999 rezultate për

rihanna

Noizy-t i realizohet ëndrra, Rihana më në fund dëgjon për të (VIDEO) Noizy padyshim që është një nga reperat më të suksesshëm në Shqipëri. Por edhe pse fama e tij është ndërkombëtariz
Vritet me armë reperi i njohur, Rihanna reagon e tronditur (FOTO LAJM) Reperi i njohur amerikan nga Los Angeles, Nipsey Hussle është ekzekutuar me armë zjarri në hyrje të biznesit të tij këtë
Rihana shton ende në peshë por duket akoma më e joshëse Rihanna është bërë edhe më bombastike, shkruan Albeu.com Këngëtarja Rihanna ka bërë gati koleksionin e saj të ri të b
Rihanna hoqi dorë nga festat luksoze për një natë, shfaqet me të dashurin milioner Është java e ditëlindjes së Rihanna-s dhe ajo ka gjetur një mënyrë vërtet “të pazakontë” për të festuar. Riri vendosi të
Kjo është pasuria marramendëse e Rihanës Rihana padyshim që është një nga këngëtaret më të mira në botë. Ajo është në kulmin e karrierës së saj për sa i përk
U përfol se ishte ndarë me sheikun, Rihanna i habit të gjithë Vetëm pak kohë më parë u tha se Rihanna ishte ndarë të dashurin e saj multimilioner, Hassan Jameel. Kjo pasi dolën d
Tre vite mungesë, Rihana jep lajmin e madh për fanasat Pas tre vitesh mungesë, Rihanna, ashtu siç ka lamëruar e dhe vetë ka vendosur që ti rikthehet botës së muzikës. Kjo
Jo vetëm këngëtare, Rihanna nga sot do të mbajë detyrën e rëndësishme Jemi mësuar t'a shohim vetëm si këngëtare, por Rihanna tashmë është do të mbajë një detyrë shumë të rëndësishme. Ar
Kjo këngëtare e njohur mbajti edhe pantallona dhe fustan në të njëjtën veshje Rihanna është si të gjitha vajza, ka shumë dilema. Ylli i muzikës pop është shfaqur në Diamond Ball e veshur çuditshëm,
Zbulohet çmimi, Rihannën do ta takoni vetëm me 1.500 dollarë Vitin e kaluar, Rihanna publikoi linjën e saj kozmetike “Fenty Beauty” në Dubai dhe duket se do rikthehet sërish atje.
Kjo vajzë pati shoqëruesen më të veçantë në botë: Rihanna ndez atmosferën Sa njerëz e kanë fatin të kenë në ditën e tyre të dasmës të pranishme Rihanna- n? Epo le të themi se akoma më pak njerëz
Tërbohen fansat, së shpejti jeta e Rihannës në një film Dokumentari i shumëpritur i Rihanna-s do dhe fare pak kohë për tu kthyer në realitet. Që prej 2015-ës, u tha se regjisor
Rihanna tregon arsyen pse u zu keq me sheikun iranian Rreth një muaj më parë, Rihanna u nda nga i dashuri miliarder, Hassan Jamel, por fotot e shkrepura pak ditë më parë treg
Pas ndarjes së bujshme, Rihanna grindet keq me sheikun iranian Rihanna i ka dhënë fund lidhjes së miliarderin arab, pas pothuajse 1 viti bashkë. Dhe këngëtarja është treguar e qartë p
Zbulohet arsyeja e errët pse Rihanna u nda nga Drake Drake kishte një fëmijë me një pornostare, ishte kryeqendra e fjalëve në muzikën botërore, por që asnjëherë nuk u provua
I erdhi në dyqan kur ishte shitëse, si u bë Bebe mike me Rihannën Bebe Rexha mund të mos e kishte menduar kurrë që ylli i muzikës, Rihanna, e cila ia behu papandehur në dyqanin ku ajo pu
Pas ndarjes nga sheiku, Rihannën se durojnë dot as fqinjët Rihanna i ka dhënë fund lidhjes së miliarderin arab, pas pothuajse 1 viti bashkë. Dhe këngëtarja është treguar e qartë p
Vajzës shqiptare i troket fati në derë, takon Rihannën Tashmë e kanë bërë traditë. Këngëtarja e njohur kudo në botë, Rihanna, në mediet shqiptare shpesh bëhet temë e mediev
Rihanna i jep fund lidhjes me të dashurin miliarder?! Ditën e sotme e gjithë media rozë është shndërruar në një zhurmues rreth Rihanna-s e cila mendohet se është ndarë nga i
Rihanna i jep fund lidhjes me sheikun saudit Rihanna duket se i ka dhënë fund lidhjes së miliarderin arab, pas pothuajse 1 viti bashkë. Dhe këngëtarja është treguar