999 rezultate për

rezultatet

Henry: Do të punojmë shumë me Monacon Thierry Henry ka thënë se ai ka nevojë që të punojë me Monacon nëse ai dëshiron që ti kthej rezultatet e duhura në "Stad
Mbyllen pjesët e para, njihuni me rezultatet e të gjitha ndeshjeve në Champions Kanë startuar 6 takimet e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve. Në fushë kanë zbritur edhe kampionët
Kush po kërkohet? Forca e Ligjit zbret e blindon Vlorën Policia e Vlorës në kuadër të operacionit "Forca e Ligjit", ka zhvilluar kërkime gjatë natës në Vlorë. Burime nga pol
Si të lexoni vetë rezultatet e analizave dhe të zbuloni nga çfarë sëmundje po vuani Ekzaminimi apo analiza rutinë e urinës na jep një pasqyrë të funksionit të veshkave dhe rrugëve urinare Dr. Shpresa H
Shkenca konfirmon pse e duam kaq shumë kafenë Shkencëtarët kanë identifikuar gjenin i cili ndikon në dëshirën tonë për të pirë një sasi të caktuar të kafesë. Rezul
Kështu mbyllen pjesët e para në 5 takimet e Bundesliga-s (FOTO LAJM) Në Bundesligan gjermane po zhvillohen ndeshjet e javës së dytë të kampionatit. Ndërkohë janë mbyllur edhe pjesët e p
Bëni vithe tëheqëse me 15 minuta stërvitje çdo ditë në shtëpi (VIDEO) Nëse stërvitjen e praktikon tri herë në javë, rezultatet do të jenë të arritshme për më pak se një muaj. Ekzistojnë v
Bëni vithe tëheqëse me 15 minuta stërvitje çdo ditë në shtëpi (VIDEO) Nëse stërvitjen e praktikon tri herë në javë, rezultatet do të jenë të arritshme për më pak se një muaj. Ekzistojnë v
Hidhni në mjaltë një lugë kripë, vendoseni poshtë gjuhës dhe prisni rezultatet fantastike Pjesa më e mirë e këtij mjekimi qëndron në faktin se ju mund ta përgatisni atë në shtëpinë tuaj. Sekreti është kripa
Prindër, mos e keni ju fajin pse fëmija ha shumë apo që ka lënë ushqimin? E dimë që prindërit luajnë rolin kryesor në zhvillimin e fëmijës, mirëpo për këtë ndoshta nuk keni menduar. Një hulum
Dalin rezultatet, a u vetëvra aktori Art Kurti? Këshilli Prokurorial i Kosovës ka lëshuar një komunikatë për media, në të cilën ka dal me konstatimin se aktori i njohur
Asnjë gol në 3 ndeshje, këto janë rezultatet surprizë të Championsit (FOTO LAJM) Janë luajtur sot ndeshjet e para të raundit të dytë eliminatoreve për “UEFA Champions League”. Tre ndeshjet e para ja
Përdore vetëm një herë në ditë dhe lëkura juaj do duket sikur jeni 20 vjeç Në këtë artikull, ne do t’ju paraqesim një ilaç që do t`i bëjë rrudhat në lëkurën tuaj më pak të dukshme dhe gjithashtu
Mbaron matura shtetëtore, zbuloni KËTU rezultatet e provimeve me zgjedhje Ky ka qenë edhe rezultati i fundit edhe për maturantët e këtij viti. Sot janë publikuar në faqen e Qendrës së Shërbim
Dalin rezultatet e testit të matematikës, shifra shokuese e ngelësve Tashmë kanë dalë edhe përgjigjet e testit të matematikës. Në faqen zyrtare të Qëndrës së Shërbimeve Arsimore kanë dal
Zbulohet pse u helmuan për iftar dhjetra qytetarë në restorantin Garden Pretendimet e qytetarëve të shtrirë në Spitalin Rajonal të Gjilanit se ishin helmuar nga ushqimi në restorantin “Garden”
Mbani një limon në dhomën tuaj dhe zbuloni rezultatet magjike (FOTO LAJM) Limoni ka aftësi të ndryshojë tërësisht ambjentin ku qëndroni. Aroma e tij e fortë aktivizohet sapo e prini, ndaj pr
Dalin rezultatet e para të votimeve në Turqi, kush kryeson Dalin rezultatet e para të votimeve në Turqi. Sipas “CNN Turk”, në zgjedhjet presidenciale kryeson Recep Tayyip Erdogan.
Publikohen rezultatet e maturës shtetërore Komisioni Shtetëror i Maturës (KSHM) ka mbajtur konferencë për media ku u bë publikimi i rezultateve të maturës shtetëro
Mësohet kur dalin rezultatet e maturës Nxënësit e shkollave të mesme që i janë nënshtruar testit shtetëror të maturës do të marrin rezultatet e tij nesër. M