999 rezultate për

rihapur

Aplikimet për shtëpi nga tërmeti rihapen për 24 orë, dyndje qytetarësh para prefekturës Pushteti vendor në Durrës ka rihapur mbrëmjen e kaluar pa njoftim zyrtar ri aplikimet për qytetarët banesat e të cilëve
Greqia drejt rihapjes totale: Sa plazhe janë rihapur deri më tani Greqia është një ndër vendet që është prekur nga COVID-19, ndërkohë së fundmi shteti fqinj ka nisur lehtësimin e masave.
Frosinone ngushton rezultatin përballë Interit (VIDEO) Pjesa e parë u mbyll me avantazhin e dy golave nga Inter ku praktikisht u duk gjithçka e mbyllur. Vendasit kanë arrit
Skënderbeu barazon rezultatin ndaj Laçit Skënderbeu ka barazuar gjithçka ndaj Laçit duke rihapur sfidën. Ai që ka shënuar për korçarët është Aliti në minutën
Rihapet Valencia - Real, vendasit shkurtojnë diferencën (VIDEL) Valencia ka rihapur sfidën kundër Realit të Madridit. Madrilenët u gjendën në avantazh me dy herë Ronaldon nga penal
Newcastle ngushton diferencat ndaj Cityt (VIDEO) Newcastle United ka rihapur sfidën duke i shënuar golin e parë Cityt në "Etihad Stadium". Autori i golit është mesfu
Londinezët barazojnë shifrat kundër madrilenëve (VIDEO) Chelsea ka shënuar golin e barazimit kundër Atleticos së Madridit ë "Stamford Bridge" Është sulmuesi belg, Eden Haza
Trondit Hoxha: Janë rihapur dosjet e SHISH, priten arrestime të rëndësishme Pas kapjes së sasisë së drogës në Vlorë, drogë e cila i përkiste bandës së Habilajve, lëvizje të mëdha priten në polici.
Ibra do ti bashkohet sërish Unitedit Ibra u rikthye në United, i liruar për shkak të një dëmtimi të rëndë në gju. Klubi i ardhshëm i Zlatan Ibrahimoviç mu
Sllovakia rrëmben fitoren e parë, fundos Rusinë (VIDEO) Sllovakia merr fitoren e parë në Europian ndaj Rusisë 2-1 në sfidën e dytë për Grupin B. Sfida midis këtyre skuadrave ka
'Fshin gjurmët', Rezarta Shkurta sërish aktive në Instagram (FOTO LAJM) Pasi portali Albeu.com., raportoi se Instagrami i këngëtares Rezarta Shkurta ishte mbyllur menjëherë pas arrestimit të b
Krasniqi: Bashkimi i Kosovës dhe Shqipërisë, debat që duhet rihapur Jakup Krasniqi mendon se Kosova dhe Shqipëria nuk mund të jenë të ndara, por se duhet një bashkim politik dhe ekonomik m