999 rezultate për

rezultateve

Përfundon numërimi i votave në Kosovë Ka përfunduar numërimi i fletëvotimeve nga të gjitha vendvotimet në Kosovë, veçse ka mbetur që të procesohen edhe rreth
Kush e ka sulmuar faqen e rezultateve zgjedhore? Autoritetet në Maqedoninë e Veriut ende nuk kanë dhënë detaje lidhur me atë se kush qëndron pas sulmit kibernetik të faq
Pas probleme me faqen, KSHZ publikon zyrtarisht rezultatet e zgjedhjeve Pas problemeve me web faqen zyrtare të Komisionit Shtetëror Zgjedhor të Maqedonisë së Veriut, një ditë pas zgjedhjeve kr
RËNDITJA/ Partitë shqiptare pritet të fitojnë 28 deputetë në Maqedoninë e Veriut Sipas të dhënave të fundit të KSHZ-së nga përpunimi i rezultateve në 2395 nga 3480, koalicioni i LSDM-BESA prin me 36.76
Sekreti i rezultateve pozitive te Reali, zbulohet çfarë bëjnë lojtarët para ndeshjeve Reali i Madridit zgjodhi stadiumin “Alfredo di Stefano” për të zhvilluar ndeshjet e mbetura të kampionatit spanjoll dhe
Vrasja e Qerim Kelmendit, Familja dhe Prokuroria në pritje të rezultateve të ADN’së Të shtunën, bëhen një javë nga varrimi i Qerim Kelmendit ish – luftëtarit të UÇK’së që u vra më 27 shkurt në ora 1:00 p
Procesi i rinumërimit drejt fundit, pritet koalicioni qeverisës Këtë të dielë pritet të përfundojë rinumërimi i të gjithë vendvotimeve të kontestuara, ndërsa, nga mesi i javës kryhet ç
Kurti: Menjëherë pas certifikimit të rezultateve nga KQZ formohet koalicioni VV-LDK Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, është takuar sot me kryetarin e Lidhjes Demokratike të
Mustafa tregon se çfarë biseduan rreth postit të presidentit me Kurtin Pas takimit me kandidatin e Lëvizjes Vetëvendosje për Kryeministër të Republikës së Kosovës , Albin Kurti, para medieve
Flasin nga VV dhe LDK, në këtë ditë do ndodhë takimi Kurti-Mustafa Përkundër vullnetit për bashkëqeverisje, tashmë kanë kaluar dy javë nga takimi i fundit mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Li
ZYRTARE/ Bayerni konfirmon trajnerin e ri Hans Flick është zyrtarisht trajneri i Bayern Munchen të paktën deri në fund të pushimit dimëror. Ai do të vazhdojë p
Vonimi i rezultateve të zgjedhjeve në Kosovë, KQZ i shpjegon arsyen qytetarëve Kryetarja e KQZ-së së Kosovës, Valdete Daka, i ëhstë drejtuar sot qytetarëve të Kosovës me një deklaratë në të cilën shp
Anulohen votat serbe me postë, rinumërim rreth 1500 vendvotime Të hënën, Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa, vendosi të anulojë votat e dërguara me postë nga Serbia si dhe të
Rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Kosovë, Nisma nuk e kalon pragun Komisioni Qendror Zgjedhor ka shpallur rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 6 tetorit. Sipas rezultateve përfund
KQZ-ja ende nuk ka një datë për shpallen e rezultateve përfundimtare Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), ende nuk ka një datë për shpallen e rezultateve përfundimtare. Ndonëse po bëhen
ZYRTARE/ Thiago Motta merr drejtimin e klubit të njohur të Serisë A Tashmë është zyrtare, italio-braziliani Thiago Motta është trajneri i ri i Genoas. Ish-mesfushori i kuqebluve në sez
Nis sot rinumërimi i votave në Kosovë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mbledhjen e mbajtur dje, mori vendim që të rinumërohen 313 vendvotime. 10 vendvotim
KQZ reagon për skandalin e rezultateve: Nuk janë zyrtare Ndërkohë që në 28 bashki janë shpallur fituesit, pjesa tjetër vazhdon numërimin e votave. Sipas ballafaqimit të të d
Shehi: Nuk ka më të paprekshem në ekip Pas humbjes në Vlorë përballë Flamur tarit, në kampin e Skënderbeut nuk është duke kaluar frymë e mirë. Në ekip mungon v
Zhbllokohet sfida, Kastrioti befason Skënderbeun (VIDEO) Kastrioti ka befasuar Skënderbeun teksa ka kalaur në avantazh me filimin e pjesës së dytë, shkruan Albeu.com. Autori