rezultati

Ekipi i vetëm në Serie A që nuk është mposhtur nga Juventusi, Spezia e Ismajlit duhet të ruajë rekordin Juventus do të kërkojë të reagojë në kampionat, teksa do të bëjë gjithçka për të lënë pas krahëve dy barazimet në Serie
Europa League: Rezultatet e të gjitha ndeshjeve të sotme Arsenali ka marrë fitoren e dytë radhazi në Europa League, pasi ka mposhtur Dundalkun me rezultatin e pastër 3-0 dhe ësh
Milani zhbllokon rezultatin ndaj Sparta Prague (VIDEO) Milani ka kaluar në avantazh ndaj Sparta Prague. Është Brahim Diaz ai i cili dërgoi topin në rrjetë në minutën e 24.
Bartomeu nuk jep dorëheqjen, do presë rezultatin e referendumit Përkundër pritshmërive, Joseph Bartomeu ka vendosur të mos japë dorëheqjen nga presidenca e Barcelonës dhe të qëndrojë a
Përfundim i çmendur apo ndeshje e trukuar? Me 4 lojtarë më pak barazuan rezultatin 2:2 (VIDEO) Ndeshja e ligës së parë të Kosta Rikës midis Municipal Grecia dhe Herediano kishte fundin më të çmendur të parë ndonjëhe
Liverpool përmbys rezultatin ndaj Sheffield (VIDEO) Pas barazimit brenda pjesës së parë, Liverpool ka arritur të përmbysë gjithcka në të dytën. Për vendasit ka shënaur J
Liverpool barazon rezultatin përballë Sheffield (VIDEO) Liverpool ka arritur të barazojë rezultatin përballë Sheffield në fundin e pjesës së parë. Pas një insistimi të gjatë
Biden testohet sërish për COVID-19, ky është rezultati i testit Kandidati i demokratëve për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ka rezultuar përsëri negativ në t
Dortmundit i mjaftojnë 45 minuta për të mposhtur Schalke 04 (VIDEO) Me rezultatin 3:0, Dortmund ka arkëtuar tri pikët e radhës në Bundesliga, duke mposhtur Schalken. Akanji hapi serinë
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Genoa (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllkur barazim pa gola, Interi ka arritur të shënojë në të dytën. Është i përhershmi Lukaku i
Real Madridi i jep leksion Barcelonës në "Camp Nou" (VIDEO) Skuadra e Real Madrid ka arritur që të fitojë ‘El Clasicon’ e luajtur në ‘Camp Nou’, duke mposhtur Barcelonën me rezulta
Super "El Clasico", Barcelona barazon rezultatin (VIDEO) El Clasico ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme. Janë shënuar 2 gola në vetëm 8 minuta. Pas golit të Valverdes,
Del rezultati i debatit të tretë mes Trump e Biden, kush ishte më i miri Sipas një sondazhi të televizionit CNN, kandidati demokrat për president të Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, ishte më i
Futbolli shqiptar ka shumë halle, topat në lumë kur ruajnë rezultatin Futbolli shqiptar ka shumë halle, , madje më shumë se ajo shprehja e famshme “njëmijë e një halle”, por disa ekipe janë
Parashikuesi "Kaka", braziliani gjeti rezultatin e saktë të derbit Inter – Milan Ricardo Kaka dhe një lidhje e gjatë dashurie me Milanin. Braziliani pak ditë më parë u rikthye të fliste për "La Gazzett
Plot 7 gola, Roma bën detyrën (VIDEO) Roma shkatërroi me rezultatin 5-2 Beneventon. Në fakt, ishin miqtë që kaluan të parët në epërsi me anë të Gianluca Ca
Gafa qesharake, portieri bëhet hit në internet (VIDEO) Jessie Moulin, portieri i Saint Etienne, është bërë ditën e sotme protagonist i një gafe që vështirë do e harrojë. Ai
Man.United barazon rezultatin ndaj Newcastle (VIDEO) Pas një autogoli që në minutën e 2', Manchester United arrin të barazojë rezultatin në minutën e 23'. Për "djajtë e k
Juventusi barazon rezultatin ndaj Crotones (VIDEO) Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Crotones falë një aksioni të krijuar nga futbollistët e ofruar gjatë me
Surprizohet Juventusi, Crotone zhbllokon rezultatin (VIDEO) Juventusi është befasuar ndaj Crotones. Vendasit kanë zhbllokuar rezultatin në minutën e 12'. Bonucci me një ndërhyr