999 rezultate për

rihanna

Rihanna i thotë "lamtumirë" Donald Trump në mënyrën më epike të mundshme! Të shumë ishin personazhet e famshëm që reaguan ditën e djeshme pas largimit të Donald Trump dhe inaugurimit të Joe Bide
Në kulmin e dashurië, Rihanna dhe reperi fotografohen në momente intime në publik (FOTO LAJM) Rihanna ka nisur një romancë të re me reperin, A$AP Rocky dhe për këtë nuk ka më pikë dyshimi. Burime pranë dyshes kanë
Rihanna lë pas krahëve romancën me sheikun arab, prezanton të dashurin e ri me familjen Edhe pse asnjëri prej të dyve s'e ka konfirmuar me zë të lartë, romanca mes Rihanna-s dhe A$AP Rocky, po shkon për mreku
Komenti për Chris Brown, Eminem i kërkon falje Rihanna-s Eminem publikoi një album të ri surprizë, që vjen si pasues i albumit të tij të 11-të, "Music to Be Murdered By". Reperi
Gjeti dashurinë tek shoku i ngushtë, Rihanna fotografohet me reperin (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, u zbulua romanca më e re e Rihannës me shokun e saj të ngushtë. Diva e muzikës u pa nën shoqërinë e A$
Rihanna nuk është më beqare, kush është djali që i ka rrëmbyer zemrën (FOTO LAJM) Rihanna ka nisur një lidhje me një nga miqtë e saj më të mirë. Mediat e huaja shkruajnë se diva e muzikës fillimisht u p
Do t'ja shihni të gjithëve, Rihanna rikthen në modë këtë stil flokësh (FOTO LAJM) Rihanna ka qenë gjithmonë një ikonë stili kur vjen puna tek flokët. Nga rruajtja e një pjese të kokës, deri tek flokët e
Në ditën e rëndësishme për popullin amerikan, Rihanna jep këtë mesazh (FOTO LAJM) Në SHBA votimet janë drejt fundit dhe brenda disa ditësh do të dalë emri i presidentit të ardhshëm. Edhe Rihanna si shum
Rihanna dhe Bebe u zunë? Këngëtarja shqiptare sqaron rrjetin Marrëdhënia mes këngëtareve Rihanna dhe Bebe Rexha ka nisur vite më parë dhe lidhet me një detaj të çuditshëm. Muzi
Pas akuzave për fyerje të fesë islame, reagon për herë të parë Rihanna (FOTO LAJM) Rihanna ka thyer heshtjen dhe ka kërkuar falje pasi u akuzua për fyerje të fesë islame. Në një reagim në rrjetet soci
Rihanna "nominohet" për të zëvendësuar Mbretëreshën Elizabeth II Të martën, qeveria e ishullit Barbados në Karaibe njoftoi se ata po planifikojnë të lenë plotësisht të kaluarën e tyre k
Pasi u fotografua me shenja dhe të nxira, reagon përfaqësuesi i Rihannës (FOTO LAJM) Rihanna u fotografua e mavijosur dhe me shenja në fytyrë teksa u shfaq në rrugët e Los Angelesit. Të premten në mbrëm
Rihanna shqetëson fansat, shfaqet me syrin e nxirë dhe fytyrën plagë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Rihanna është fotografuar jashtë një restoranti në Los Angeles me syrin e nxirë dhe fytyrën e mavij
Detaje të reja për dokumentarin $25 milionë per Rihannan Një dokumentar dedikuar Rihanna-s është rrugës! Deri tani, kjo ishte gjithçka dinim, por gjatë një interviste me regjiso
E dhunonte, Rihanna bëri deklaratën e papritur për Chris Brown: Do ta dua gjithmonë Të gjithëve ju kujtohet ndarja e bujshme e Rihanna-s me Chris Brown. Ndarja e tyre erdhi pasi reperi i njohur ushtronte
Deklarata e Rihannës për Chris Brown sapo bëri lëmsh dynjanë (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë kanë dëgjuar për ndarjen e dikurshme të Rihanna-s dhe Chris Broën, që bëri jo pak bujë në media.
Me pamjet ku Melania refuzon Trump, Rihanna ironizon rëndë çiftin presidencial (VIDEO) Për të disatën herë, Melania Trump sërish iu është shmangur Donald Trump. Zonja e Parë e Amerikës është parë teksa in
Zbulohen detaje të tjera nga misteri: Më në fund Chris Brown rrëfen pse e rrahu Rihannën Kanë kaluar vite që nga lajmi i bujshëm që Chris Brown rrahu diven e muzikës pop, Rihanna dhe njerëzit akoma nuk e kanë
415 mijë dollarë qera, brenda super rezidencës se përkohshme të Rihannës (FOTO LAJM) Rihanna mori me qera rezidencën që dikur e kishin Kourtney dhe Khloe Kardashian. Rihanna është gati të paguajë shumën
Fotot e fundit të Rihannës me të brendshme po bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Rihanna ka sjellë për publikun koleksionin e saj të ri të të brendshmeve. 32 vjeçarja ka zgjedhur që të jete vetë ajo