999 rezultate për

rikthim

Nuk bashkoi listat me Ramën, Kryemadhi zbulon strategjinë kundër Ramës Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka folur këtë të premte lidhur me strategjinë e opozitës
Çfarë po ndodh me Dybalan, ka probleme në gju rikthimi mbetet një mister Juventus-Crotone dukej si ndeshja perfekte për rikthimin e Paulo Dybalas në fushë pas një kohe të gjatë. Por jo, dueli n
"Në të mirë e në të keq", Elvisi bëhet romantik pas rikthimit të Sindit Produksioni i “Për’puthen” vendosi të pezullonte Sindin dhe Julianin nga programi për shkak të një debati të fortë që pa
LISTA/ Reali po plotësohet, për ndeshjen e nesërme rikthehen Kroos dhe Carvajal Real Madrid do të përballet me Valencian në kaudër të javës së 23-të të La Ligas. Real Madrid do të ndeshet nesër me
Pas kërcimeve erotike dhe "rikthimit" në Përputhen, Anës i ndodh e papritura (FOTO&VIDEO) Pas infektimit të Bora Zemanit me Covid-19, konkurrentet kanë marrë një tjetër "detyrë" duke u kthyer herë njëra e herë
Stresi publikon bisedën me të ëmën dhe paralajmëron rikthimin e "frikshëm" nga arratia Reperi i njohur, Stresi, është ende në arrati, pasi u shpall në kërkim nga policia, për pjesëmarrjen në protestën e dhun
Mësim online për shkollat e mesme në këto qytete, çfarë ndodh me studentët në Universitete Me masat e reja të marra nga Komiteti i Ekspertëve, përsa i përket rikthimit në auditore të studentëve, kjo gjë do të vi
Lajm i madh nga Italia, tifozët rikthehen në stadium Në Itali kanë filluar të mendojnë për rikthimin e tifozëve në stadium, diçka që ka dështuar të realizohet deri në këtë f
Tottenhami në ankth, Reguilon i hapur për rikthimin te Reali Ylli i Tottenhamit, Sergio Reguilon do ishte i lumtur që të rikthehet te ish skuadra Raeal Madrid. Spanjolli kaloi në
Zbulohat data e rikthimit të Dybalas për Juventusin Sulmuesi i Juventus Paulo Dybala thuhet se mund të kthehet në stërvitje sot dhe në kohë për ndeshjen kundër Romës të sht
Sarri përgatit rikthimin, ja dy skuadrat ku pritet të drejtojë Pas një viti i ndalur, Maurizio Sarri është gati të kthehet në stol. Ish-trajneri i Napoli-t, Chelsea-t dhe Juventus-
ZYRTARE/ El Shaarawy transferohet tek Roma Stephan El Shaarawy është lojtari më i ri i “Giallorossëve”. El Sharaawy kishte qëndruar në Dubai, ku ishte vetizolua
Rikthimi i sekuestrove të pasurive, Llalla rekurs në Gjykatën e Lartë Ish-prokurori i përgjithshëm Adriatik Llalla, i është drejtuar me rekurs Gjykatës së Lartë, duke kundërshtuar vendimin e
Rikthimi i reshjeve, përmbytjen qindra hektarë tokë në Shkodër Rikthimi i reshjeve të shiut në ditët e fundit ka sjellë sërish përmbytje në Shkodër. Bashkia e Shkodrës ka njoftuar
Alaves – Real Madrid, formacionet zyrtare: "Galaktikët" synojnë rikthimin te fitorja Alaves dhe Real Madrid do të ndeshen në kuadër të javes së 20-të të La Ligas. Real Madridi vjen nga një periudhë e vë
Tension mes Realit dhe Interit, Perez "urdhëron" rikthimin e Hakimit Achraf Hakimi ishte goditja e madhe e Interit në merkaton e verës së kaluar. Zikaltrit arritën akordin me Real Madrid pë
E BUJSHME/ Tifozët e Juventusit nuk besojnë te titulli, kërkohet rikthimi i Alegrit Uebsajte të ndryshme dhe gazetarë që kanë rrjetet e tyre sociale kanë nisur të bëjnë sondazhe në orët e fundit, duke par
Manaj drejt rikthimit në Itali, dy klubet e Seria A në garë Ylli i Kombëtares së Shqipërisë, Rey Manaj është i lidhur me rikthimin në Seria A. Sulmuesi kërkohet nga Crotone, sku
Fonseca po humb besimin e drejtuesve të Romës, projektohet rikthimi i bujshëm Dy humbjet e fundit të Romës, në derbi me Lazion për kampionat dhe në Kupën e Italisë ndaj Spezias, që rezultoi me një e
Rikthim në kohën e sapunit 15-lekësh, shampoja e ngurtë propozimi më i rëndësishëm në 2021 Kushton pak, i bën mirë ambientit dhe flokëve tanë, ka paraqitje të bukur të një sapuni aromatik ose shijen e një makcar