999 rezultate për

rezultati

Në moment të fundit "braktisin" intervistën, Mihrije dhe Naimi zbulojnë arsyen Çifti i njohur, Mihrije Braha dha Naim Abazi, ishin ditën e djeshme të ftuar në emisionin “Rudina”. E teksa pritëshin që
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Osasunas (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Osasunas në Camp Nou. Për katalanasit topin në rrjetë e ka dërguar
Humbi ndaj Alaves në shtëpi, Zidane: Nuk kam ndonjë shpjegim Real Madrid humbi ndeshjen e javes së 10-të ndaj Alaves në kuadër të La Ligas. Alaves realizoi në minutën e pestë të
Telashe për Real Madrid, Eden Hazard lë fushën e lojës i dëmtuar Po luhet në këto momente ndeshja midis Real Madrid dhe Alaves, e vlefshme për javën e 10-të në La Liga. Madrilenët po
Befasohet Liverpooli, Brighton barazon në "frymën e fundit" (VIDEO) Liverpool është befasuar në minutat të ndeshjes ndaj Brighton. Vendasit nuk janë dorëzuar dhe arritën të barazojnë r
Liverpooli zhbllokon rezultatin ndaj Brighton (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, me vendasit që shpërdoruan një 11 metersh, Liverpooli ka arritur të sh
Liga e Europës/ Milan ndalet nga Lille, Arsenal fiton ndaj Moldes (VIDEO) Janë mbyllur 13 ndeshjet e Ligës së Europës, të vlefshme për fazën e grupeve në këtë kompeticion. Milani ka dështuar
Milani zhbllokon rezultatin përballë Lille (VIDEO) Milani ka kaluar në epërsi ndaj Lille. Është Samuel Castillejo ai që dërgoi topin në rrjetë në minutën e 46. /albeu.
"Tërmet" në San Siro, Reali dyfishon rezultatin (VIDEO) Reali ka arritur ti shënojë golin e dytë Interit në San Siro. I sapo futuri në lojë, talenti Rodrygo arriti të dërgon
Bayern Munich zhbllokon rezultatin ndaj Salzburgut (VIDEO) Bayern Munich ka zhbllokuar rezultatin ndaj Salzburgut në fundin e pjesës së parë. Për vendasit ka shënuar Lewandowsk
Zhbllokohet rezultati në "San Siro", Reali në avantazh (VIDEO) Reali ka zhbllokuar rezultatin ndaj Interit në shtëpinë e këtyre të fundit. Një penallti e fituar nga Nacho, kthehet
Torino befason Interin, zhbllokon rezultatin në fund të pjesës së parë (VIDEO) Interi është befasuar nga Torino në minutat shtesë të pjesës së parë. Simone Zaza është lojatari që dërgoi topin në
Juventusi zhbllokon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO) Juventusi ka zhbllokuar rezultatin ndaj Cagliarit. Një asist i Moratas është kthyer në gol nga Cristiano Ronaldo në minu
Bayern Munich barazon rezultatin ndaj Werder Bremen (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të miqve, Bayerni ka arritur të barazojë në të dytën. Është Coman
Befasohet Bayerni, Werderi zhbllokon rezultatin (VIDEO) Bayerni është befasuar nga Werder Bremen në mimutat e fundit të pjesës së parë. Miqtë arritën të zhbllokonin rezultat
Reali zhbllokon rezultatin ndaj Villarreal (VIDEO) Reali ka zhbllokuar rezultatin ndaj Villarreal q n minutn e 3 t takimit. Autori i golit sht nj nga sulmuesit m pak t
Nëse vini nga këto shtete drejt Kosovës nevojitet rezultati i testit PCR ose izoloheni për 7 ditë (FOTO LAJM) Që nga muaji mars, Kosova po përballet me situatën e krijuar si pasojë e virusit COVID-19. Pandemia jo vetëm që ndiko
Rezultati në vetëm 1 minut! Guvernatori Italian zbulon testin "bëje vetë" të COVID-19 Guvernatori i rajonit të Venetos në Itali, Luca Zaia, ka provuar direkt para gazetarëve testin e ri diagnostikues “bëje
Në pritje të ëmbël, Elita Rudi tregon rezultatin e testit të Covid-19 (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur, Elita Rudi ka bërë së fundmi testin për Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, përmes
Nuk zgjat shumë gëzimi i Kosovës, barazon Sllovenia (VIDEO) Sllovenia ka arritur të barazojë rezultatin përballë Kosovës. Vetëm pesë minuta pasi shënoi Kosova, sllovenët arritën