999 rezultate për

rezultatin

Thanë se është prekur nga COVID-19, kështu e pret Dybala rezultatin (FOTO LAJM) Dybala është në pritje të lajmit nëse është prekur me koronavirusin apo jo. Gjithë lojtarët e Juves janë në karantinë, q
Vjen në Kosovë testi i cili për 10 minuta tregon rezultatin nëse kemi koronavirus Kompania Spring në Zvicër ka krijuar një pajisje që teston dhe tregon brenda 10 minutave për rezultatin e koronavirusit.
Tottenham i dorëzuar, Sabitzer dyfishon rezultatin (VIDEO) Po luhet në këto momente ndeshja mes Leipzig dhe Tottenham, e vlefshme për fazën e 1/8-ave në Champions League. Skuad
Te Tottenham, Mourinho regjistron statistikat më të dobëta (FOTO LAJM) Jose Mourinho po përjeton rezultatet më të dobëta në karrierë. Trajneri portugez, ka dështuar me Tottenhamin pasi ka
Getoar Selimi surprizon Granit Xhakën në stadium (FOTO LAJM) Getoar Selimi i ka bërë vizit Granit Xhakës në Londër ku e ka parë ë ndeshjen mes Arsenalit dhe Ëest Ham . Reperi i f
Teuta barazon rezultatin ndaj Flamurtarit fal një penalltie (VIDEO) Teuta ka barazuar 1-1 rezultatin në ndeshjen ndaj Flamurtarit, e vlefshme për javën e 26-të në Kategorinë Superiore.
Chelsea zhbllokon rezultatin ndaj Everton (VIDEO) Chelsea ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt ndeshjen përballë Evertonit. Për "Blutë Londrës" ka shënuar talenti Mo
Tottenham barazon rezultatin ndaj Burnley (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur me avantazhin minimal të vendasve, "spurs" kanë reaguar në të dytën. Delle Alli ekzekut
Futbollistët e Chelseat parashikuan "El Clasicon", ja kush e qëlloi rezultatin (FOTO LAJM) Lojtarët e Chelsea e kanë parashikuar rezultatin e ndeshjes mes Real Madridit dhe Barcelonës, që u zhvillua të dielën në
Tottenham për turp, Wolves i bën gjëmën dhe largon më shumë nga zona Champions (VIDEO) Wolves ka hedhur një hap të rëndësishëm në luftën për të siguruar një vend në zonën Champions pasi ka mposhtur Tottenham
Bruno Fernandes barazon rezultatin për United ndaj Everton (VIDEO) Pas golit të shpejtë të shënuar nga Everton fal një gafe të portierit De Gea, United ka arroitur të barazojë rezultatin.
Napoli siguron fitoren e tretë rradhazi, mposht lehtësisht Torinon (VIDEO) Napoli ka marrë fitoren e tretë rradhazi në Serie A dhe tashme duket se skuadra ka marrë sic duhet "fytyrën" e Gattusos.
Napoli zhbllokon rezultatin ndaj Torinos (VIDEO) Napoli ka zhbllokuar rezultatin përballë Torinos në "San Paulo". Për vendasit ka shënuar Manolas në minutën e 20'. /a
Kukësi përmbys rezultatin ndaj Teutës (VIDEO) Kukësi ka përmbysur rezultatin përballë Teutës në shtëpinë e këtyre të fundit. Goli të Kallakur i është përgjigjur dy
E PABESUESHME/ Olympiacos barazon rezultatin ndaj Arsenalit në minutën e 120 (VIDEO) Skuadra e Olympiacosit ka barazuar sërish rezultatin e përgjithshëm ndaj Arsenalit. Golin e barazimit të rezultatit e
EUROPA LEAGUE/ Këto janë 6 skuadrat e kulifikuara (VIDEO) U luajtën disa prej ndeshjeve të kthimit të turit të 1/16-ave të Europa League, ku u kualifikuan skuadrat e para. Në
Përsëri Rebic, Milani kalon në epërsi ndaj Fiorentinës (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Milani ja ka dalë të zhbllokojë rëzultatin në të dytën. Edhe në k
Manchester City zhbllokon rezultatin ndaj Licester (VIDEO) Mancheste City më në fund ja ka dalë të zhbllokojë rezultatin ndaj Licester City-t në shtëpinë e këtyre të fundit. "C
SPAL ngushton rezultatin ndaj Juventusit (VIDEO) SPAL ka ngushtuar rezultatin ndaj Juventusit pas një penalltie të ekzekutuar saktë nga Petagna në minutën e 68'. Ky g
Heshtje në "Air Albania", Bylisi barazon rezultatin ndaj Partizanit (VIDEO) Bylisi jo më kot është një skuadrat më cilësore në Superligë këtë sezon duke u cilësuar si suprizë. Miqtë ja kanë dal