999 rezultate për

rezulton

Pjesë e grupeve kriminale: Kush është i forti i Fushë-Krujës, koka e gjobëvënies për biznesmenin durrsak Autori kryesor i gjobëvënies ndaj biznesmenit nga Durrësi është Lulzim Zalla nga Fushë-Kruja. 45-vjeçari, i konsideru
Shpërthimi në ish-Bllok, del raporti final, ky është shkaku Shpërthimi në zonën e ish bllokut, ku mbetën të plagosur 5 persona, ka ndodhur si pasojë e një pakujdesie apo gabimi nje
Partia e Tom Doshit, e dyta pas PS-së në votimet e javës së shkuar Partia Socialiste ka arritur të fitojë 70 % të mandateve të këshillave bashkiak, veç drejtimit të 60 bashkive të vendit.
KQZ ndryshon numrat, sa shqiptarë votuan sipas shifrave të reja Nuk mbarojnë surprizat për votimet e së dielës. Pas skandaleve në një numër të madh bashkish dolën më shumë vota se votu
2 kutitë e fundit në Tiranë, mësoni rezultatin paraprak (FOTO LAJM) Vazhdon numërimi i votave në Kryeqytet. Tashmë kanë mbetur dhe 2 kutitë e fundit për tu numëruar. Sipas të dhënave të
Flasin ekspertët: Shtohet numri i aksidenteve, ritet fluksi dhe agresiviteti në timon Ardhja e sezonit të verës sjell edhe një numër më të lartë të aksidenteve rrugore. Të dhënat publike tregojnë që Korriku
Arrestohet shqiptari, rezultonte i shpallur në kërkim europian Ditën e sotme është arrestuar shtetasi me inicialet A.L, 27 vjeç, lindur në Dibër dhe banues në Durrës, ndërsa ishte i s
Shkon të aplikojë për kartën e re të identitetit por rezulton i vdekur që në 2011 Selim Hodo, një i moshuar mbi të 80-at nga Orikumi, tregon në "Stop" se shkoi në gjendjen civile për të aplikuar për një
Bleu 45 dyqane dhe apartamente, kush është fajdexhiu që alarmoi institucionet shqiptare (FOTO LAJM) Drejtoria e Paranadalimit të Pastrimit të Parave ka publikuar raportin për vitin 2018, në të cilin janë paraqitur edhe p
Këta janë dy vëllezërit që u vranë në derë të shtëpisë në Shkodër (FOTO LAJM) Qyteti i Shkodrës është tronditur sërish ditën e sotme nga një atentat me armë zjarri ku viktima kanë mbetur dy vëllezër
Identifikohet ekzekutori i Ravik Gurrës, Artan Hoxha thotë nga ka ardhur Detaje të tjera kanë dalë në lidhje me ekzekutimin e avokatit Ravik Gurra pak ditë më parë në Elbasan. S Sipas gazeta
Detaje të reja, vrasësi i avokatit erdhi nga jashtë Lidhur me vrasjen e avokatit Ravik Gurra, të ndodhur në Elbasan gazetari Artan Hoxha deklaroi se sipas idenitikitit të a
Gjendet e pajetë një grua në Tiranë, dyshimet e para Rreth orës 09:50, në një arë në Lundër, është gjetur pa shenja jete një shtetase rreth moshës 75 vjeçe, ende e paidentif
U kap në Kakavijë, kush është vrasësi serial nga Ukraina Mbrëmjen e djeshme në Kakavijë u arrestua një shtetas i huaj i cili dyshohet se ishte një vrasës serial. Ditën e sotm
Gafa e Krimeve të Rënda, arrestojnë memecin nga përgjimet telefonike Në operacionin e bujshëm "Rruga e gabuar" ku u vunë në pranga 22 persona rezulton që të jetë bërë edhe një gafë. Së
Rama sulmoi protestuesit me granata luftarake serbe? Protesta e sotme e organizuar nga opozita nisi paqësisht por përfundoi në dhunë. Qindra protestues çanë kordonin e p
Dikush po lan hesapet me bandën e "Il Padrinos", detaje nga atentati i fundit në Vlorë Mikel Mehmeti, i plagosuri në atentatin e ndodhur mbrëmjen e së hënës në qytetin e Vlorës, rezulton person i afërt me të
Haradinaj tregon kushtin për të hequr taksën ndaj Serbisë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se Qeveria e Kosovës do ta pezullonte përkohësisht taksën, vetëm p
DETAJE TË REJA/ Thellohet skandali i kompanisë "DH Albania" (FOTO LAJM) Skema e mashtrimit që ka përdorur kompania “DH Albania”, e cila fitoi dy tendera me vlerë 30 milionë euro me dokumente t
E rëndë në Librazhd, 25 vjeçari vret veten me çifte Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Librazhd. Një i ri vetëm 25-vjeç është vetëvrarë me cifte në fshatin Letëm. 25 v