rezultatin

Tunizia shënon nga penalltia, barazon rezultatin ndaj Anglisë (VIDEO) Tunisia ka arritur të barazoj rezultatin ndaj Anglisë në "Volgograd Arena". Ai që ka shënuar është Sassi që ka reali
Zvicra barazon rezultatin ndaj Brazilit (VIDEO) Zvicra ka barazuar rezultatin ndaj Brazilit në "Rostov Arena". Ai që ka shënuar është Zuber që ka befasuar brazilian
Shtylla i mohon një super gol Toni Krossit (VIDEO) Pak minuta pasi Meksika shënoi për 1-0, në minutën e 35’ me anë të Hirving Lozano, Gjermania ishte afër që të barazojë r
Kroacia mposht lehtësisht Nigerinë, merr kryesimin e grupit D (VIDEO) Kroacia mposhti lehtësisht Nigerinë në ndeshjen e saj të parë në Kupën e Botës. Pas 30 minuta të qeta dhe lojë të kuj
Tjetër penallti, Kroacia dyfishon rezultatin ndaj Nigerisë (VIDEO) Kroacia ka shënuar edhe golin e dytë përballë Nigerisë në "Kaleningrad Stadium". Ai që ka realizaur është Luka Modri
Çmenduri në Marok-Iran, autogoli në sekondën e fundit vendos takimin (VIDEO) Irani ka arritur që të morë tri pikët e para në grupin B pasi ka mposhtur me rezultatin 1-0 Marokun me një autogol të sh
Portugalia dyfishon rezultatin ndaj Algjerisë (VIDEO) Portugalia ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Algjerisë në "Estadio da Luz". Ai që ka shënuar këtë herë është Bruno F
Belgjika dyfishon rezultatin ndaj Egjiptit (VIDEO) Belgjika ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Egjiptit në "King Baudouin Stadium". Autori i golit ësht ylli i Chelseat,
Shqipëria përmbys rezultatin ndaj Bjellorusisë (VIDEO) Shqipëria U-21 ka përmbysur rezultatin ndaj Bjellorusisë U-21 në "Elbasan Arena". Ai që shënuar është Sahiti që ka r
Shqipëria barazon rezultatin ndaj Bjellorusisë (VIDEO) Shqipëria U-21 ka barazuar rezultatin ndaj Bjellorusisë. Në fund të 45 minutave të para Shqipëria U-21 ka barazuar re
Holanda barazon rezultatin ndaj Italisë (VIDEO) Holanda ka barazuar rezultatin ndaj Italisë në "Allianz Stadium". Ai që ka barazuar shifrat është mbrojtësi Nathan A
Zvicra barazon rezultatin ndaj Spanjës (VIDEO) Zvicra ka barazuar rezultatin ndaj Spanjës në "Estadio de la Ceramica". Ai që ka shënuar golin është mbrojtësi Ricar
Koha kur Shqipëria pësonte katër gola në një ndeshje Shqipëria u mposht nga Ukraina në miqësoren e zhvilluar ditën e sotme në Evian me rezultatin 1-4, ku nuk na kthyer shumë
Mbrojtje skandaloze, Ukraina dyfishon rezultatin ndaj Shqipërisë (VIDEO) Mbrojta e Shqipërisë është për faqe të zezë, ku Ukraina ka dyfishuar rezultatin në Evian të Francës. Ai që ka shënua
Anglia dyfishon rezultatin ndaj Nigerisë (VIDEO) Anglia ka shënuar edhe golin e dytë përballë Nigerisë në "Wembley Stadium". Ai që ka arritur të shënoj është sulmues
Franca dyfishon rezultatin ndaj Italisë (VIDEO) Franca ka shënuar edhe golin e dytë përballë Italisë në "Allianz Riviera" të Nices. Ai që ka realizuar është sulmues
Mediat serbe tallen me Shqipërinë: Zhegrova i'u turpëroi Media serbe “kurir.rs”, i ka kushtuar një artikull veprimit që Edon Zhegrova, bëri në ndeshjen me Shqipërinë, për të cil
Kosova i jep leksione Shqipërisë, e turpëron në Zyrih (VIDEO) Shqipëria u mposht sot nga Kosova me rezultatin e përgjithshëm 0-3, në vëllazëroren e zhvilluar në Zvicër. Një paraq
Skënderbeu fiton edhe Kupën e Shqipërisë (VIDEO) Skënderbeu ka fituar sot edhe Kupën e Shqipërisë përballë Laçit me rezultatin e përgjithshëm 1-0. Pjesa e parë ishte
Liverpool barazon rezultatin ndaj Real Madridit (VIDEO) Liverpool ka arritur të barazoj rezultatin ndaj Real Madridit në "NSC Olimpiyskiy Stadium". Goli është shënuar nga S