999 rezultate për

rihap

Ka vaksinuar me dozën e parë gjysmën e popullsisë, ky shtet synon rihapjen e plotë të ekonomisë Izraeli synon të rihapë ekonominë nga 5 prilli, pasi të ketë vaksinuar të gjithë popullsinë e përshtatshme kundër korona
Biden rihap dyert për "green card'', kush përfiton Presidenti i SHBA-së, Joe Biden anuloi dje një urdhër të paraardhësit të tij, që bllokonte shumë aplikantë të kartës së
Frankfurt në super formë, mposht Bayernin dhe rihap garën për titull (VIDEO) Eintracht Frankfurt dhe Bayern Munchen janë ndeshur në kuadër të javes së 22-të të Bundesligës. Frankfurti ka treguar
Rihapet hetimi për zbardhjen e shkakut të vdekjes të Whitney Houston, këto janë dyshimet Whitney Houston, diva e muzikës, ndërroi jetë 9 vite më parë, në moshën 48-vjeçare. Vitin që lamë pas u njoftua se re
Shkollat rihapen nga e hëna, por në këto zona mësimi do vijojë online Ministrja e Arsimit, Evis Kushi ka njoftuar rihapjen e shkollave ditën e hënë, më datë 22 shkurt, pas një jave ndërprerj
Greqia shtyn bllokimin e doganës së Kapshticës, kur pritet rihapja Si pasojë e shtimit të ndjeshëm të rasteve të reja dhe përkeqësimit të situatës epidemiologjike në vend, Greqia ka shtyr
Santiago Bernabeu do të rihapet me risi (VIDEO) Stadiumi “Santiago Bernabeu” është duke marrë formë dhe në të po punohet intensivisht. Klubi madrilen nuk ka dashur q
Vrau me snajper të burgosurin, rihapen hetimet për Ergys Kolaverin Ditën e sotme është marrë vendimi nga Gjykata e Apelit për të rihapur hetimet për Ergys Kolaverin. Kolaveri është i d
Artan Hoxha zbulon ish-ministrin e Ramës që kërkoi rihapjen e dosjes së 21 Janarit Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar detaje të reja nga rihapja e hetimeve për ngjarjen e 21 Janarit. Në një intervistë Ho
Pa Lukakun në fushë, Sampdoria i bën "gjëmën" Interit (VIDEO) Pa Lukakun të dëmtuar Interi nuk ja ka dalë ndaj Sampdorias duke u mposhtur 2-1, shkruan Albeu.com. Ishin golat e Can
Aplikimet për shtëpi nga tërmeti rihapen për 24 orë, dyndje qytetarësh para prefekturës Pushteti vendor në Durrës ka rihapur mbrëmjen e kaluar pa njoftim zyrtar ri aplikimet për qytetarët banesat e të cilëve
Man United rihap takimin (VIDEO) Man United ka ngushtuar shifrat n ë 2-1 ndaj Southampton. Është Bruno Fernandes ai që realizoi në minutën e 60. /alb
Atalanta mposht Liverpoolin në "Anfield" dhe rihap "luftën" për kualifikim (VIDEO) Atalanta ka shënuar një fitore shumë të rëndësishme në ‘Anfield Road’, duke e mundur 0-2 me Liverpoolin, për të hapur ga
Ambasada gjermane lajmëron shqiptarët: Rihapen vizat Ambasada Gjermane në Tiranë ka njoftuar se nga dita e sotme është rihapur sektori i vizave dhe pasaportave, por numri i
Milani rihap takimin, shënon Kessie (VIDEO) Milani ka ngushtuar shifrat në 1-2 ndaj Veronës. Është Kessie ai që rihapi takimin në minutën e 27. /albeu.com/
Rihapet takimi, Reali shënon sërish (VIDEO) Reali ka ngushtuar në 2-3 rezultatin ndaj Shakhtar. Golin e dytë për Realin e realizoi Junior Vinicius në minutën e 5
Modric realizon supergol, Reali rihap takimin (VIDEO) Reali i Madridit ka ngushtuar në 1-3 rezultatin ndaj Shakhtar. Me fillimin e pjesës së dytë Modric nga distanca reali
Rihapet çështja "Calciopoli": Juventusi vazhdon betejën ligjore, kërkon të rimarrë dy titujt Juventusi nuk e ka mbyllur ende kapitullin e dhimbshëm “Calciopoli”, pasi ende sot pas 14 vitesh, vijon betejat gjyqësor
Urdhri i ri! Nuk ka koncerte por rihapen kinematë Pas shumë muajsh mbyllje, qeveria ka vendosur të rihapi kinematë. Urdhri i Ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirl
Arsenal vijon formën e mirë, vetëm 3 pikë larg kreut (VIDEO) Arsenali ka mposhtur 2-1 Sheffield United. Në pjesën e dytë Bukayo Sakas kaloi në avantazh vendasit. Tre minuta më