999 rezultate për

rezultat

Futbolli shqiptar ka shumë halle, topat në lumë kur ruajnë rezultatin Futbolli shqiptar ka shumë halle, , madje më shumë se ajo shprehja e famshme “njëmijë e një halle”, por disa ekipe janë
Parashikuesi "Kaka", braziliani gjeti rezultatin e saktë të derbit Inter – Milan Ricardo Kaka dhe një lidhje e gjatë dashurie me Milanin. Braziliani pak ditë më parë u rikthye të fliste për "La Gazzett
Plot 7 gola, Roma bën detyrën (VIDEO) Roma shkatërroi me rezultatin 5-2 Beneventon. Në fakt, ishin miqtë që kaluan të parët në epërsi me anë të Gianluca Ca
Gafa qesharake, portieri bëhet hit në internet (VIDEO) Jessie Moulin, portieri i Saint Etienne, është bërë ditën e sotme protagonist i një gafe që vështirë do e harrojë. Ai
Man.United barazon rezultatin ndaj Newcastle (VIDEO) Pas një autogoli që në minutën e 2', Manchester United arrin të barazojë rezultatin në minutën e 23'. Për "djajtë e k
Juventusi barazon rezultatin ndaj Crotones (VIDEO) Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Crotones falë një aksioni të krijuar nga futbollistët e ofruar gjatë me
Surprizohet Juventusi, Crotone zhbllokon rezultatin (VIDEO) Juventusi është befasuar ndaj Crotones. Vendasit kanë zhbllokuar rezultatin në minutën e 12'. Bonucci me një ndërhyr
Bayerni i kthehet fitoreve, "shkërrmoq" Armininë (VIDEO) Bayern Munich është kthyer në rrugën e fitoreve në Bundesliga. Kampionët e Gjermanisë kanë deklasuar skuadrën e Armin
Man.City zhbllokon rezultatin ndaj Arsenalit (VIDEO) Manchester City ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Arsenalit. Për "citizens" ka shënuar Sterling në minutën e 2
Interi ngushton rezultatin ndaj Milanit (VIDEO) Interi ka arritur të ngushtojë rezultatin ndaj Milanit. Lukaku ka dërguar topin në rrjetë në minutën e 29'. /albeu.co
Ndeshje e "çmendur", Chelsea - Southapmton mbyllet në barazim (VIDEO) Chelsea nuk ka arritur më shumë sesa një barazim kundër Southampton. Ndonëse ishte dy herë në epërsi në ndeshjen kund
Ukraina mposht Spanjën, Gjermania bllokohet mes spektaklit nga Zvicra (VIDEO) U luajtën mbrëmjen e sotme 5 sfidat e vlefshme për Ligën e Kombeve, ku nuk mungoi spektakli dhe surprizat. Ukraina e
Klopp "buzëqesh" para takimit me Evertonin, ka të gatshëm dy yjet e skuadrës Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp mori një lajm të shkëlqyeshëm sot para derbit me Everton. Gjegjësisht, Sadio Mane
Napoli teston përsëri lojtarët për koronavirus, këto janë rezultatet Klubi i Napolit përsëri sot i ka bërë teste lojtarëve të tyre për koronavirus. Përmes një njoftimi zyrtar, klubi i Na
Spanja zhbllokon rezultatin ndaj Zvicrës (VIDEO) Spanja ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Zvicrës në ndeshjen e vlefshme për Nations League. Për vendasit ka sh
Plot 9 gola, Liverpool degjenerohet keq fare nga Aston Villa (VIDEO) Liverpuli është shpartalluar me rezultatin 7-2 në sfidën e vlefshme për javën e 4-t të Premier Ligës. Një humbje kat
Reali triumfon në fushën e Levantes (VIDEO) Real Madrid ka vijuar me formën e mirë duke marrë fitoren e 3-të radhazi në la Liga. Skuadra e udhëhequr nga Zinedine
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Lazios (VIDEO) Interi ka arritur të gjejë golin e avantazhit ndaj Lazios në minutën e 27'. Për "zikaltërit" topin në rrjetë e ka dër
Atalanta nuk ka të ndalur, tjetër fitore me goleadë (VIDEO) Tre ndeshje, tre fitore dhe 13 gola të shënuar. Atalanta mposht Cagliarin me rezultatin e thellë 5-2 dhe "fluturon" në k
Roma zhbllokon rezultatin ndaj Udineses (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, në të dytën ndeshja Udinese - Roma është zhbllokuar. Janë miqtë ato