999 rezultate për

rike

Kryemadhi ironizon Ramën: E ke pasur gjithnjë frikë Metën Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi tha sot se kryeministri Edi Rama, ka pasur gjithnjë frikë nga Ilir Meta. “E dëgj
Meta sulmon ashpër Ramën: Nuk frikësohet lepuri nga luani! "Po i them sot mos guxo të provokosh trazira në Shqipëri si ke bërë gjithë këto vite për llogari të Soros dhe të miqve t
Në mbështetje të Trump, Bleona bën bashkë shqiptarët në Amerikë (FOTO LAJM) Artistja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, e cila prej vitesh vazhdon karrierën në Amerikë ka treguar me një video të p
Eva Dumani refuzoi të rikthehej në Shqipëri, vëllai i vogël: Kishte shumë frikë Mide Dumani kishte 6 vite që e priste momentin të përqafonte të birin Endrin të cilin bashkëshorti Shkëlzen Dumani e mor
Grenell me mesazh publik për shqiptarët e Amerikës, i fton ta përkrahin Trumpin në zgjedhje (VIDEO) Richard Grenell, i dërguari special i presidentit amerikan, Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi u është shqiptaro-ame
Gazetari publikon mesazhet me gruan në Al Hol: Jam robëreshë e Allahut! Gazetari Julian Kasapi ka publikuar në emisionin “Opinion” një mesazh të shkëmbyer mes tij dhe Emanuela Dacit e cila ndo
Nuk ndikojnë në peshën tuaj, ushqime që mund t'i konsumoni pa frikë në darkë Nëse nuk dëshironi të shtoni asnjë gram të vetëm, ju kuptojmë. Mirëpo, s’keni pse hiqni dorë nga ushqimi në darkë. E vet
I riu gjendet i varur në pyllin e Voskopojës, dëshmitari: Pashë njerëz, por kisha frikë Në 14 Qershor 2018 në pyllin e Voskopojës u gjet i varur në një pemë 18-vjeçari Antonio Karafili. Personi, që e pa për h
Kini kujdes! Si ta kuptoni që fëmijët tuaj po përjetojnë ankth ose depresion? Shumë fëmijë kanë frikë dhe shqetësime, si dhe mund të ndihen të trishtuar dhe të pashpresë herë pas here. Këto ndjes
Emily Ratajkowski në pritje të ëmbël, zbulon "frikën" e saj lidhur me foshnjen (VIDEO) Modelja e njohur Emily Ratajkowski ka njoftuar shtatzëninë e saj me anë të një artikulli të botuar në internet nga Vogue
Masat e reja mbyllin lokalet në orën 23! Qytetarët: Një masë e këtillë është e pa nevojshme Ora 23:00. U mbyllën të gjithë lokalet në Kërçovë. Disa minuta para se të mbyllen, rrugët e qytetit u mbushën me vetura.
Kafshët më të çuditshme, do të fërkoni sytë pas këtyre fotove (FOTO LAJM) Një qenush jeshil, një panda kafe dhe një aligator i bardhë janë kryeveprat që vijnë nga nga natyra të cilat njeriut as
Shqiptari e vrau bashkë me të dashurin e ri, flet vajza e ukrainases: Ishte i frikshëm Një 45 vjeçar shqiptar është i dyshuari kryesor për një krim mizor në Greqi ku dyshohet se ka vrarë në mënyrë makabre is
"O Zot, po bie tërmet", kryeministrja e Islandës frikësohet live (VIDEO) Një tërmet me magnitudë 5.6 ka goditur Islandën teksa kryeministrja e Katrin Jakobsdottir po jepte një konference për sh
Behrami tregon për gjendjen e tij kur ishte i infektuar me Covid-19 Mesfushori i Genoas, Valon Behrami, ka thënë se druhej për shëndetin e vet dhe se kishte frikë se do t’i infektonte të a
Frikë te Liverpool, Van Dijk me shumë gjasa ka humbur sezonin Liverpooli nuk shkoi dot përtej barazimit 2-2 në derbin ndaj Evertonit në "Goodison Park", në një përballje ku nuk mungu
Si justifikohet shqiptari i kapur me drogë me vlerë 250 mijë paund I riu shqiptar Ardian Topollaj, si njw emigrant i paligjshëm në Britani pretendon se atij i ngeli pak zgjedhje përveçse
E gjeni veten? Shenjat e horoskopit që kanë frikë të bien në dashuri Disa shenja të zodiakut e kanë shumë të lehtë të mbajnë një lidhje gjallë dhe të japin maksimumin e tyre. Por ka edh
Tentoi të mbyste dy persona në një klinikë, shqiptarja dënohet me burg dhe dëbohet nga Zvicra Një shqiptare vetëm 21 vjeçe ka tentuar të mbysë dy pacientë në klinika psikiatrike. Këtë e ka bërë në mënyrë që të tran
Zemaj: Do të marrim masa strike që të parandalojmë përhapjen e COVID-19 Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka thënë se gjatë ditës së sotme do të mblidhet Bordi Këshillëdhënës për COVID-19,