999 rezultate për

rezultat

Barcelona dyfishon rezultatin ndaj Villarreal (VIDEO) Barcelona e Koeman po tregon një fytyrë nga ajo e sezonit të kaluar. Fati duke se po shpërblen besimin e trajnerit. T
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Villarrealit (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Villarrealit. Është i riu Fati, lojtari që ka dërguar topin në rr
"Tërmet" në Etihad Stadium, Licesteri mposht në mënyrë spektakolare City-n (VIDEO) Jamie Vardy ka shkëlqyer në fitoren e Leicester City ndaj Manchester City. ‘Citizens’ u mposhtën me rezultatin 2:5 në
Milani dyfishon rezultatin, shënon një debutues (VIDEO) Milani ka dyfishuar rezultatin ndaj Crotones me fillimin e pjesës së dytë. Goli është shënuar nga Brahim Diaz në minu
Licesteri përmbys Man.City-n, spektakolar Vardy (VIDEO) Leicester City ka përmbysur r4ezultatin në ndeshjen ndaj Manchester Cityt. Dhelprat aktualisht janë duke fituar me re
Milani zhbllokon rezultatin ndaj Crotones (VIDEO) Milani ka arritur te zhbllokojë rezultatin në minutat e fundit të pjesës së parë. Kessie u tregua i saktë nga pika e
Manchester City zhbllokon rezultatin ndaj Licester City-t (VIDEO) Manchester City ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Licester City-t shumë shpejt. Është Mahrez ai që ka dërguar
Man.United përmbys rezultatin ndaj Brighton (VIDEO) Pas barazimit që arritën ta gjenin shpejt, Man.United ka arritur të shënojë edhe golin e dytë në pjesën e dytë. Është
Milan me vujatje kualifikohet më tej në Europa League (VIDEO) Milani ka fituar me shumë vështirësi nda Bodo/Glimit me rezultatin 3-2 duke u kualifikuar në turin tjetër të Europa Leag
Roma mund ta humbasë në tavolinë sfidën ndaj Veronas, shkak Diawara Klubi i Romës në fundjavë zhvilloi ndeshjen e parë në Serien A në sezonin e ri kundër Veronës. Pas 90 minutave, ndesh
Prag ndeshja me Legean, dalin rezultatet e testeve për futbollistët e Dritës Futbollistet e FC Dritës dalin negativë për Covid-19. Kanë dalë negativë të gjitha testet për Covid-19 të klubit futb
Liverpool fiton supersfidën ndaj Chelsea (VIDEO) Liverpool fitoi supersfidën ndaj Chelsea me rezultatin 0-2 falë dopietës së senegalezit Sadio Mane. Me inkuadrimin
Son e Kane "shkatërrojnë" Southampton në ndeshjen e dytë të sezonit (VIDEO) Heung-Min Son dhe Harry Kane i kanë dhënë tri pikë skuadrës së Tottenham Hotspur. Tottenham fitoi tri pikët e para kë
Tottenhami përmbys rezultatin ndaj Southampton (VIDEO) Tottenhami ka përmbysur rezultatin ndaj Southampton. "Spurs" fillimisht barazuan në fundin e pjesës së parë më Son. M
Befasohet Tottenham, Southampton zhbllokon rezultatin (VIDEO) Tottenhami është befasuar nga Southampton në ndeshjen e parë të sezonit të ri të Premier League. Për vendasit ka shën
Arsenal mposht me vështirësi West Ham, Artetan e nderojnë zëvendësimet (VIDEO) Edward Nketiah i ka siguruar tri pikë skuadrës së Arsenal. Arsenal kanë marrë tri pikët e radhës në Premierligë, por
Roma "ngec" në barazim në ndeshjen e parë të sezonit ndaj Veronës (VIDEO) Është mbyllur pa fitues ndeshja mes Veronës dhe Romës. Verona e Roma kanë luajtur baras në xhiron e parë të edicionit
37-0, skuadra gjermane humb me rezultatin e paimagjinueshëm Çudi nga më të ndryshme në botën e futbollit dhe shkak është pandemia e Covid-19. Në Gjermani një ndeshje ka përfunduar
CHAMPIONS/ PAOK i Mihajt eliminon Benficën! Rezultatet e sfidave të Championsit (VIDEO) Nuk munguna surprizat në 3 sfidat eliminatore të Ligës së Kampionëve mbrëmjen e sotme. PAOK-u, Dinamo e Kievit dhe
Chelsea e nis mbarë Premier League (VIDEO) Blutë e Londrës kanë fituar 1:3 ndaj Brighton. Chelsea zhbllokoi rezultatin pas 23 minutave lojë kur Jorginho u treg