999 rezultate për

rikthehet

"I paharruar", Ermali i trishtuar, rikthehet pas 8 vitesh në vendin ku shkonte me Dr. Florin! (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi është ritkthyer në të njëjtin vend ku shkonte me Dr. Florin 8 vite më parë! Rrugës për në Përmet ai ka n
Formacioni i mundshëm i Kosovës përballë Malit të Zi, befasi në sulm Kosova nesër nga ora 20:45 luan kundër Malit të zi në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020. Trajneri Bernard Challande
Trajneri i Argjentinës tregon kur do të rikthehet Messi në kombëtare Trajneri Argjentinës, Lionel Scaloni insiston se kapiteni i kombëtares, Lionel Messi do të rikthehet në skuadër në muaji
Rama "i vuri flakën bezinës": Ç'po ndodh me Ndojan, rikthehet në detyrë zv/drejtoresha e AKSH-së Ndërsa e Rrethit Durrës ka dhënë vendimin që për ish-kreun e Kadastrës Liridon Pulaj të mbahet në burg për “shpërdorim
Rikthehet nga dëmtimi 40 milionshi i Milanit Mattia Caldara është rikthyer në stërvitje te Milani pas një mungese të gjatë. Kjo është zbuluar nga llogaria e tij n
Pas disa kohësh mungesë, Vesa Luma po rikthehet me një super bashkëpunim ndërkombëtar (FOTO LAJM Prej disa kohësh, këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, i ka munguar skenës tonë dhe nuk ka sjellë asnjë projekt të
Agjenti i Hysajt: Rikthehet brenda muajit, në janar kompletojmë transferimin Elseid Hysaj pësoi një rënie të rrezikshme ditën e diel në sfidën mes Torinos dhe Napolit, që do ta lërë jashtë ndeshjev
Jerusalemi i rikthehet PDK-së, votat deri më tani Në komunën e Prizrenit po prinë Partia Demokratike e Kosovës me 19.98 për qind të votave. Pas saj renditet, Koalicija
Gattuso i gatshëm të rikthehet të Milani, por ka një kusht Marco Giampaolo do ta caktojë fatin e tij te Milani në ndeshjen ndaj Genoas sot. Trajnerit italian nuk po i ja punet
Atalanta rikthehet në shtëpi, të dielën luan në stadiumin e ri (VIDEO) Pas më tepër se 6 muajsh që i ka luajtur ndeshjet si pritëse në “Mapei Stadium” të Regio Emilias dhe “Tardini” të Parmës
1 vit jashtë kombëtares, rikthehet ylli i Juves Aaron Ramsey do të rikthehet në kombëtaren e Wellsit pas 11 muajsh. Trajneri Rayan Giggs e ka grumbulluar mesfushor
E duan të gjithë, Allegri merr vendimin për të ardhmen Masimiliano Alegri nuk do të rikthehet të drejtojë një ekip, edhe pse zërat rreth tij kanë qenë të shumtë. Italiani i ci
Rikthehet banda e frikshme? Ekzekutimet mafioze që po i kujtojnë lushnjarëve vitin e mbrapshtë Besmir Hida ishte viktima e fundit e atentateve mafioze që kanë shoqëruar Lushnjen gjatë viteve të fundit. Më parë, në n
A duhet të rikthehet Topalli në PD? Salianji befason me përgjigjen Largimi i disa figurave të rëndësishme nga Partia Demokratike solli zhgënjim mes demokratëve por edhe në elektoratin e s
Arkivoli antik i vjedhur prej ari i rikthehet Egjiptit Muzeu Metropolitan i Artit, ndoshta muzeu më i vlerësuar i artit në Amerikë, ka hequr dorë nga një antikitet i vjedhur n
DW: Opozita i rikthehet idesë për zgjedhje të parakohshme Opozita i rikthehet idesë së zgjedhjeve të parakohshme parlamentare, përsëritjes së Lokaleve 2019 dhe rifillimit të prot
Eduard Selami i rikthehet politikës? Takim kokë më kokë me Bashën Që kur humbi garën për të qenë në krye të PD-së, Eduart Selami u zhduk nga jeta politike duke mbajtur një profil të ulët
Flor Mumajesi e mbajti fjalën, rikthehet në bashkëpunim me këngëtaren e njohur (FOTO LAJM) Pas kaq shumë kohësh pritje dhe pikëpyetje se a do të rikthehet Flori Mumajesi në muzikë, më në fund e kemi një lajm.
I përmalluar, Mozzik rikthehet pas 2 vitesh për të performuar në Tiranë (FOTO LAJM) Reperi i njohur Mozzik është ndër artistët më të komentuar dhe për shumë kohë u bë kryefjala e mediave për shkak të skan
Barcelona rikthehet te fitorja, Messi rikthehet te dëmtimi (VIDEO) Barcelona e ka rigjetur rrugën e fitores në La Liga pasi e mundi 2:1 Villarrealin, por nuk mund të jetë plotësisht e qet