999 rezultate për

rezultuar

Dita e tretë e testimeve në Premier League, katër persona rezultojnë pozitivë Në Angli presin të rifillojë kampionati, por lajmet që vijnë nga testimi i futbollistëve dhe pjesëtarëve të stafit të kl
21 raste të reja me COVID-19, sa ka shkuar numri në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit, nga 258 teste të realizuara, 21 kanë rezultuar pozitiv me
Dalin përgjigjet e testit të COVID për 4 gra shtatzënë në Kosovë Katër gratë shtatzëna, të cilat janë të shtrira në Klinikën e Gjinekologjisë në QKUK, kanë rezultuar negative në Covid-1
Portieri i njohur spanjoll rezulton pozitiv me koronavirus Pas njoftimit se lojtari i Atletico Madrid, Renan Lodi ishte pozitiv me koronavirus, një tjetër rast konfirmohet ditën e
Asnjë lojtar i prekur nga koronavirusi, Interi rifillon trajnimin individual Interi zyrtarisht ka njoftuar se të gjithë lojtarët e tyre kanë rezultuar negativ në testin e coronavirusit dhe do të ri
Vetëm 8 raste pozitive me COVID-19, ku u skuq sot harta Vetëm 8 persona kanë rezultuar pozitivë me Copvid-19 ditën e sotme. Kështu ka shkuar në 850 numri i të prekurve nga
Koronavirusi "pushton" Brazilin, 3 lojtarë të Flamengos dalin pozitiv Koronavirusi ka marrë përmasa të mëdha edhe në Brazil, aq sa sëfundmi tre futbollistë të Flamengos skuadrës që fitoi tit
Një lojtar i Torinos preket nga Koronavirusi Torino ka njoftuar se është duke i kompletuar testet për coronavirus, por një lojtar ka rezultuar pozitiv dhe është dety
Kylie Jenner shokon me deklaratën, dikush nga familja e tyrë është infektuar me Covid 19 (FOTO LAJM) Sëmundja që ka prekur pjesën më të madhe të botës duket se ka hyrë në familjen më të famshme në botë, Kardashian. Sipas
Shtohet numri i të infektuarve, sa persona rezultuan pozitivë në 24 orët e fundit Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit 9 persona, duke çuar numrin e përgjithshëm të të inf
Pesë persona të tjerë infektohen nga koronavirusi në Krujë Ditën e djeshme shkoi në 97 numri i të infektuarëve nga koronavirusi në Krujë, teksa sot dyshohet të kenë rezultuar pozi
Polici me koronavirus, testohet gjysma e komisariatit të Kukësit Një punonjës policie i patrullës është konstatuar me koronavirus gjatë 24 orëvë të fundit në Kukës. Albeu.com mëson s
Vatra në Krujë "skuqet" me shpejtësi, 11 raste të reja në 24 orët e fundit? 11 raste të reja me Covid-19 janë evidentuar në 24 orët e fundit në Krujë duke e kthyer këtë qytet në rrezik. Nga
Rasti i parë në Mallakastër: Infektohet infermierja, i gjithë stafi në karantinë Shënohet sot rasti i parë në Mallakastër. Mësohet se një infermiere e Qendrës Shëndetësore Aranitas ka rezultuar pozitiv
Infektohet me koronavirus polici i burgut 313, pozitiv edhe gruaja me djalin Një polic i burgut 313 në Tiranë ka rezultuar pozitiv me COVID-19, pasi kishte të infektuar bashkëshorten dhe djalin më
Infektohet me koronavirus shqiptarja kampione bote dhe babai i saj Boksierja, Fabiana Bytyqi ka rezultuar pozitive me këtë virus famëkeq që ka shkaktuar mbi 82 mijë viktima në të gjithë b
Biznesmeni në Elbasan rezulton pozitiv me koronavirus Një rast i ri me COVID-19 ka rezultuar në qytetin e Elbasanit. Një biznesmen në Elbasan është ka rezultuar pozitiv n
U shërua nga COVID-19 pasi u infektua në punë, mjeku dëshiron të kthehet prap në shërbim Pasi u lajmërua infektimi i tij, mjeku i njohur Dhimitër Kraja la Spitalin Infektiv për t’u rikthyer në banesë pasi kish
Shtohen rastet në Elbasan, dalin analizat e pesë anëtarëve të familjes së kasapit Një tjetër person ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit në Elbasan, duke çuar në 10 numrin e të prekurve në këtë qark.
E fejuara e Dybala përsëri pozitive me koronavirus Oriana Sabatini ka rezultuar përsëri pozitive ndaj Coronavirus-it. Sipas revistës argjentinase Caras, e fejuara e yll