rezultatin

Super derbi, Milani ngushton përsëri rezultatin (VIDEO) Super derbi jemi duke shijuar me gola dhe spektakël pafund. Në 25 minuta lojë janë shënuar plot 4 gola. Pas dyfishim
Milani ngushton rezultatin përballë Interit (VIDEO) Më në fund ka reaguar edhe Milani pas një pjesë të parë në disavantazh nuk rrezikoj portën e Handanoviç. Pjesa e dyt
6 minuta 2 gola për Udinesen, barazon rezultatin ndaj Napolit (VIDEO) Një super ndeshje është duke u zhvilluar në San Paolo ku vendasit ishin në avantazhin e 2 golave Udinese arriti të bara
Bayern Munchen zhbllokon rezultatin përballë Mainz (VIDEO) Bavarezët kanë arritur të gjejnë shumë shpejt rrugën e rrjetës përballë Maniz. Autori i golit është sulmuesi kryesor
Dortmund barazon rezultatin përballë Herdha Berlin (VIDEO) Vetëm 10 minuta ka zgjatur avatazhi i vendave pasi Dortmund ka arritur të barazojë me anë të Thomas Delaney në minutën e
Salzburg barazon rezultatin përballë Napolit (VIDEO) Gjermanët e Salzburg kanë arritur të shënojnë përballë Napolit duke barazuar kështu rezultatin e kësaj ndeshje në 1-1.
Napoli çon 0-4 rezultatin e përgjithshëm përballë Salzburg (VIDEO) Napoli ka arritur të shënoj një gol shumë të bukur më polakun Milik i cili po kalon një moment fantastik . Një top i
Hysaj: Dua të shënoj golin e parë për Napolin Elseid Hysaj u shfaq në krah të trajnerit Carlo Ancelotti, në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes së nesërme ndaj
Barcelona thellon rezultatin përballë Lyon (VIDEO) Goli i Lyon ndezi shpresat për miqtë të cilët shpresuan te një barazim I mundshëm në këtë sfidë mirëpo nuk është i këtij
Lyon ngushton rezultatin në Camp Now (VIDEO) Olimpic Lyon ka hyrë me një tjetër ritëm në pjesë e dytë duke mas pasur çfarë të humbasë francezët janë hedhur në sulm k
Bayern Munich barazon rezultatin përballë Liverpool (VIDEO) Bavarezët kanë arritur të gjejnë golin e barazimit vetëm 5 minuta nga mbarimi i pjesës së parë. Menjëherë pas golit t
Bayern-Liverpool, Shaqiri e nis nga stoli Sot në mbrëmje në Alianz Arena do të lihet sfida e kthimit me Bayern Munchi dhe Liverpoolit për të parcaktuar dy çerekfi
Aguero dyfishon rezultatin për Cityn (VIDEO) Vetëm 3 minuta pasi ekzekutoi saktë penalltinë sulmuesi argjentinas Aguero ka arritur të shënojë golin e dytë personal p
Manchester City kalon në epërsi përballë Shalke 04 (VIDEO) Citizens kanë arritur të zhbllokojnë rezultatin me anë të një penalltie. Ka qenë sulmuesi kryesor i Manchester City S
Përfundon me rezultatin e ngushtë pjesa e parë në sfidën Roma-Empoli (VIDEO) Roma arriti ta zhbllokonte shumë shpejt sfidën duke shënuar që në minutën e 9’ me Stephan El Shaarawy me një super gol n
Juve kundër “bunkerit”, çfarë thotë historia për rezultatin "3-0" Juventusi po i afrohet shpejtë asaj që është një nga ndeshjet më të rëndësishme të sezonit të tij. Ekipi bardhezi, në fa
Reali përmbys rezultatin përballë Valladolid (VIDEO) Pjesa e dytë ka nisur më mirë për Realin e Madridit i cili menjëherë është hedhur në sulm për të gjetur golin e avntazhi
Reali barazon rezultatin brenda 5 minutave (VIDEO) Reali i Madridit ka arritur të gjejë shumë shpejt golin e barazimit meqendërmbrojtësin Raphael Varane. Pas një domin
Napoli mbetet i kënaqur me një pikë përballë Sassuolo-s (VIDEO) Napoli nuk ka arritur të shkojë me shumë se barazimi 1-1 përballë Sassuolo që e vuri mjaft në vështirësi. Pjesa e par
Napoli barazon rezultatin përballë Sassuolo-s (VIDEO) Napoli ka arritur të gjejë golin e barazimit në minutat e fundit të ndeshjes përballë Sassuolo e cila ishte duke I bërë