Tërmet i frikshëm në Tiranë, ka dëme: Qytetarët braktisin banesat në panik
999 rezultate për

ribeiro

“Neymarin e doja te Reali, por ai donte Barçën” Ish-agjenti i Neymarit, Wagner Ribeiro ka zbuluar se ai donte që braziliani të bënte një transferim në Real Madrid në vi
Ofertë dhe pagë e majme për Neymar Neymar ka qenë pranë kalimit tek skuadra e Paris Saint-Germain e cila ishte e gatshme të bënte çmendurinë financiare. Ky
Juventus i frikshëm, transferon edhe "Gabigol" Nuk kanë fund lajmet e mira në shtëpinë e Juventusit. Kampionët e Italisë mesa duket kanë siguruar edhe një tjetër blerj
Partizani pranë firmës me ish lojtarin e Romës Partizani duket vërtet shumë aktiv në merkato. Pas zyrtarizimit të disa lojtarëve tashmë të kuqtë janë pranë edhe një zy
Santos kërkon pezullimin 6-mujor të Neymar Nuk ka qetësi për Neymar që pas transferimit në Barcelonë. Pavarësisht gjyqeve në Spanjë braziliani duhet të merret edhe
Kjo është e dashura e re e Kaka-s (FOTO LAJM) Nuk kanë kaluar as një muaj nga fundit i martesës me Caroll Cheliko, dhe Leite Kaka ka gjetur një partnere të re. Sipas
Show i Ribeiros, 5 driblime rradhazi (VIDEO) Everton Ribeiro show. Trekuartisti 24-vjeçar brazilian i Cruzeiros ka dhuruar spektakël në ndeshjen e fundit kundër Pont
"CR7 ishte mediokër në moshën e Neymar" Agjenti i Neymar, Wagner Ribeiro, beson se ylli i Barcelonës është në një nivel tjetër, më të mirë se sa sulmuesi i Real
Sombrero dhe gol, magjia e Ribeiros (VIDEO) Në 1/16-at e Copa do Brasil mesfushori i Cruzeiros, Everton Ribeiro, ka qënë autori i golit të dytë përballë Flamengos.
Neymar rinovon me Santosin? Edhe pse të gjithë presin që Neymar të zbarkojë në Evropë (më saktë në Barcelonë), zhvillimet e fundit tregojnë se mund
Ronaldinho, show në stërvitje (VIDEO) Ndalim me gjoks dhe roveshatë në fluturim. Për Ronaldinho ky është një veprim i njohur dhe një gjest që e ka në gjak dhe
Presidenti i Santos në Barcelonë për Neymar Presidenti i Santos Luis Alvaro Oliverira Ribeiro që prej ditës së martë ndodhet në Spanjë, ekzaktësisht në Barcelonë. Z
Santos: Ribeiro akuzon Ronaldon për Neymar Edhe një herë tjetër, presidenti i Santos, Alvaro de Oliveira Ribeiro. Kësaj rradhe, sipas raportimeve të "Folha de Sao
Presidenti i Santos: Kam simpati për Barcelonën Në ditët e fundit është përfolur një kalim i mundshëm i Neymar te Real Madrid në Spanjë por vetë presidenti i Santos, Lu
Ribeiro:Neymar tek Reali vetëm në Dhjetor Agjenti i talentit të Santosit, Neymarit ka konfirmuar se klienti i tij nuk do të transferohet te Real Madridi gjatë kës
Santos pranon largimin e Gansos Ekipi brazilian i Santos ka hapur rrugë për shitjen e mesfushorit të talentuar Ganso, duke theksuar se nuk do të pengojë
Ribeiro:Neymar dëshiron të luajë për Realin Wagner Ribeiro agjenti i sulmuesit brazilian Neyma në një intervistë të dhënë ka treguar rreth kontakteve ndërmjet Santo
Reali nis kontaktet e para me Neymar Presidenti i Santos, Luis Alvaro Ribeiro ka thënë se Real Madridi ka kontaktuar me të rreth transferimit të Neymar.Real