999 rezultate për

riccardo

Veliaj i dhuron Çelësin e Qytetit këngëtarit Riccardo Cocciante Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj priti sot në një takim këngëtarin dhe kompozitorin e njohur italian, Riccar
Riccardo Cocciante mbërrin në Tiranë, shoqëruar nga bashkëshortja Para pak minutash ka mbërritur në Aeroportin e Rinasit, kantautori i njohur Italian, Riccardo Cocciante, shoqëruar nga b
Zbulohet i ftuari special në Festivalin e RTSH (FOTO LAJM) Si çdo fundvit, edhe këtë dhjetor do të zhvillohet “Festivali i RTSH” në të cilin do të këndojnë jo vetëm konkurrentët,
Milan merr lajmit tjetër të zi, dëmtohet lojtari tjetër Milani ka konfirmuar se është lënduar mesfushori, Riccardo Montolivo. Ai pësoi një dëmtim në ndeshjen e fundit, prej ku
Milani në telashe, shtohen të dëmtuarit (FOTO LAJM) Problemet te Milani nuk kanë të sosur. Pas dëmtimeve të disa futbollistëve Filippo Inzaghi tashmë duhet të bëjë edhe pa
Montolivo dhe Cristina e tij shijojnë plazhin e Miami-t (FOTO LAJM) Ky vit është "pushim" për Riccardo Montolivon. Mesfushori i Milanit pësoi një dëmtim të rëndë para Botërorit dhe do të r
Duet i shkëlqyer i Elhaida Danit me Riccardo Cocciante (VIDEO) Duet fantastik i Elhaida Danit me trajnerin e saj në The Voice of Italy, Riccardo Cocciante, të cilët kënduan këngën "Ma
Milan, vjen talenti Saponara (VIDEO) Merr formë Milani i të rinjve: kuqezinjtë kanë gjetur akordin me Empolin për talentin italian Riccardo Saponara. Sipas a
Juventus, lista e lojtarëve për mesfushën bardhezi Për të kompletuar skuadrën dhe për të luftuar deri në fund me Milanin për titullin kampion, Drejtori i Përgjithshëm Bepp