999 rezultate për

rikthehen

Rikthehen temperaturat e larta, ky është parashikimi i motit për sot Vijon dominimi i kthjellimeve në territor deri pas mesditës kur vranësira kalimtare shfaqen në ekstremin Jugor dhe Verio
Xhaka e Llullaku mungojnë kundër Italisë, kush janë tre lojtarët që rikthehen Barazimi 1-1 i Italisë me Maqedoninë mbrëmjen e shkuar, ka komplikuar akoma më shumë situatën e “axurrëve” për kualifiki
Rikthehen reshjet e shiut në Maqedoni Duket se ditët me diell i kanë lënë vendin vjeshtës e cila sipas parashikimeve nuk pritet të jetë e ngrohtë. Ditët e
Rikthehen reshjet e shiut, ja çfarë parashikon moti për ditët në vijim Prej disa ditësh në vend mbizotërojnë temperaturat e freskëta të alternuara here me diell e herë me vranësira. Ditën
A do të rikthehen vizat për Shqipërinë? Xhafaj jep lajmin e shumëpritur Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka thënë sot në “Tonight” të Ilva Tares se shqiptarët nuk kanë arsye që të frikësohe
63 të vdekur nga uragani "Irma", rikthehen të evakuuarit Të paktën 23 persona në Shtetet e Bashkuara dhe 40 të tjerë në ishujt e Karaibeve kanë mbetur viktima të Uraganit Irma d
Rikthehen mbretërit me "Perandorin" e tyre në Champions League Real Madridi do të nisë aventurën për mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve ndaj kampionit të Qipros, APOEL Nicosia
Ze Maria zbulon mënyrën si do të rikthehen me ekipet elitare Kategoria Superiore ngriti “siparin” vetëm dje. Mungesa e madhe ishte pikërisht Tirana, e cila për të parën herë në 97 v
Zyrtarët e Drenasit rikthehen menjëherë në punë pas lirimit nga aktakuza Pas marrjes së aktvendimit të Gjykatës së Apelit për lirimin nga aktakuza të dy zyrtarëve të Komunës së Drenasit, Shyqer
Rikthehen akuzat gjyqësore në rastin "Cristiano" Sipas raporteve të fundit në Spanjë, agjenti i Cristiano Ronaldo është ai që tani po akuzohet në rastin ‘Cristiano’ ku l
Vizitat për Bajram përfundojini sot e nesër, të dielën rikthehen rreshjet Një valë e të nxehtit nga Afrika veriore që po depërton mbi rajonin tonë, do të sjell mot më të ngrohtë dhe kryesisht me
Lamtumirë të nxehtit afrikan! Rikthehen stuhitë e shiut dhe erës Bëhuni gati t’i thoni lamtumirë motit përvëlues pasi kjo është fundjave e fundit përvëluese. Pasi duke filluar nga pa
Shorti i Europa League, shqiptarët rikthehen në stadiumin famëkeq të Beogradit Sapo është hedhur shorti për fazën e grupeve të Europa League, ku Skëndërbeut të Korçës do t'i duhet të përballet me ser
Rikthehen temperaturat tropikale! Ja si parashikohet moti në ditët në vazhdim Pavarësisht se kemi disa ditë që shijojmë temperatura më të freskëta, lajme të këqija vijnë për ne. Temperaturat pri
Ambasadorja në Holandë jep lajmin e mirë: Vizat nuk do rikthehen për shqiptarët Ditët e fundit politika shqiptare është përfshirë nga një debat për rikthimin e vizave nga Holanda, pas një artikulli të
A do t’u rikthehen shqiptarëve vizat në zonën “Shengen”? Analisti Fatos Lubonja ka folur sot mbi mundësinë e rikthimit të vizave për shqiptarët, duke marrë shkas edhe nga kërkes
Ish-Presidenti alarmon shqiptarët: Po rikthehen vizat, ti harrojmë vizitat te fëmijët e nipërit Pas lajmit të publikuar dje se policia holandeze ka kërkuar rikthimin e vizave me Shqipërinë, pas rritjes së influencës
Rikthehen rradhët e gjata në Merdare, pritje deri në 5 orë Janë rikthyer rradhët e gjata në Merdare. Sot pritjet ishin deri në pesë orë. Nga pala kosovare puna kryhej me per
Rikthehen vizat? Publikohet raporti i Holandës për qeverinë shqiptare Autoritetet holandeze kërkojnë rivendosjen e regjimit të vizave për shtetasit shqiptarë, duke kushtëzuar kështu lëvizjen
Katy Perry dhe Orlando Bloom rikthehen sëbashku (FOTO LAJM) Lidhja e Katy Perry me Orlando Bloom mbaroi ne shkurt të këtij viti por mesa duket ata janë prapë bashkë. Këngëtarja