999 rezultate për

riker

Ali Ahmeti flet për vizitën me zyrtarin amerikan Zëvendës ndihmës-sekretari i SHBA-së për Evropë dhe Euroazi, Filip Riker është duke realizuar takime me krerët politikë
Dimitrov takohet me zyrtarin amerikan Ministri i Punëve të Jashtme të Maqedonisë, Nikolla Dimitrov sot ka realizuar takim me këshilltarin politik dhe zëvendës
Ronaldon së shpejti do ta shikojmë edhe në filmat vizatimorë Fama e Cristiano Ronaldos ka kaluar dimensionet e futbollist. Tani portugezi ka një famë në çdofushë dhe ma dje së fudnm
Ka kancer? Shkëlqim Miri rikërkon lirinë në apel Pasi kaloi natën e ndërrimit të viteve në masën “arrest në burg”, gjyqtai i pezulluar i Apelit Tiranë, Shkëlqim Miri, kë
Gazetari vrasës, ja frikërat që kishte në jetë Gazetari vrasës, që ekzekutoi në mënyrë gjakftohtë kishte disa frikëra në jetë. Vaster Lee Flanagan II i ka zbuluar k
Rikërkohet arrestimi i Frrokut, sot mblidhet Këshilli i Mandateve Këshilli për Rregulloren, Mandatet dhe Imunitetin mblidhet sërish sot në orën 16:00, për deputetin Mark Frroku për të ve
Strikers, on their 16th day The former Political persecuted who are on strike for 16 days, insist on their demands, warning the parliament that they
Strikers request commissioner Fule to intervene The dismissed officials from the administration who are on strike at the Prime Minister building, request through a lett
Violent clashes in the 10th day of strike One incident was recorded before noon today in the tents, next to the Prime Minister when a group of people terminated f
Some of the strikers, in most difficult health conditions Hunger strike of former officials of the state administration has entered its ninth day while some of the strikers are i
Striker loses his consciousness Health problems are continuing in the tent of the strikers protesting against dismissal after coming to power of the maj
Strikers used for political reasons Mimoza Boçari, got away from the hunger strike yesterday stated that unemployed strikers are used for political capital
Striker sent to hospital The people that were terminated with the rotation of the goverment entered their fourth day.One of the strikers had hea
The number of strikers goes to 15 It goes to 15 the number of strikers who have pitched in the garden in front of the Pyramid in Tirana. The strike of the
A third tent for the hunger strikers The hunger strike of the former public administration employees who were replaced with the rotation of the government ha
Berisha: Rama si violating the strikers Former Prime Minister Berisha accused Rama today for violating the protesters. The Democrat MP said that the strikers we
Mustafa i rikërkon mejdan Thaçit: Të përballemi në debat Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa disa ditë më parë i kërkoi Hashim Thaçit përballje në debat telev
Sela rikërkon ndryshimin e listës së PDSH-së në Strugë Kryetari i komunës së Strugës Zijadin Sela, është shprehur se nuk është dakord me listën momentale të degës së Strugës,
Arifi u takua me Filip Riker Në kuadër të manifestimit vjetor të organizuar nga Këshilli nacional shqiptaro-amerikan në Nju Jork, kryetarja e Tetovës
Riker: Qeveria e re të ulet të punojë për njerëzit Shtetet e Bashkuara të Amerikës apelojnë që maxhoranca dhe opozita të punojnë së bashku. Zv.ndihmëssekretari i Shtetit p