rezultatin

Mposht Fiorentinën, Interi fiton ndeshjen e parë në shtëpi në Serie A (VIDEO) Interi ka marrë një fitore të rëndësishme sonte kundër Fiorentinës me rezultatin e përgjithshëm 2-1 në "Giuseppe Meazza"
Fiorentina barazon rezultatin ndaj Interit (VIDEO) Fiorentina ka barazuar rezultatin ndaj Interit në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është talenti, Federico Chiesa
Nuk ka fitues, përfundon në paqe derbi turk Derbi turk në mes të Fenerbahces dhe Besiktasit ka përfunduar pa fitues, me rezultatin e barabartë 1-1. Ka përfunduar
Barcelona barazon rezultatin ndaj Gironas (VIDEO) Barcelona ka vënë barazpeshën në "Camp Nou" ndaj Gironas. Ai që ka shënuar këtë herë është Gerard Pique në minutën e
Atalanta barazon rezultatin ndaj Milanit (VIDEO) Atalanta ka barazuar rezultatin ndaj Milanit në "San Siro". Autori i këtij goli është Papu Gomez në minutën e 54'.
Fantastik Di Maria, barazon rezultatin ndaj Rennes (VIDEO) Paris Saint-Germaini duket se është zgjuar në ndehsjen kundër modestëve të Rennes duke shënuar edhe golin e barazimit.
Wolves befason Manchester Unitedin (VIDEO) Wolves ka barazuar rezultatin ndaj Manchester United në "Old Trafford". Ai që ka shënuar është mesfushori portigez,
Liverpool dyfishon rezultatin, Matip fantastik me kokë (VIDEO) Liverpool ka dyfishuar rezultatin ndaj Southampton. Golin e dytë e ka shënuar Matip me një godtije fantastike me kok
Qytetarët e Shqipërisë votojnë për idenë e Thaçit me kufijtë, mësoni rezultatin Një sondazh në Shqipëri këtë herë është bërë për propozimin e presidentit të Kosovës Hashim Thaçi dhe atij serb Aleksand
Sarri: I lumtur me pikët por jo me rezultatin Chelsea shijoi fitoren, 1-0 ndaj PAOK-ut për ta vazhduar rekordin e fitoreve këtë sezon me Maurizio Sarrin. Pas 7 min
VMRO-DPMNE: E pranojmë edhe rezultatin pro në referendum Nëse referendumi do të jetë i suksesshëm dhe shumica do të votojnë në drejtim për përkrahje të referendumit, situata mbe
Mposht Romën, Real Madrid e nis me fitore mbrojtjen e titullit (VIDEO) Real Madrid ka mposhtur Romën me rezultatin e përgjithëm 3-0 në "Santiago Bernabeu", ndehsje e vlefshme për fazën e grup
Real Madrid dyfishon rezultatin ndaj Romës (VIDEO) Real Madrid ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Romës n♪ "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar këtë herë është s
Spalletti në "qiell të shtatë", paralajmëron Barcelonën Interi ka marrë një fitore të bujshme kundër Tottënham mbrëmjen e djeshme, duke kthyer rezultatin në 2-1. Pas përfun
Pochettino: Jam i kënaqur me performancën e ekipit, por i zhgënjyer për rezultatin Edhe pse doli i mundur nga “San Siro”, trajneri i Totenhemit, Mauricio Pochettino, është mëse i kënaqur me paraqitjen e
Përfundon spektakli, Liverpool fiton në minutën e fundit ndaj PSG (VIDEO) Liverpool ka fitua në minutën e fundit të ndeshjes kundër PSG me rezultatin 3-2 në "Anfield Road", ndeshje e vlefshme pë
PSG barazon rezultatin ndaj Liverpoolit (VIDEO) PSG ka barazuar rezultatin ndaj Liverpoolit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është Kylian Mbappe në minutën e 83'
PSG zgjohet nga gjumi, ngushton rezultatin ndaj Liverpoolit (VIDEO) PSG ka ngushtuar rezultati ndaj Liverpoolit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar për francezët është mbrojtësi Thomas
Inter i çmendur, përmbys rezultatin në 5 minutat e fundit Interi ka bërë një mrekulli të vërtetë në ndeshjen kundër Tottenham duke përmbysur rezultatin në 2-1 vetëm në 5 minutat
Skënderbeu dyfishon rezultatin ndaj Flamurtarit Skëndërbeu ka shënuar edhe golin e dytë përballë Flamurtarit në Vlorë. Këtë herë është Oto John në minutën e 88' që