i dëmtuar, synon rikthimin për derbin ndaj Interit Ante Rebic ka pësuar një dëmtim serioz. Anëtari i Milan, kroati Ante Rebic, ka pësuar një lëndim tejet serioz, por ai
Lyon kërkon rikthimin e Umtitit, Barça gati ta përfshijë francezin në ofertën për Depay Lyon është gati për ta rikthyer në skuadër mbrojtësin Samuel Umtiti. Qendërmbrojtësi francez u largua katër vite më p
Morata është perfekt për Juventusin, kjo është arsyeja (VIDEO) E ndjente, mbase e dinte që një gjë e tillë do të ndodhej. Po flasim për rikthimin e Alvaro Moratës te skuadra e Juv
Nuk po ambjentohet te Reali, Jovic kërkon rikthimin te Frankfurt Luka Jovic është i gatshëm të largohet nga Real Madrid. Luka Jovic nuk arrin të ambientohet në Real Madrid. Sulmue
Premierliga kërkesë qeverisë britanike që të mos vonojë rikthimin e tifozëve Pak para fillimit të sezonit të ri, Premierliga ka bërë thirrje drejt qeverisë britanike që të mos vonohen për rikthimin
Ju ka munguar? Albëria zbulon kështu rikthimin e të bijës në muzikë (FOTO LAJM) Është padyshim një ndër personazhet publik më të komentuar. Anxhelina Hadërgjonaj merr gjithmonë vëmendjen e të gjithëve
Tottenham tenton rikthimin e Eriksen Christian Eriksen i larguar në merkaton e janarit nga Tottenham tek Interi, nuk ka patur një ndikim të madh me skuadrën
Anglia tenton rikthimin e tifozëve, Brighton – Chelsea me 2500 spektatorëve Chelsea zhvilloi sot një miqësore ndaj Brightonit. Në këtë takim gjeti golin e parë sulmuesi Timo Werner. Por vëme
Rikthimin e Bakayokos te Milano po e pengon vetëm kjo gjë Milani vazhdon të rinovojë mesfushën e tyre, pasi duket se është në avantazh me Interin për Sandro Tonali, ata janë në b
Zgjohuni! Mbaruan pushimet ju pret puna, si të përballoni rikthimin Problemi kryesor pas mbarimit të pushimeve është rikthimi në tryezën e punës. Rikthimi në një vend të mbyllur pas një
18 nxënës në klasë dhe orë të shkurtuara, zbulohet plani për rikthimin në shkolla Më 14 shtator, të gjithë nxënësit do të ulen në bankat e shkollës, nën kushte të rrepta sigurie, por kohëzgjatja e qëndr