E FUNDIT/ Rama prezanton 3 emrat e parë që do kryesojnë listat e 25 prillit
999 rezultate për

rikthehem

U shkarkua me bujë, mjeku kërkesë Ramës: Dua të rikthehem si vullnetar! "Unë do të doja të punoja vullnetar në ekipet e urgjencës për t’i ndihmuar sa më shumë njerëzit e vendit tim..." Pak
Ibrahimovic optimist: Milani kthehet në ndeshjen e radhës Sulmuesi i AC Milanit, Zlatan Ibrahimovic thotë se skuadra do rikthehet pas humbjes ndaj Interit në "Derby della Madonni
McGregor nuk dorëzohet: Do rikthehem përsëri Dustin Poirier ka dalur fitimtar nga dueli me Connor McGregor në kuadër të UFC 257. Pas meçit, Connor McGregor e uroi
Trump mban fjalimin e fundit dhe paralajmëron: Do rikthehem sërish! "Ishin 4 vite të mrekullueshme, kemi bërë aq shumë gjëra bashkë..." Kështu është shprehur Donald Trump në fjalimin e
Ceballos: Qëllimi im është të rikthehem të Reali Mesfushori i Arsenalit, Dani Ceballos ka zbuluar planet për të ardhmen. Spanjolli që është huazim për vitin e dytë të
Po kalon një formë të jahtëzakonshme, Theo: Jam në momentet më të mira të karrierës, nuk rikthehem të Reali Mbrojtësi i AC Milanit, Theo Hernandez mendon se është në momentet më të mira të karrierës. 23-vjeçari është duke shk
Fansat kërkojn revansh mes Khabib dhe McGregor, rusi: Kuajt nuk garojnë kundër majmunëve Janë të shumtë fansat e arteve marciale mikse që prej vitesh kërkojnë një revansh mes Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGr
Artan Fuga mposht me sukses COVID-19: Rikthehem me shpresë Akademiku, Artan Fuga, përmes një postimi në facebook, ka bërë me dije për ndjekësit se mungesa e komunikimit këto 17 di
A mund të rikthehemi sërish në karantinë? Rama: Sigurisht që po! A rrezikojmë të rikthehemi në karantinë sërish?! Kryeministri Rama i është përgjigjur pyetjes nëse rrezikojmë mbyllj
Presidenti i Sampdorias sërish protagonist: Koronavirusi nuk vret, koha t’i rikthehemi normalitetit Presidenti i Sampdorias Massimo Ferrero është bërë shpesh protagonist me mënyrën e të festuarit në shkallët e stadiumit
Coutinho: Më mungoi Camp Nou, rikthehem fuqishëm Philippe Coutinho u rikthye me Barcelonën ditën e djeshme në trofeun Joan Gamper përballë Elche. Braziliani u shpall
Topalli bën deklaratën e fortë: Sa të jetë Basha kryetar, nuk rikthehem në PD Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka bërë deklaratën e fortë se do të qëndrojë larg Partisë Demokratike për sa kohë
Ardian Dvorani kërkesë: Dua të rikthehem në KED Ardian Dvorani i ka dërguar një kërkesë kryetares së Këshillit të emërimeve në Drejtësi, Vitore Tushës ku kërkon nga për
Rama zbut tonet me Metën: Rikthehemi në Këshillin Politik Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim në rrjetin social Twitter ku pranon të shkojë dhe vetë në Këshillin Politik për
Thaçi del pas gjashtë orësh pyetje në Hagë: Do të rikthehem sërish! Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, u paraqit sot në Hagë për t`u marrë në pyetje me ftesë të Prokurorit të Specializuar
Vetëm sot 69 raste, Rakacolli: Ja kur rrezikojmë të rikthehemi sërish në karantinë Kryetarja e Komunitetit Anti-Covid Mira Rakacolli e ftuar në emisionin “Top Talk”, u bëri apel qytetarëve që të respekto
Manastirliu shpërndan mesazhin e mjekut: Koronavirusi po mundet, por nuk është asgjësuar Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar një video-mesazh të njërit prej mjekëve, i cili po i shërben p
Myrto Uzuni: Kam 2 oferta nga La Liga, pandemia më ndali në momentin më të mirë Sulmuesi i Kombëtares shqiptare dhe i Lokomotivës së Zagrebit në Kroaci, Myrto Uzuni, foli për periudhën në izolim dhe z
Shameti: Do të rikthehem te Kukësi, jam larguar me kujtime të bukura Ylli Shameti verën e shkuar la Kukësin pas gjashtë vitesh, për të kaluar te Gjilani i Gentian Mezanit, por një dëmtim i
Tare: Serie A duhet të përfundojë, rikthehemi në stërvitje të mërkurën Igli Tare mendon se ky sezon në Serie A duhet të përfundojë dhe të shpallet kampioni në fushën e blertë. Në një inter