999 rezultate për

rezultate

REZULTATET/ Vllaznia fiton në limit, rikthehet Kukësi, ia del Teuta (VIDEO) Pas gjashtë ndeshjesh pa fitore (5 humbje dhe 1 barazim) Kukësi është rikthyer te suksesi. V erilindorët fituan 3-1 n
Arsenali vijon me rezultate pozitive (VIDEO) Arsenali vazhdon me ecurinë pozitive në kampionat, pasi fitoi me rezultatin 3-0 kundër Newcastle. Ekipi i Mikel Arte
Pafund rezultate negative, Parma shkarkon Liveranin Fabio Liverani është shkarkuar nga Parma, kjo pasi që ka pasur mungesë të rezultateve pozitive. Me vetëm 2 fitore në
Formacionet zyrtare, Juventus-Fiorentina (FOTO LAJM) Juventus pret në shtëpi Fiorentinën me këta të fundit që janë në krizë të thellë rezultatesh. Skuadra e Pirlos ka gje
Rezultatet e dobta, Arteta fton "Ozilin" e ri në skuadrën e parë (VIDEO) Fitorja e fundit e Arsenalit është harruar. Mikel Arteta po shihet si fajtori kryesor për formën katastrofale të topçinj
Javë me rezultate zhgënjyese, Mourinho: Nuk më pëlqeu sjellja e disa lojtarëve Dy humbje në 4 ditë, 2-1 në "Anfield Road" ndaj Liverpool dhe 0-2 në shtëpi ndaj Leicester, kanë lënë Tottenham plot 6 p
REZULTATET/ Mposhtet skuadra e Ernest Gjokës, fiton Vardari Nuk ka qenë një ditë e mirë sot në kampionat për dy pretendentet për titull, Shkëndijën e Tetovës dhe Shkupit. Tetov
Klopp elozhe për Mourinhon: E ka kthyer Tottenhamin në makineri rezultatesh Trajneri i Liverpooolit, Jurgen Klopp ka pranuar se është impresionuar me formën momentale të Spurs. Dy skuadrat do p
"Ndihem i nderuar që jam në formacionin e ëndrrave", Messi komenton rezultatet e France Football Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka thënë se ndihet i nderuar që është përfshirë në formacionin e më të mirëve të të gjit
Rezultate katastofike, Dortmund merr vendimin final për trajnerin Favre Dortmund ka shkarkuar trajnerin Lucien Favre. Ky shkakrim erdhi pas ndeshjes se djeshme në Bundesligë, ku Dortmundi u
"Arsenali më tregonte numrat, por unë doja trofe", Van Persi zbulon prapaskenën me Juven Arsenali po kalon një moment mjaft të vështirë, tëksa ndodhen në vendin e 15-të në kampionat. Topçinjtë e nisën mjaf
CHAMPIONS/ Rezultatet dhe 16 skuadrat e kualifikuara (FOTO LAJM) U mbyll sot faza e grupeve për sezonin 2020-2021 në Ligën e Kampioneve. Real Madrid, Atalanta, Borusia Mynshenglabah
Champions: Përfundojnë pjesët e para, ja të gjitha rezultatet Përfundojnë pjesët e para në ndeshjet e ditës së mërkurë në Ligën e Kampioneve. Bie në sy fitorja 2-0 e Real Madrid n
REZULTATET/ Vardari blof në shtëpi, triumfon Shkupi (FOTO LAKJM) U mbyll me sfidat e sotme edhe java e 15-të e kampionatit në Maqedoninë e Veriut. Takime interesante që prodhuan dhe
Shkëndija "shuplakë" rivalëve, Shkupi e ndjek nga pas U luajt sot java e 14-të në elitën e futbollit të Maqedonisë së Veriut. Kjo javë prodhoi rezultate interesante, ndër
Prishtina vijon me rezultatet pozitive, mposht Besën në transfertë (VIDEO) Prishtina ka mposhtur skuadrën Besës 0-2 në stadiumin e qytetit të Pejës në javën e 15-të të Superligës së Kosovës. S
Superiorja minutë pas minute, rezultatet në tre ndeshjet e para Superiorja vijon garimin, teksa prej orës 13:45 kanë nisur tre përballjet e para të javës së katërt. Në “Selman Stërmasi
Champions: 3 ndeshje nga fundi i grupeve, rezultatet, klasifikimi dhe kalendari Pas ndeshjeve të Kombëtareve dhe kampionateve në fundjavë, kjo mesjavë sjell edhe elitën e futbollit europian për klube,
REZULTATET/ Nuk ka fitues në përballjen shqiptare, Shkëndija ruan vendin e parë Në ndeshjet e sotme të kampionatit të Maqedonisë së Veriut, binte në sy përballja mes dy ekipeve shqiptare, Shkëndija Te
Orë policore në Maqedoni nga ora 17 ose 18? E ndjekim me vëmendje situatën me COVID-19, të gjitha resurset janë përqendruar në këtë çështje dhe qytetarët duhet ta d