rezultatet

REZULTATET/ Mbyllen pjesët e para, udhëheqin Tirana dhe Kukësi (VIDEO) Janë mbyllur pjesët e para të 4 takimeve në Superiore. Tirana po fiton 0-2 ndaj Bylis me një gol të Kobina dhe të I
Mbyllen 4 ndeshjet e Bundesligës, këto janë rezultatet (VIDEO) Kanë përfunduar 4 ndeshjet e para për ditën e sotme në Bundesliga. Bie në sy fitorja e Werder Bremen 1-0 ndaj Schalke
Dalin rezultatet e testeve ndaj koronavirusit për Berishën dhe shokët e skuadrës Para se kjo të ndodhë, duhet që futbollistët dhe stafet të kryejnë testet për COVID-19, nga dy herë, si dhe analizat e g
Inter del me njoftim zyrtar: Asnjë i infektuar me koronavirus Stafi dhe lojtarët e Inter iu janë nënshtruar testeve për koroanvirus, dhe sot gjatë ditës janë bërë të ditura rezultate
Dalin rezultatet, sa persona rezultuan pozitivë nga koronavirusi gjatë orëve të fundit Gjatë 24 orëve të fundit, janë testuar 170 qytetarë, 12 prej të cilëve kanë rezultuar pozitivë dhe bëhet fjalë për konta
Dalin rezultatet e testeve të dyta te Frankfurt, asnjë i infektuar me koronavirus Skuadra gjermane e Frankfurt ka marrë rezultatet e testeve të dyta ndaj koronavirusit, ku asnjë prej lojtarëve dhe stafi
16 vjeçarja në Berat u infektua me koronavirus, dalin rezultatet për familjarët e saj Një 16-vjeçare është rasti i ri i konfirmuar me koronavirus në Berat. Burime për abcneës.al bëjnë të ditur se kanë
Foshnja 4 muajshe fiton betejën me COVID 19, priten rezultatet e nënës Klinika Infektive në Shkup ka reaguar pas kritikave kritikat nga nëna e foshnjës katër muajshe që u infektua me koronavi
Flet nëna e foshnjës së infektuar: 15 ditë në spital, mjekët nuk na tregojnë rezultatet Aleksandra Angellova, nëna e foshnjës katërmuajshe që uinfektua nga koronavirusi në Shkup, ka reaguar në facebook për ku
Studimi: Rrezet e diellit e shkatërrojnë virusin shpejt Teksa e gjithë bota po përballet me një situatë të pazakontë të krijuar nga përhapja masive e koronavirusit, ka shpresë
Dibra vazhdon rezultatet fantastike ndaj koronavirusit Dibra më shumë se dhjetë ditë pa ndërprerë po vazhdon të kalon pa raste të reja me virusin korona, përkundër se testimet
Krijohet testi për koronavirusin që i nxjerr rezultatet për pesë minuta Një studiues thotë të ketë zhvilluar një test për COVID-19 që mund t’i ketë gati rezultatet për 5 minuta. Jo vetëm i shp
Publikohen rezultatet e qytetarëve që ndërruan jetë në Strugë, Ohër dhe Manastir Ministria ria e shëndetësisë në RMV raportoi sot për rezultatet e pacientëve që kishin ndërruar jetë ditë më parë në Str
MASH hap konkursin për regjistrim në shkollat e mesme Ministria e Arsimit dhe Shkencës në Maqedoninë e Veriut ka bërë thirrje publike për regjistrimin e nxënësve në shkollat
E BUJSHME/ Boris Johnson rezulton pozitiv ndaj koronavirusit Kryeministri britanik Boris Johnson është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Sipas mediave të huaja, rezultatet e te
Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus, agjenti i tij tregon rezultatet Menaxheri i futbollistit kosovar, Vedat Muriqit përmes një deklarate ka treguar që Muriqi i është nënshtruar testeve për
Skuadra e Juventusit iu nënshtrua testeve për koronavirus, këto janë rezultatet Një ditë pas rezultimit pozitiv me Koronavirus të Paulo Dybalas dhe bashkëjetueses së tij, në shtëpinë e Juventusit vjen
U dyshua për koronavirus, dalin rezultatet e analizave të nënpresidentit amerikan Nënpresidenti i Shteteve të Bashkuara, Mike Pence, ka rezultuar negativ në testet për koronavirus. “Ju raportojmë me
Tragjike! COVID-19 u mori jetën 4 pjestarëve nga kjo familje Një nënë dhe tre fëmijët e saj në Nju Xhersi kanë humbur jetën pasi ishin infektuar nga koronavirusi. Ndërkohë, dhe t
Patën kontakt me një të prekur nga koronavirusi, personeli mjekësor i Vitisë në karantinë Sot po bëhen një javë që nga dita kur personeli mjekësor i ambulancës në Viti janë në karantinë, meqenëse të njëjtit kis