999 rezultate për

ri-sjell

Moti ndërron sërish mendje, bien ndjeshëm temperaturat Java nis me mot te paqendrueshem. Sipas Meteoalb, pjesa e parë e javës paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare,