999 rezultate për

rezultat

Son e Kane "shkatërrojnë" Southampton në ndeshjen e dytë të sezonit (VIDEO) Heung-Min Son dhe Harry Kane i kanë dhënë tri pikë skuadrës së Tottenham Hotspur. Tottenham fitoi tri pikët e para kë
Tottenhami përmbys rezultatin ndaj Southampton (VIDEO) Tottenhami ka përmbysur rezultatin ndaj Southampton. "Spurs" fillimisht barazuan në fundin e pjesës së parë më Son. M
Befasohet Tottenham, Southampton zhbllokon rezultatin (VIDEO) Tottenhami është befasuar nga Southampton në ndeshjen e parë të sezonit të ri të Premier League. Për vendasit ka shën
Arsenal mposht me vështirësi West Ham, Artetan e nderojnë zëvendësimet (VIDEO) Edward Nketiah i ka siguruar tri pikë skuadrës së Arsenal. Arsenal kanë marrë tri pikët e radhës në Premierligë, por
Roma "ngec" në barazim në ndeshjen e parë të sezonit ndaj Veronës (VIDEO) Është mbyllur pa fitues ndeshja mes Veronës dhe Romës. Verona e Roma kanë luajtur baras në xhiron e parë të edicionit
37-0, skuadra gjermane humb me rezultatin e paimagjinueshëm Çudi nga më të ndryshme në botën e futbollit dhe shkak është pandemia e Covid-19. Në Gjermani një ndeshje ka përfunduar
CHAMPIONS/ PAOK i Mihajt eliminon Benficën! Rezultatet e sfidave të Championsit (VIDEO) Nuk munguna surprizat në 3 sfidat eliminatore të Ligës së Kampionëve mbrëmjen e sotme. PAOK-u, Dinamo e Kievit dhe
Chelsea e nis mbarë Premier League (VIDEO) Blutë e Londrës kanë fituar 1:3 ndaj Brighton. Chelsea zhbllokoi rezultatin pas 23 minutave lojë kur Jorginho u treg
Juventusi i Pirlos shënon fitore bindëse në ndeshjen miqësore ndaj Novarës (VIDEO) Provë e parë bindëse për Juventusin e Andrea Pirlos, të cilët mposhtën Novaran me rezultatin e thellë 5-0 në një miqëso
E kërkonte Interpoli, kapet shqiptari me rrezikshmëri të lartë "Fundjava" ka bërë të mundur arrestimin e një 40-vjeçari nga Lezha, për veprat penale “Grup i strukturuar kriminal”, “Sh
Nuk u fut në karantinë, si e përballoi Suedia Covid-19 me vetëm 13 pacientë në terapi intensive Suedia ka vetëm 13 pacientë me koronavirus në terapi intensive, edhe pse nuk u fut në karantinë. Suedia vendosi të ndjek
Spektakël i shpresave, përmbysin rezultatin ndaj Andorras (VIDEO) Shpresat ashtu si ndaj Austrisë, edhe ndaj Andorrës janë duke dhuruar spektël. Pas golit të miqve që në minutën e par
Pas një insistimi të gjatë, Shqipëria U21 barazon rezultatin (VIDEO) Pas një insistimi të gjatë, shpresat kanë arritur të barazojnë rezultatin përballë Andorras në "Elbasan Arena". Por t
Italia thyen në shtëpi Holandën (VIDEO) Në supersfidën e mbrëmjes mes Holandës dhe Italisë, kanë triumfuar këta të fundit. Ishte Nikolo Braela që shënoi në
Messi bën për herë të parë testin e covid-19, del rezultati Lionel Messi ka rezultuar negativ në testimin për COVID-19, kështu që ai sot do të rikthehet në stërvitje te Barcelona p
Maqedonia e Veriut fiton ndaj Armenisë Maqedonia e Veriut ka fituar 2-1 në përballjen ndaj Armenisë e vlefshme për Ligën e Kombeve. Vendasit u mjaftuan me d
Kuqezinjtë e vegjël fitojnë me goleadë kundër Austrisë (VIDEO) Kombëtarja U-21 e Shqipërisë ka arritur një fitore rekord në transfertë me Austrinë, teksa kanë triumfuar me rezultatin
Do të shokoheni! Mësoni sa shpesh duhet t’i ndërroni të brendshmet Gratë duhet t’i ndërrojnë të brendshmet e tyre të paktën një herë në vit. Kjo është këshilla që japin ekspertët dhe si a
Ndeshjet e Ligës së Kombeve mund të vendosen me rezultat zyrtar, e konfirmon UEFA UEFA ka konfirmuar se do të mbyllë me rezultate zyrtare ndeshjet e Ligës së Kombeve nëse kombëtare të ndryshme do të ken
Bruno Dita shënon golin e parë me fanellën e Shkëndijës (VIDEO) Bruno Dita shënoi golin e parë me fanelën e Shkëndijes në ndeshjen e katërt të kampionatit maqedonas kundër Borecit. di