rezultati

Përfundon spektakli, Anglia fiton ndaj Spanjës (VIDEO) Anglia ka fituar minimalisht ndaj Spanjës me rezultatin 2-3 në "Estadio Benito Villamarín", e vlefshme për Ligën e Kombe
Zvicra dyfishon rezultatin ndaj Islandës (VIDEO) Zvicra ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Islandës në stadiumin "Laugardalsvöllur". Ai që ka shënuar është futbollist
Anglia e pandalshme, shënon edhe golin e dytë ndaj Spanjës (VIDEO) Anglia ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Spanjës në " Estadio Benito Villamarín". Këtë herë është Marcus Rashford që
Serbia akuzohet për trukim ndeshjes (FOTO LAJM) Serbia zhvilloi një ndeshje dramatike dje në Rumani ku barazoi me rezultatin 0-0. Në minutën e 46', Tadiç goditi një pen
Katastrofë për Shqipërinë, mposhtet në transfertë nga Izraeli Shqipëria është mposhtur nga Izraeli me rezultatin 2-0 në Beer Sheva, ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve. Ndeshj
Goli i nokautit, Izraeli dyfishon rezultatin ndaj Shqipërisë Izraeli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Shqipërisë në Beer Sheva. Ai që ka shënuar është Saba në minutën e 83' të
Kosova ngec në transfertë, barazon ndaj Ishujve Faroe (VIDEO) Kosova ka marrë një barazim me rezultatin 1-1 në transfertë ndaj Ishujve Faroe në stadiumin "Tórsvøllur ", ndeshje e vle
Trajneri i Kosovës është i lumtur me paraqitjen e skuadrës por jo me rezultatin Trajneri i Kosovës ka thënë se ai është i lumtur me paraqitjen e skuadrës së tij në Ishujt Faroe, por ka shprehur zhgënj
Dominim total, Holanda turpëron Gjermaninë (VIDEO) Holanda ka shkatërruar Gjermaninë me rezultatin 3-0 në "Johan Cruijff Arena", e vlefshme për Ligën e Kombeve. Tulipa
Portugalia fiton me përmbysje ndaj Polonisë (VIDEO) Portugalia ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Polonisë me rezultatin 2-3 në "Stadion Śląski". N
Malta barazon rezultatin ndaj Kosovës Malta ka barazuar rezultatin ndaj Kosovës në "Fadil Vokrri". Ai që ka shënuar 1%shtë Agius në minutën e 51' të takim
Portugalia barazon rezultatin ndaj Polonisë (VIDEO) Portugalia ka barazuar rezultatin ndaj Polonisë në "Stadion Śląski". Ai që ka shënuar është sulmuesi Andre
Spanja dyfishon rezultatin ndaj Uellsit (VIDEO) Spanja ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Uellsit në "Principality Stadium". Ai që ka shënuar këtë herë është mbrojtë
4 ndeshje pa fitore në La Liga, Barcelona ngec në transfertë ndaj Valencias (VIDEO) Barcelona ka ngecur përsëri në kampionat, por këtë herë kundër Valencias me rezultatin 1-1 në "Mestalla". Valencia s
Barcelona barazon rezultatin ndaj Valencias (VIDEO) Barcelona kalon në avantazh ndaj Valencias në "Mestalla". Ai që ka shënuar është argjentinasi, Lionel Messi në minut
Dëmtohet përsëri mbrojtësi i Manchester Unitedit Luke Shaw ka pësuar edhe një lëndim tjetër dhe mund të mungojë në ndeshjet e Kombëtares së Anglisë kundër Kroacisë dhe S
Milan vazhdon me fitore, mposht bindshëm Chievon (VIDEO) Milani ka vazhduar me fitoren e dytë radhazi në Serie A, duke e fituar ndeshjen ndaj Chievos në San Siro, me rezultat 3-
Chelsea dyfishon rezultatin ndaj Southamptonit (VIDEO) Chelsea ka dyfishuar rezultatin ndaj Southamptonit në "St. Mary's Stadium". Ai që ka shënuar është mesfushori anglez
Përmbysje historike, Manchester United fiton ndaj Newcastle (VIDEO) Manchester United ka fituar me përmbysje kundër Newcastle United me rezultatin 3-2 në "Old Trafford". Miqtë tronditë
Çlirohet Mourinho, Manchester United barazon rezultatin ndaj Newcastle (VIDEO) Manchester United ka barazuar rezultatin ndaj Newcastle United në "Old Trafford". Ai që ka barazuar është mesfushori