999 rezultate për

rihanna

Rihanna flet për herë të parë për shtatzëninë (FOTO LAJM) Riri nguron të japë intervista, mirëpo me Anna Wintour, kryeredaktoren e Vogue ndryshojnë gjërat. Në një intervistë të p
Rihanna zhgënjen fansat, e tepron me Fotoshopin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Rihanna edhe pse ka disa kohë që nuk aktivizohet rregullisht, është një nga më të komentuarat. Me
Vetëm Rihanna mund ta bënte, një copëz arti të veçantë që s’e kishim parë më herët (VIDEO) Për herë të parë, diva e muzikës, Rihanna, po sjell për publikun një autobiografi vizuale. Këngëtarja ka realizuar nj
Wow! Këngëtari i njohur bën tatuazh në fytyrë portretin e Rihanna-s (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur i “I want candy”, Aaron Carter ka bërë tatuazh në fytyrë portretin e Rihanna-s dhe duket se nuk është
Ky model po fikson VIP-at, pas Duas edhe Rihanna preu baluke (FOTO LAJM) Duket se baluket po kthehen në trend të cilin po e ndjekin njëra pas tjetrës vajzat e famshme të showbiz-it. Vetëm dy
Çfarë dhimbje, Rihanna paska piercing në këtë vend intim (FOTO LAJM) Ditët e fundit në internet po qarkullon një foto intime e këngëtares së njohur Rihanna. Ajo shfaqet e zhveshur dhe në
Fansat janë të bindur se Rihanna është shtatzënë, fotot që po bëjnë xhiron (FOTO LAJM) Fansat e Rihannës mendojnë se këngëtarja është në pritje të ëmbël. Rihanna ka kohë që nuk është aktive në muzikë, por
Rihanna është shtatzënë? Pas kësaj deklarate fansat janë të bindur që po (VIDEO) Së fundmi e gjithë vëmendja e internetit është kthyer tek Rihanna. Pas prezantimit të linjës së të brëndshmeve dhe sh
Rihanna është gati të zëvendësojë fuqishëm Victoria’s Secret! Flet vetë sfilata (FOTO LAJM) Rihanna prej disa kohësh është larguar nga muzika dhe vëmendjen e saj e ka përqendruar tek biznesi i të brendshmeve.
Konsiderohet këngëtarja mëe pasur, si po e shpenzon pasurinë Rihanna (FOTO LAJM) Rihanna është cilësuar si muzikantja më e pasur e femrave nga Forbes, dhe e tejkalon vetë Mbretëreshën e Popit, Madonna.
Rihanna po rikthehet, këngëtarja gati të bëjë namin pas 3 vitesh (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, Rihanna është shkëputur nga muzika për t’u marrë me bizneset e saj por asnjëherë nuk ka harruar pasion
Rihanna "bllokon" rrjetin, shfaqet "hot" nga shtrati (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Rihana ka publikuar në rrjetet sociale disa foto të nxehta teksa është e veshur vetëm me rr
Si gjithmonë, Kylie Jenner edhe këtë herë kopjon Rihanën (FOTO LAJM) Dilema e “Kush kopjoi kë” është bërë më e rëndësishme se “Të jesh a të mos jesh”, por të paktën e ka një zgjidhje. Këtë
Rihanna solli trendin e ri të flokëve, Albërie Hadërgjonaj bën ndryshimin drastik (FOTO LAJM) Para pak ditësh, Rihanna risolli edhe një herë look-un e saj me flokë të kuq në vishnje. Ajo ka qënë e apasionuar pa
Rihanna "tërbon" rrjetin, foto joshëse me bikini (FOTO LAJM) E ka marrë Rihana, këtë vit këngëtarja e madhe e botës është shfaqur si femra më e pasur e vitit nga prestigjozja "Forbe
Rihanna e mrekullueshme në një darkë private (FOTO LAJM) Pas paraqitjes së ‘zjarrtë’ që ajo kishte, në fotosesionin e fundit ku u shfaq me një veshje leopardi, ajo vazhdon të be
Rihanna dhe miliarderi arab gati për martesë? Rihanna dhe miliarderi arab, Hassan Jameel që nga viti 2017-të kanë qenë cak i mediave. Lidhja e tyre është komentuar gj
Rihanna çmend fansat me të brendshme Rihanna është një ndër këngëtaret me famë botërore, e suksesshme dhe e dashur për të gjithë publikun në mbarë botën.
Rihanna “zjarr” në fotot e fundit (FOTO LAJM) Rihanna ka treguar gjoksin e saj derisa ka bërë një foto tepër seksi para se të fillojë fushatën e saj të re për linjën
Noizy fluturon nga gëzimi, Rihana mund të ketë dëgjuar emrin e tij (VIDEO) Noizy padyshim që është një nga reperat më të suksesshëm në Shqipëri. Por edhe pse fama e tij është ndërkombëtarizuar