999 rezultate për

rike

Keni frikë nga dashuria? Duhet të jeni njëra nga këto shenja të horoskopit Sipas astrologëve, personat që i përkasin njërës pre shenjave të mëposhtme kanë frikë të bien në dashuri. Peshqit
Gruaja e divorcuar denoncon komshiun: Më ngacmon seksualisht vajzën 15-vjeçare Sot në emisionin “Stop” u publikua këtë të martë një tjetër rast të abuzimit seksual me të mitur. Ngjarja ka ndodhur në
Berisha: Po të ishim një kombëtare, do të na kishte frikë gjithë Europa Gardiani i Kombëtares Shqiptare, Etrit Berisha ishte në krah të trajnerit Edi Reja në konferencën për shtyp në prag të v
Joe Biden President i SHBA, zbuloni kush do të jetë "Zonja e Parë" (FOTO LAJM) Joe Biden është zgjedhur zyrtarisht presidenti i 46-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Biden i cili mbush 78 vj
Për herë të parë në histori, nën Presidentja e Amerikës është grua dhe me ngjyrë! Me një fitore të thellë ndaj Trump, me 30 mijë vota epërsi, Joe Biden u shpall mbrëmjen e sotme si President i 46-të i S
Në mes të varrazave, kjo pamje ka frikësuar mijëra banorë (FOTO LAJM) Mijëra banorë të qytezës Boldavin në Afyon të Turqisë jetojnë prej muajsh me frikë për shkak të një të çare të madhe të
Nuk ka më dyshime! Joe Biden është President i 46-të i SHBA "Joe Biden është Presidenti i 46-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës..." Kështu ka deklaruar faqja e madhe amerika
Fakte "historike", pse amerikanët u çmendën gjatë pandemisë pas letrës higjienike Kushdo që ka lexuar mediat ose ka “lundruar” nëpër rrjete sociale gjate fillimit shperthimit te Covid-19, me siguri që k
BMW lajmëron se do të shfaqë gjithë detajet e iNext me 11 nëntor Furistrada elektrike me sisteme autonome të avancuara, iNext, do të shfaqet me datën 11 nëntor si hapi tjetër i kompanis
Humbi ndaj Leipzig, Tuchel nuk i frikësohet shkarkimit Thomas Tuchel nuk ndjen frikë se puna e tij si trajner i PSG është në rrezik, pas humbjes 2:1 nga RB Leipzig në Ligën e
Trump apo Biden? Rudina Hajdari zbulon se për kë ka votuar si nënshtetase amerikane Përtej faktit që është e infektuar me COVID-19, deputetja opozitare Rudina Hajdari, mbrëmjen e kësaj të mërkure u shfaq
Biden apo Trump? Amerikanet shënojnë pjesmarrje historike në zgjedhje Vazhdon numërimi i votave në SHBA ku deri tani kryeson Biden ndaj Trump. Mbi 160 milionë amerikanë kanë votuar në zgj
"Ka ndihmuar familjen time", Lei Kraja zbulon kujt ja dha votën në Amerikë (FOTO LAJM) Në emisionin e sotëm në Ftesë në 5, në Top Channel, u diskutua tema më në zë e momentit “Zgjedhjet presidenciale në Amer
Na shpëtuan: Çudirat nga zgjedhjet në Amerikë Që zgjedhjet presidenciale këtë vit do të ishin të çuditshme, kjo u pa që kur Kanye ishte i bindur në thirrjen e tij të
Zgjedhjet presidenciale në SHBA, Frederik Ndoci zbulon kë votoi Zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është çështja e ditës në mbarë botë. Kush do të jetë presiden
Bast i çmendur: Ish-bankieri hedh 5 mln dollarë për fitoren e republikanit, ja sa para merr nëse fiton Një britanik ka vendosur 5 milion dollarë bast se presidenti Donald Trump do të dalë fitimtar nga zgjedhjet presidencial
Mos lejoni t'ju frikësojnë, ja ç'ndodh vërtetë në vizitën e parë tek gjinekologu Është një takim që i ndodh të gjithë atyre që kanë një vaginë. Herët apo vonë. Nuk ka një moshë të duhur, ndonëse pjesa
Nuk mban maskë! Habit Kryemadhi: Meta ka shumë frikë COVID-19 Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka sqaruar për qytetarët se përse nuk mban maskë, një prej masave më të rekomanduesh
Zbardhet udhëzimi: Si do të regjistrohet gjoba për maskat në faturën e dritave Kush gjobitet nga Policia Bashkiake apo Policia e Shtetit për mosmbajtje të maskës, penalitetin do ta paguajë bashkë me
Foto historike që ju bëjnë të zhyteni në botën e "djeshme" (FOTO LAJM) Prindërit dhe gjyshërit kanë kaluar shumë momente të paharruara në të kaluarën. Në këtë artikull, ju mund të shihni d