E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
999 rezultate për

rigjykimi

Familjarët duan rigjykimin e rastit të Donjeta Pajazitajt Familjarët e të ndjerës Donjeta Pajazitaj nga Strellci i Decanit që ishte gjetur e vdekur tri vite më parë, gati dy muaj
"Monstra", VMRO-ja kundërshton rigjykimin VMRO-DPMNE-ja kritikon ashpër fillimin e rigjykimit të rastit "Monstra". Sipas partisë së Hristijan Mickoskit, të ak
Rigjykimi ndaj Enver Sekiraqës nis në shkurt Gjykata Themelore e Prishtinës ka caktuar trupin gjykues, i cili do ta rigjykoj Enver Sekiraqën për veprën nxitje në vr
Vrau gruan nga xhelozia/ Refuzohet rigjykimi. 21 vjet burg për shqiptarin Gjykata italiane ka rrëzuar kërkesën e shqiptarit të dënuar me 21 vite burg për vrasjen makabre të bashkëshortes së tij.
Gjykata Themelore cakton rigjykimin e Mujës në tetor Gjykata Themelore e Prizrenit të premten e kaluar i ka dërguar ftesat për seancat kryesore të rigjykimit në rastin e kry
VV: Rigjykimi i Mujës, kapitullim i drejtësisë Vendimi i Gjykatës së Apelit për kthimin e rastit të Ramadan Mujës në rigjykim nuk mund ta quajmë ndryshe pos instrument
Egjipt, protesta në 2-vjetorin e rrëzimit të regjimit të Mubarak Dy vjetori i rrëzimit të regjimit te ish-presidentit Hosni Mubarak është përkujtuar sot nga egjiptianët me protesta. F
Rigjykimi i Ramush Haradinajt për asgjë? Pothuajse katër muaj kaluan që kur filloi rigjykimi në mes të muajit gusht, ndërsa qëllimi i deklaruar ende nuk është ar
Rigjykimi, gati në përfundim Të pakënaqur me faktin se disa dëshmitarë të prokurorisë kanë arritur vonë në Hagë, avokati mbrojtës i Ramush Haradinajt
Vazhdon rigjykimi Në Tribunalin e Hagës po vazhdon rigjykimi i pjesshëm ndaj ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj dhe dy bashkël
Rigjykimi i Haradinajt, dëshmitari refuzon të dëshmojë (UPDATE) Sot para Gjykatës Ndërkombëtare për krime lufte, është paraqitur dëshmitari kryesor në procesin e rigjykimit të
Vijon rigjykimi i Haradinajt Gjykata Ndërkombëtare e Hagës po zhvillon në këto momente procesin e rigjykimit të pjesshëm për krime lufte, kundër ish-
Rigjykimi i Haradinajt, ndoshta në nëntor Në Gjykatën e Hagës, u mbajt sot seanca statutore ndaj ish kryeministrit të Kosovës dhe liderit të AAK-së, Ramush Haradi
Menduh Thaci: Rigjykimi i Haradinajt, ngaterrese e drejtesise Lideri i Partise Demokratike Shqiptare në Maqedoni, Menduh Thaçi, ka thënë se rigjykimi i liderit
Pergjigje negative per rigjykimin e shtate sopotasve Gjykata themelore në Shkup të enjten ktheu përgjigje negative në lidhje me rigjykimin e shtatë
Kerkohet rigjykimi i lendes se Sopotit Pa ndonjë premtim konkret famijarët e të dënuarve në rastin e Sopotit janë larguar nga sel