999 rezultate për

ribashkim

Ribashkim me Norën? Robert Berisha sapo i dha shumë shpresë fansave (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur, Robert Berisha, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “3 shat”, ku ka rrëfyer shumëçka nga jeta dhe
U ndanë për një kohë të gjatë, ribashkohet çifti më i dashur i showbizit (FOTO LAJM) Këngëtari Zayn Malik dhe supermodelja Gigi Hadid, i dhanë fund lidhjes së tyre në mars të vitit 2019. Në janar të këtij
Jul Deda flet për ribashkimin me Gentin: Si ishte kafeja e parë (VIDEO) Aktori i humorit, Julian Deda ka folur për herë për ribashkimin me kolegun e tij Gentian Zenelaj. Prej disa vitesh ata n
Erjona Sulejmani sqaron njëherë e mirë ribashkimin me Blerim Xhemaili (FOTO LAJM) darja e Erjona Sulejmanit me futbollistin e njohur Blerim Xhemaili ishte një ndër ngjarjet më të bujshme, pasi pasoi me
Gonzalo Higuain një hap larg ribashkimit me Sarrin, i ka kërkuar largimin Gattusos Gonzalo Higuain ka kërkuar largimin nga Milani. Ai dëshiron t’i bashkohet Chelsea-t, duke konfirmuar zërat që lindën që
Ribashkimet dhe ndarjet me të dashurën yll, Neymar merr vendimin drastik Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Neymar është ndarë përfundimisht me aktoren braziliane Bruna Marquezine. Ata u ribash
Bella Hadid dhe The Weeknd konfirmojnë ribashkimin në Paris (FOTO LAJM) The Weeknd dhe Bella Hadid duket se janë një hap para rregullimit të marrëdhënieve, veçanërisht së fundmi pasi po shijoj
Ronaldo shpëtimtar i Mourinhos për Championsin, portugezët drejt ribashkimit Jose Mourinho dëshiron të përdorë David de Gean për të sjellë Cristiano Ronaldon në Manchester United. Sipas Diario G
Beyonce shkëlqen në ribashkimin e Destiny’s Child Vitin e kaluar nuk mori pjesë në festivalin muzikor të Coachella pasi ishte shtatzënë me binjakë, por këtë vit Beyonce d
Brad Pitt dhe Jennifer Aniston drejt ribashkimit?! Pak ditë më parë u bë publike se Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë zyrtarisht të ndarë dhe procesi i divorcit ka përfund
I vetmi që mund ta shpëtojë, Mourinho kërkon ribashkimin me Ronaldon Sipas Diario Gol, Jose Mourinho dëshiron me patjetër ta sjellë Cristiano Ronaldon në Manchester United. Mourinho men
28 vite nga ribashkimi, fshati gjerman ende është i ndarë (FOTO LAJM) Gati 30 vjet pas rënies së Murit të Berlinit, një vend në Gjermani është ende i ndarë përgjatë kufirit. Mödlareuth pë
Pep Guardiola dëshiron ribashkimin me Iniestan Pep Guardiola kërkon sërish bashkimin me Andres Iniesta. Sipas mediave në Katalunjë, trajneri i Manchester City-it, po m
Ribashkimi i “Spice Girls” entuziazmon Victoria Bechkam Duket se ribashkimi i vajzave të “Spice Girls”, ka entuziazmuar së tepërmi një nga anëtaret e grupit. Bëhet fjalë për
Mami i Selena-s flet për herë të parë për ribashkimin e Justin Nëse ka një person që u duk se ishte kundër rikthimit të Selena Gomez me Justin Bieber ishte nëna e saj, kjo pasi këngët
Papunësia në Gjermani në nivelin më të ulët që prej ribashkimit Papunësia në Gjermani për vitin 2017 arriti në nivelin më të ulët që prej ribashkimit në vitin 1990, duke kaluar nën gja
Përfundojnë pa marrëveshje bisedimet për ribashkimin e Qipros Raundi i fundit i bisedimeve për ribashkimin e Qipros përfundoi pa marrëveshje. Komunitetet e Qipros Greke dhe Qipros Tu
Klopp kërkon ribashkimin me Aubameyang, gati 70 milionë euro Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp po lufton për të nënshkruar me sulmuesin e Borussia Dortmund, Pierre-Emerick Aubameya
Conte kërkon ribashkimin me Vidalin, bën gati ofertën Antonio Conte kërkon të kujtojë kohët kur ishte pjesë e Juventusit dhe për këtë qëllim mesa duket dëshiron që ta ketë në
Kriza me Luiz Enriquen, Rakitic drejt ribashkimit me Guardiolën Gazeta kroate "Jutarnji List" shkruan se Ivan Rakitic mund të transferohet te Manchester City. Mesfushori i Barcelonës s