rezultati

Fantastike Kroacia, "tallet" në zonën franceze dhe barazon rezultatin (VIDEO) Kroacia ka reaguar shumë shpejt ndaj Francës. Kroatët nuk kanë pritur më gjatë por kanë barazuar shifrat në minutën
Kroatët po bëjnë historinë, fotografitë magjike të mbrëmjes së djeshme Kroacia siguroi biletën për në finalen e Kampionatit Botëror për herë të parë në historinë e tyre. Kroacia ka mposht
Përfundon në barazim 90 minutat mes Kroacisë dhe Anglisë, ndeshja shkon në shtesë (VIDEO) Në “Luzhniki Stadium” po luhet mbrëmjen e sotme gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës “Rusi 2018”. Një gjysmëfinale e
Kroacia barazon rezultatin ndaj Anglisë (VIDEO) Kroacia ka barazuar rezultatin ndaj Anglisë në "Luzhniki Stadium". Ai që ka barazuar është Ivan Perisic që realizoi
Anglia e mbyll në avantazh pjesën e parë kundër Kroacisë (VIDEO) Në “Luzhniki Stadium” po luhet mbrëmjen e sotme gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës “Rusi 2018”. Pjesa e parë mbyll
Kroacia në delir, kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Botës (VIDEO) Kroacia ka bër mrekullinë e madhe duke u kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Botës. 90 minuta e kohës së rregull
Asgjë nuk ka mbaruar, Rusia barazon rezultatin ndaj Kroacisë (VIDEO) Rusia ka barazuar rezultatin ndaj Kroacisë në "Fisht Olympic Stadium". Ai që ka shënuar është mario Fernandez që rea
Kroacia barazon rezultatin ndaj Rusisë (VIDEO) Kroacia ka barazuar gjithçka ndaj Rusisë në "Fisht Olympic Stadium". Ai që ka shënuar është Kramaric që realizon në
Suedia e pafuqishme, dyfishohet rezultati nga anglezët (VIDEO) Anglia ka dyfishuar shifrat ndaj Suedisë. Golin e dytë e ka shënuar Dele Alli me kokë në minutën e 58'. Këto gol
Zhbllokohet rezultati në ndeshjen Suedi-Angli Anglia ka zhbllokuar shifrat duke kaluar në avantazh me anë të një goli me kokë në minutën e 30'. Një goditje këndi k
Ronaldo: Rezultati është zhgënjyes, Tite të qëndrojë Eliminimi nga Botërori është një moment për të bërë analiza dhe “Fenomeni” Ronaldo thotë se është një rezultat i tmerrsh
Belgjikë-Brazil, statistikat e pjesës së parë Belgjika e ka mbyllur në avantazh 2-0 pjesën e parë në takimin kundër Brazilit e vlefshme për ½ e Kupës së Botës, Rusi 2
Griezmann i "çan" duart portierit të Uruguajit, Franca dyfishon rezultatin (VIDEO) Franca ka dyfishuar rezultatitin ndaj Uruguajit me anë të Antoine Griezmann. Në minutën e 61' Griezmann pas një zbrit
Ndeshje e çmendur, Belgjika barazon rezultatin ndaj Japonisë (VIDEO) Belgjika më në fund ka barazuar rezultatin ndaj Japonisë në "Rostov Arena". Autori i golit të barazimit është Fellai
FIFA shpall lojtarin e ndeshjes Brazil - Meksikë Në "Cosmos Arena" u luajt ndeshja mes Brazilit dhe Meksikës për 1/8-at e Kupës së Botës. Brazilianët fituan me rezul
Rikthyen fotografitë e fëmijërisë, rezultati shkrin rrjetin së qeshuri (FOTO LAJM) Fotot nga fëmijëria janë të preferuarat e të gjithëve. Të shkujdesur, të paimponuar, fotografitë janë aq të ëmbla sa
Mbrojtje e përgjumur, Portugalia barazon rezultatin ndaj Uruguajit (VIDEO) Portugalia ka rihapur ndeshjen ndaj Uruguajit në "Fisht Olympic Stadium", pasi shënoi golin e barazimit. Ai që arrit
Argjentina shënon gol, por nuk mjafton (VIDEO) Skuadra e Argjentinës ka ngushtuar rezultatin duke shënuar edhe golin e 3. Tashmë shifrat janë 4-3 në favor të Franc
E pabesueshme/ Pas fitores me Gjermaninë, Korea po festonte pasi menduan se kaluan grupin Korea mposhti me rezultatin 2-0 Gjermaninë, dhe në rast se Meksika do të kishte fituar kundër Suedisë ata do të ishin ek
Shënon golin e parë në Botëror, Kosta Rika barazon rezultatin ndaj Zvicrës (VIDEO) Kosta Rika ka arritur të barazoj rezultatin ndaj Zvicrës në "Nizhny Stadium". Ai që shënuar është futbolisti Waston