999 rezultate për

rihapet

Rihapet takimi, Reali shënon sërish (VIDEO) Reali ka ngushtuar në 2-3 rezultatin ndaj Shakhtar. Golin e dytë për Realin e realizoi Junior Vinicius në minutën e 5
Rihapet çështja "Calciopoli": Juventusi vazhdon betejën ligjore, kërkon të rimarrë dy titujt Juventusi nuk e ka mbyllur ende kapitullin e dhimbshëm “Calciopoli”, pasi ende sot pas 14 vitesh, vijon betejat gjyqësor
Rihapet takimi, Dardanët realizojnë supergol (VIDEO) Kosova ka ngushtuar në 1-2 shifrat ndaj Greqisë. Është Berisha ai i cili realizoi një supergol brenda zonës teksa po
Rihapet finalja, Tirana gjen golin (VIDEO) Tirana ka rihapur takimin ndaj Teutës në 1-2. Vrapi i futur në fushë realizon gol fantastik duke shtangur portierin
Shifrat alarmante të COVID-19 në Shqipëri, brenda javës do të rihapet COVID-2 Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka bërë të ditur se Spitali Universitar “Shefqet Ndro
Tre muaj mbyllur, rihapet aeroporti i Shkupit dhe Ohrit Me fluturime për në Suedi dhe Gjermani, aeroporti në Shkup u hap përsëri. Kontrollet e rrepta janë akoma në hyrje të aer
Zyrtare: Caktohen datat për afatin e transferimeve në Serie A Federata e Futbollit të Italisë ka njoftuar se afati i transferimeve të verës në Itali do të zhvillohet nga 1 shtatorit
Nuk plotësuan kriteret, rihapet tenderi për shtëpitë që prishi tërmeti Në muajin mars Fondi Shqiptar i Zhvillimit (FSHZH) shpalli procedurën e prokurimit që kishte si objekt “Rindërtimi i sht
Rihapet supersfida, Roma ngushton rezultatin (VIDEO) Roma nga rihapur takimin ndaj Juves duke ngushtuar shifrat në 1-2, shkruan Albeu.com Për vendasit realzoi Perotti me
Kushtetuesja fshin emrin e Muçit, rihapet "loja" Besnik Muçi nuk do të jetë më anëtar i Gjykatës Kushtetuese sipas vendimit të djeshëm të Kolegjit të Posaçëm të Apelimit
Shkarkohet Besnik Muçi, rihapet "loja" te Kushtetuesja Kolegji i Përshtatshëm i Apelimit ka shkarkuar ditën e sotme Besnik Muçin. Sipas Vendimit të KPA Besnik Muçi ka cenua
Juve-Napoli, rihapet supersfida, Manolas e Lozano drithërojnë bardhezinjtë (VIDEO) Është rihapur supersfida Juventus-Napoli teksa të kaltrit kanë shënuar dy gola të shpejtë me Manolas dhe Lozano duke ngu
Rihapet tenderi për Unazën e Madhe Projekti i ri i lotit të parë do të ketë një vlerë prej 2.6 mld lekësh rreth 200 mln më shumë se oferta e anuluar e komp
Ekipi i Erdogan nuk di të fitojë më, rihapet lufta për titull në Turqi Dukej sikur ky ishte viti i duhur. Istanbul Bashakshehir, skuadra e cila është në pronësi të Ministrisë së Rinisë dhe Sp
Rihapet pas 25 vitesh "Masakra e Peshkëpisë" Wshtë rihapur pas 25 vitesh dosja e masakrës së Peshkëpisë, ku një grup terroristësh nga Greqia hynë në territorin shqip
E BUJSHME/ Rihapet dosja e vrasjes se Azem Hajdarit Gjykata e Apelit ka vendosur sot të pranoj kërkesën e Izet Haxhisë për të hapur dosjen “Hajdari”. Sipas Apelit, Haxh
Rihapet gara për titull, Dortmund ngec ndaj Nurnberg (VIDEO) Dortmund ka gabuar sërish në Bundesligë, duke barazuar 0-0 në udhëtim me Nurnbergun, barazimi i tretë në 5 ndeshjet e fu
Rihapet gara për titull, Real Madrid fiton derbin ndaj Atleticos (VIDEO) Real Madrid ka fituar sot derbin ndaj Atletico Madrid me rezultatin 1-3 në "Wanda Metropolitano". Galaktikët e nisin
Rihapet aeroporti i Shkupit pasi avioni ngeci në borë Aeroporti i Shkupit nga ora 22:45 minuta është mbyllur për qarkullim, pasi që një aeroplan i kompanisë “Germania” tip Ai
Rihapet gara për titull, City i shkakton humbjen e parë Liverpoolit në Premier League (VIDEO) Manchester City ka marrë një fitore të rëndësishme sonte kundër Liverpoolit me rezultatin e përgjithshëm 2-1 në "Etihad