999 rezultate për

rezultatit

Zgjohet Tottenham, ngushton shifrat ndaj Liverpool (VIDEO) Tottenham është gjetur i pafuqishëm përball Liverpool të Jurgen Klopp. Pasi pësuan dy gola nga Liverpool, lojtarët e
Rusët pësojnë disfatë në pjesën e parë Pjesa e parë e takimit midis Uruguajit dhe Rusisë është diminuar plotësisht nga amerikano-jugorët. Tashmë uruguajanët
Festë për Erdoganin në Prizren dhe Shkup (VIDEO) Rexheb Tayyib Erdogan ka shpallur fitoren pas zgjedhjeve presidenciale dhe elektorale në Turqi duke siguruar kështu nj
Ramos në delir pas rezultatit të djeshëm: Ja si qëndron puna e penalltive Kapiten i 12 herë kampionëve të Europës, Sergio Ramos u shpreh i lumtur pasfitores në ndeshjen e tij të 550-të të tij me
Alisson optimist, shpreson në përmbysjen e rezultatit në ndeshjen e dytë Portieri i Romës, Alisson ka pohuar se asgjë nuk ka përfunduar pasi që gjithçka është e hapur dhe se beson në kualifikim
KQZ shtyn certifikimin e rezultatit të balotazhit Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka shtyrë mbledhjen e paraparë për tu mbajtur të mërkurën, në të cilën ka qenë e planifik
Haziri për përmbysjen e rezultatit: Në Istog u rikthye votuesi i vdekur Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lutfi Haziri, duke folur për përmbysjen e rezultatit në Istog me vot
PDK pret ndryshim të rezultatit sipas këtij skenari Zgjedhjet e 19 nëntorit rezultuan me humbje të lehtë të Partisë Demokratike të Kosovës karshi Lëvizjes “Vetëvendosje” n
Lutfi Haziri flet si fitues: Pse më votoi Gjilani Duke folur për herë të parë pas mbylljes së kutive të votimit dhe daljes së rezultatit të exit pollit, kandidati i LDK-s
ASH ankimoi votimet në Strugë, shpresë për rikthim të rezultatit Në këto tre vendvotime, Aleanca me Besë në Strugë ka ankimuar rezultatet pranë KSHZ-së. Dallimi mes Merkos dhe Selës
Rëfehet Mey: Kam qarë për shkak të rezultatit në zgjedhje Kryeministrja e Britanisë, Theresa Mey, deklaroi sot se ka nuk i ka mbajtur dot lotët kur ka parë rezultatet e anketave
Zguri: Përfundon afati i regjistrimit të ankesave në KQZ KQZ njoftoi sot përfundimin e afatit të lënë në dispozicion të partive për të ankimuar tabelat përmbledhëse të rezultate
KQZ i dërgon Presidentit të Kosovës vendimin për çertifikimin e rezultatit të zgjedhjeve Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot ka njoftuar Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, lidhur me certifikimin e rezultateve
LPM ngre nismë për shfuqizimin e rezultatit zgjedhor Partia minore, "Lëvizja popullore për Maqedoninë" ka kontestuar zgjedhjet e 11 dhjetorit. Kryetari i kësaj partie Ja
Buffon tregon arsyen e përmbysjes së çmendur të Italisë ndaj Maqedonisë Italia mbrëmë bëri një përmbysje të çmendur ndaj Maqedonisë në një super sfidë që u mbyll me fitoren e të kaltërve 3-2.
Renzi nuk do të dorëhiqet pavarësisht rezultatit të referendumit në Itali Qeveria e Italisë nuk do të dorëhiqet pavarësisht rezultatit të referendumit për reforma kushtetuese, ka thënë ministri
Rama falenderon dibranët: Fjalët e tepërta fukarallëk nën dritën e rezultatit Kryeministri Edi Rama ka përshëndetur fitoren e kandidatit socialist në Dibër me anë të një statusi të postuar në llogar
Shifrat e KQZ/ Ja sa vota grumbulluan Rama dhe Sherefendin Shehu në Dibër Zgjedhjet për kryebashkiak të Dibrës u fituan nga kandidati i majtë Muharrem Rama me një diferencë më shumë se 4 mijë vo
Dalja nga BE, David Cameron: Vendi ka nevojë për një lider të ri Menjëherë pas rezultatit të zgjedhjeve në referendum ku u vendos dalja nga BE e Britanisë, kryeministri David Cameron ka
Rona Nishliu: Lojë fantastike, pavarësisht rezultatit Kombëtarja shqiptare e humbi ndeshjen debutuese në ‘Euro 2016’, e megjithatë shqiptarët nuk e kanë humbur shpresën. E