999 rezultate për

rihapet

Rihapet Kalaja e Tiranës, një hapësirë e dytë për turizëm, traditë e prodhime artizane (FOTO LAJM) Nga sot, Kalaja e vjetër e Tiranës është hapësira më e re kulturore e tregtare e qytetit, ku qytetarët dhe turistët e sh
Vrasja e Azem Hajdarit në gjykatë, rihapet "Dosja e Shekullit" Rikthimi i Izet Haxhisë në Shqipëri pritej që të rihapte çështjen e vrasjes së Azem Hajdarit dhe duket se kështu do të n
Rihapet varri i Skënderbeut në Lezhë! Ja çfarë u gjet brenda tij Një dhomë e fshehtë poshtë dyshemesë së vendvarrimit të Skënderbeut ka 40 vjet që shoqërohet me mister. Me ndërhyrjet më
Rihapet ndeshja, Islanda barazon rezultatin ndaj Kroacisë (VIDEO) Islanda ka barazuar rezultatin ndaj Kroacisë në "Rostov Arena". Ai që ka shënuar ëshë Gylfi Sigurdsson që realizoi n
Sot jepet vendimi përfundimtar nëse do të rihapet dosja e Azem Hajdarit Gjykata Penale pritet që të vendosë sot nëse do të rihapë dosjen e vrasjes së Azem Hajdarit, pas kërkesës së Izet Haxhis
Do rihapet çështja Hajdari? Avokati i Haxhiajt bën paralajmërimin e fortë Avokati i Izet Haxhisë, Fran Dashi ka folur për News24 dhe ka sqaruar ekstradimin e ish truprojës së Sali Berishës i aku
Rihapet ndeshja, Juventus kalon në avantazh ndaj Realit (VIDEO) Juventus ka rihapur ndeshjen duke shënuar ndaj Realit në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është sulmuesi kroat,
Rihapet ndeshja, Manchester City shënon golin e parë Liverpoolit (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Liverpoolit në "Etihad Stadium". Ai që ka realizuar është sulmuesi brazil
Tregtia me Serbinë, pas 30 vitesh rihapet eksporti i të imtave Shqipërisë i ndizet pas 30 vitesh drita e gjelbër e eksportit të të imtave dhe mishit të tyre nga ana e Serbisë. Në n
Rihapet derbi, autogoli i Baillyt rikthen Liverpoolin në lojë (VIDEO) Ishte e sigurtë se kjo sfidë nuk do të kalonte pa dhuruar emocione të mëdha. Në pjesën e parë gjithçka u duk si e leh
Rihapet Valencia - Real, vendasit shkurtojnë diferencën (VIDEL) Valencia ka rihapur sfidën kundër Realit të Madridit. Madrilenët u gjendën në avantazh me dy herë Ronaldon nga penal
Do të prodhojë ar për dasmën e Princ Harry, rihapet pas 20-vitesh miniera Një minierë ari që përdorej për të prodhuar unaza mbretërore do të rihapet pasi u mbyll për gati 20 vjet. Ari i Uells
Rihapet dosja e masakrës së Çoles, rigjykim për 3 të akuzuarit Masakra e “Çoles’ ku dy vite më parë humbën jetë tre persona mes tyre Akil Hasanaj, Ardi Velaj dhe Albi Limaj do të rigj
E pabesueshme ç'ka po ndodh në Mitrovicë: Rihapet gara në kutitë e fundit Ndërkohë që janë numëruar rreth 95 për qind e kutive, kandidatët janë afruar aq shumë me vota me njeri-tjetrin sa që duk
Pas sulmit terrorist me 22 viktima, rihapet Manchester Arena Kanë kaluar disa muaj që nga sulmi terrorist gjatë koncertit të këngëtares Arjana grade në Manchester Arena. Gjatë kë
Nis raundi i dytë i regjistrimeve, rihapet portali online i maturës shtetërore Ministria e Arsimit dhe Sportit, bën me dije për të gjithë maturantët, të cilët nuk arritën dot të plotësojnë në kohë Fo
"Mjekim i pakujdesshëm", rihapet dosja e bashkëshortes së ndjerë të portierit Alban Hoxha Rihapet çështja penale për vdekjen e bashkëshortes së portierit të Partizanit. Inspektorati i Këshillit të Lartë të Drej
DOKUMENTACIONI/ Të përndjekurit politikë, rihapet procesi i aplikimit Ish-të përndjekurit e kat egorisë së parë që nuk kanë plotësuar ende dokumentacionin për dëmshpërblim, tashmë do të kenë
Rihapet procesi për ish-të përndjekurit që nuk aplikuan në 2009-ën Ish-të përndjekurit e kategorisë së parë që nuk kanë plotësuar ende dokumentacionin për dëmshpërblim, tashmë do të kenë
Rihapet La Liga, ja kalendari për 4 "bigët" (FOTO) Humbja e Realit të Madridit në "Ramon Sanchez Pizjuan", ka rihapur një ndër kampionatet më të bukura në botë, La Ligan.