999 rezultate për

ribas

Të dashuruar në shkollë të mesme, ribashkohen dhe martohen pas 70 vitesh Dy gjimnazistë të dashuruar, të cilët ishin ndarë gati shtatë dekada më parë u bashkuan gjatë pandemisë së koronavirusit
Për të gjithë kuriozët, Mozzik sapo zbuloi si u ribashkua me Loredanën (FOTO LAJM) Mozzik u shpreh disa javë më parë se nuk është ribashkuar me Loredanën dhe se nuk do të kishte turp ta pranonte nëse do
Me foton intime në borë, Dafina zyrtarizon ribashkimin me Dj Geek (FOTO LAJM) Dafina dhe Dj Geek janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar në media që kur lidhja e tyre u bë publike. Megjithatë
Meghan dhe Harry thyejnë akullin! Gati të ribashkohen me familjen mbretërore Largimi i Princ Harry-t dhe Meghan Markle nga pallati mbretëror shkaktoi bujë të madhe në media para pak kohësh. Thuhej
Detaji që zgjoi rrjetin, Lori Hoxha është ribashkuar me Vis Bajraktarin? (FOTO LAJM) Lori Hoxha i dha fund lidhjes së saj gjashtë vjeçare me Vis Bajraktarin 2 vite më parë. Si fillim mjaftoi fakti që ata n
Konfirmuan ribashkimin, Dafina dhe Dj Geek shijojnë një takim romantik me njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe Dj Geek konfirmuan ditën e djeshme atë që të gjithë fansat po prisnin prej kohësh, ribashkimin e tyre.
Pas largimit nga Barça, Messi e Suarez planifikojnë të ribashkohen tek një tjetër klub Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka konfirmuar se vazhdon të jetë në kontakt të vazhdueshëm me sulmuesin e Atletico Madri
Pochettino dhe Eriksen pranë ribashkimit të PSG-ja Ish trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino është i lidhur me postin e PSG-së, skuadër tek e cila pritet të transfer
"E kuptojmë shumë mirë njëri-tjetrin", Loredana flet për Mozzik dhe ribashkimin me të (VIDEO) Në dokumentarin për jetën e Loredanës u shfaq edhe Mozzik, i cili i befasoi të gjithë fansat me deklaratat e tij. Ai u s
Një vit pas ndarjes, ribashkohet çifti i njohur i showbiz-it shqiptar (FOTO LAJM) Pas katër vitesh së bashku, dyshja shumë e njohur e showbiz-it shqiptar, Heidi Lushtaku dhe Robin Krasniqi, i dhanë fund
Bënë bujë me ndarjen, ribashkohen çifti i njohur i showbizit shqiptar (FOTO LAJM) Pasi konfirmuan lidhjen e tyre, Heidi Lushtaku dhe Robin Krasniqi u bënë një prej çifteve më të pëlqyera shqiptare. Por
Janë ribashkuar? Loredana flet për herë të parë për Mozzik: Është më i miri! (VIDEO) Nuk mund të kalojë asnjë ditë që Mozzik dhe Loredana mos të jenë në qendër të vëmendjes dhe së fundmi shkak është bërë v
"Edhe qielli qau", ribashkohen më në fund Isli Islami dhe Ori Nebiaj (FOTO LAJM) Pas përfundimit të programit të verës ‘Pushime On Top’, moderatorja Ori Nebijaj duket se i është kthyer rutinës dhe punë
Ideja e çmendur, Messi ribashkohet me Neymar te PSG? Bordi drejtues i Barcelonës do ti kërkojë klubeve të interesuara për Leo Mesin të paguajnë klauzolën prej 700 milionë eu
Messi ribashkohet me Guardiolan te City? "Citizens" nisin ofertën drejt Barcelonës Lionel Messi mund të përfundojë te skuadra e Manchester City. Manchester City janë gati të bëjnë çmendurinë për t’i r
COVID-19 i ndau me muaj! BE kërkon ribashkimin e çifteve të pamartuara Shumë çifte të reja e gjetën veten larg partnerëve të tyre në momentin kur kufijtë u mbyllën si pasojë e koronavirusit.
Ka luajtur vetëm 3 ndeshje në 8 të fundit, Jorginho nja hap larg ribashkimit me Sarrin Jorginho është objektivi i momentit për Juventusin. Maurizio Sarri e do te bardhezinjtë njërin nga lojtarët e tij të pre
Klopp refuzon ribashkimin me Coutinhon Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka refuzuar mundësinë për të blerë përsëri Philippe Coutinhon nga Barcelona. Pas
I ndau regjimi, 2 motrat ribashkohen pas 47 vjetësh (FOTO LAJM) Dy motra, 98 dhe 101 vjeç u ribashkuan për herë të parë pas 47 vitesh pasi u ndanë gjatë regjimit Khmer në Kamboxhia.
I ndau regjimi, 2 motrat ribashkohen pas 47 vjetësh (FOTO LAJM) Dy motra, 98 dhe 101 vjeç u ribashkuan për herë të parë pas 47 vitesh pasi u ndanë gjatë regjimit Khmer në Kamboxhia.