999 rezultate për

rezultoi

Melo aksidentohet me Ferrari, ishte nisur të festonte në Paris Javët e fundit tek Barcelona të Arthur Melos të blerë tashmë nga Juventus për sezonin e ardhshëm janë më të vërtetë komp
Humb jetën qeni i parë që rezultoi pozitiv me Covid-19 Qeni i parë që rezultoi pozitiv me koronavirus në Karolinën e Veriut ka humbur jetën. Qeni që kishtë shfaqur shënja s
Infermierja vdes nga Covid-19, 24 orë pasi e deklaruan të shëruar Një infermiere 43-vjeçare nga Spitali Shtetëror i Argjentinës në Buenos Aires ka vdekur nga Coronavirus, edhe pse para 2
Bëri jetë luksi me mijëra eurot që zhvati, zbutet dënimi për "juristen" mashtruese Gjykata e Tiranës ka vendosur që të zbut masën e sigurisë për Amarilda Lekën, e cila akuzohet për mashtrim. Nga arre
Shëtitja me varkë rezultoi tragjike, gjendet trupi i pajetë i aktores (FOTO LAJM) Trupi i aktores së njohur Naya Rivera u gjet të hënën në liqenin e Kalifornisë Jugore, ku ajo u zhduk javën e kaluar.
Pamjet tregojnë pse Lloris u acarua me Son gjatë ndeshjes kundër Evertonit Ndeshja e të hënës mbrëma me Tottenham dhe Everton u shoqërua me disa incidente që u bënë kryetemë në mediat sportive.
Bashkëpunimi rezultoi hit, por a ka diçka më shumë mes Kidës dhe Mozzik? (FOTO LAJM) Patën një shkëputje pas bashkëpunimit të parë para 5 vitesh, por Kida dhe Mozzik u rikthyen vetëm pak ditë me parë me nj
17-vjeçarja që u vra në Pejë rezultoi pozitive në COVID-19 17-vjeçarja A.G. e cila dyshohet se u vra të shtunën nga fqinji i saj 58-vjeçar në Vitomiricë të Pejës, ka rezultuar poz
Man.United anullon miqësoren me Stoke City, një lojtar rezultoi me koronavirus Manchester United është detyruar të anulojë ndeshjen miqësore me Stoke City në minutën e fundit, pasi klubi nga Champion
Rezultoi pozitiv në testin e parë ndaj koronavirusit, futbollisti i Bylisit merr rezultatin e testit të dytë Në rradhët e Bylisit u infektua me koronavirus i vetmi lojtar në Superiore, Eridon Qardaku. Lajmi se shkodrani i Byl
"Më e mrekullueshmja", Trejsi Sejdinit nuk i rezultoi keq ditëlindja në karantinë (FOTO LAJM) Miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini, është shpërngulur prej disa kohësh në Neë York, ku ka kaluar së fundmi edhe
IKMT shkatërron brenda pak sekondash pallatin e zv.ministres së Brendshme (VIDEO) Një pallat 6 katësh në Durrës, ku kishte banesën edhe zv/ministrja e Brendshme, Rovena Voda është shembur brenda pak sek
Rezultoi pozitiv me koronavirus, humb jetën reperi i njohur amerikan (FOTO LAJM) Reperi i njohur amerikan TY, emri i vërtetë i të cilit është Ben Chijioke ka humbur jetën pas luftës me koronavirusin.
Luftoi për jetën, deputeti Adriatik Alimadhi mposht koronavirusin Deputeti Adriatik Alimadhi ka kryer një tjetër test ndaj koronavirusit, i cili fatmirësisht ka rezultuar negativ. Ali
U diagnostikua me koronavirus, Princi Charles del pas 7 ditësh nga izolimi Princi i Uellsit tani nuk është më në izolimi, pas diagnostikimit të tij me koronavirus. Princi Charles kaloi 7 ditë i m
Një javë më parë rezultoi pozitiv, legjenda e Operas dërgohet në spital Legjenda e operës Placido Domingo është shtruar në spital në Acapulco, Meksikë, me ndërlikime të shëndetit për shkak të
U dërgua me dhimbje të forta në spital, 18 vjeçarja me koronavirus operohet nga apendesiti Një vajzë vetëm 18 vjeç nga Lezha është dërguar me urgjencë në spital pasi kishte dhimbje të forta barku. Ajo është z
Rezultoi pozitiv me koronavirus, sa e gjerë është harta e njerëzve që mund të ketë takuar Skënder Brataj Kreu i Urgjencës, Skënder Brataj ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Këtë lajm e ka konfirmuar edhe vetë Ministrja e Sh
Familja me katër pjestarë rezultoi pozitive, dezinfektohet e gjithë zona në Vlorë Një familje me katër pjestarë rezultoi pozitive ndaj koronavirusit mbrëmjen e djeshme në Vlorë. Të katër personat, janë
Rezultoi pozitiv me koronavirus, reagon Drejtoria e Shkollës Jopublike Një person prej stafit edukativ të shkollës “Omiros” në Korçë ka dalë pozitiv në testin për koronavirusin, duke vënë në